Dále doporučujeme, inspirace pro volný čas

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, hmyz, hudba, rostliny, halloween, Vánoce a Advent, symboly, náboženství, nástroje a přístroje, zvířata, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, mapy, ženy a dívky, přístroje, ptáci, věda, květiny, muži, dopravní prostředky, zelenina atd.

Obrázky na plochu počítače - wallpapery do mobilu

Dále vám doporučujeme: Obrázky na plochu počítače. můžete využít v mobil, mobilní telefon, počítač, PC, smartphone, displej, tablet, phablet, obrazovka počítače, ultrabook, monitor a pro operační systémy BlackBerry OS, SUSE Linux, Mac, Linux Mint, Windows 2000, Windows NT, Microsoft Windows 8, Java ME, Windows 7, macOS, FreeBSD. Wallpapery na tablet jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Rally, závody aut, nature - příroda, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, fraktály, fantasy, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, květiny, sportovní wallpapery, motorky, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže. Dostupné rozměry 1280x960, HD 1280x720, 375x812, 1280x800, 1024x768, 1920x1200, 1440x2560, 1280x854, 1200x1920, 1280x720, 360x760, 1800x1440, 1152x768, 320x568, 1280x768, 2560x2048 atd.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, herci a herečky, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Slovák, Generalissimus, Právník, Politik, První republika, Česká královna, Básníci, Žijící, Lord, Komunista, Trenérka, Antropolog, Olympiáda, Habsburkové, Manýrismus, New Jersey Devils, Poprava, Čech, Československo, Ministr zahraničí, Prezidenti USA, Podnikatelé, AIDS, Obchodník, Scénárista, Životopis, Francouz, Prezidenti ČR, Imitátor, Philadelphia Flyers, Prezident, Husité, Vojáci, Vládce, Zpěvačka, Královna apod.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Klíčová slova: Dopravní značky, Hry pro dívky online, zeměpis, výukové pomůcky, Lionel Messi, weby, Stručný encyklopedický slovník, zadarmo, Co je to Romulus Remus?, Nejhranější online testy a kvízy, zdarma, webové stránky, multimédia

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ženy a dívky, dopravní prostředky, stavby, Vánoce a Advent, květiny, muži, nástroje a přístroje, náboženství, hmyz, auta, zelenina, ptáci, smajlíci a emotikony, láska, zvířata, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, přístroje, hudba, rostliny, mapy, osobnosti a lidé, halloween atd.

Síť, inspirace pro volný čas

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: matematika, nápoje, internet, příroda, hardware, různé, technika, věda, fyzika, materiály, školství, latina, software, nástroje, lékařství a medicína, účetnictví, literatura, náboženství a křesťanství, politika, zkratky, cestování, ekonomie a ekonomika, bankovnictví, nemoce atd.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Keywords:kuriozity, Vlajky měst a obcí České republiky, Hry pro kluky, URL, Inzeruj, inzerce zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, cestování, Přehled přípon a koncovek souborů, Sexy Nelly Furtado, odkazy, Pozadí na plochu PC, Vlajky jednotlivých států USA

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj apod.

Informace, inspirace pro volný čas

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zahrajte si hry pro nejmenší děti online zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Klíčová slova: Přehled formátů souborů, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, H, Obrázek sněhové vločky, Hry pro dívky online, Free game online hry, linky, Etikety a samolepící jmenovky na vánoční dárky zdarma k tisku, Kliparty pro Office, Online adventní magazín, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Vše o Vánocích

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční dárky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Plzeň, Vánoční stromek, Text, Zima, Adventní věnec, Recepty, Linecká kolečka, Papírový vánoční stromek, Vánoční punč, Jmenovka, PF, Pokrmy, Striezelmarkt, Rostliny, Nový rok, Štěstí, Husarské knoflíky, Německy, Vánoční pozadí, Schleich, Smrk, Obrazovka, Slámový adventní věnec, Vosí hnízda, Kuba, Jesličky, Neviňátko, Osvětlení do oken, Adventní svícen, Jingle Bells, LED svíčky apod.

Klíčová slova: K, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, zajímavosti, Sněhová vločka, počítače, Obrázky na plochu počítače, Webové online hry zdarma, Vlajka Baham, zábava, Dopravní značení, Webové online testy zdarma

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: nápoje, politika, cestování, fyzika, příroda, bankovnictví, matematika, sport, lékařství a medicína, chemie, internet, stavebnictví, literatura, jídlo, kultura, software, počítače, materiály, nástroje, zločin a právo, různé, ekonomie a ekonomika, technika, nemoce atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, obecné zkratky, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, geocaching, hudební zkratky, státy usa, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, okresy České republiky, úřady a ministerstva, měny, země EU apod.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší děti online zdarma, Biografie slavných osobností, F, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Nejlepší zeměpisné kvízy, Jak má probíhat Štědrý večer?, humor, F, Ilustrační obrázky, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Státní prapory všech států, zdroje informací, Chelsea Premiere liga, 12

Několik fórů na závěr. Vtip Co když dojde benzín?: Žákyně se před zkouškou na řidičský průkaz ptá svého instruktora: "Pane instruktore, když mi dojde palivo a rozhodnu se jet dál neuškodí to motoru?"

Matka vyčítá hezounovi: „Nemusíš lézt každému boháčovi do prdele!” „Ale já za to nemůžu, že je ve vyšší společnosti tolik gayů!”

Nad alkoholem nelze zvítězit, jen Moraváci remizovali.

Další odkazy:

Ekonomie, Karl Marx
Doporučené internetové odkazy
Baccarat card game
Partnerské internetové stránky
Vánoční koule
Doporučené odkazy
Vánoční kliparty zadarm ke stáhnutí
Odkazy na užitečné webové stránky
Tapety na plochu PC
Tipy na Partnerské weby
Rolničky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut a autíček zdarma
Obrázky budov a staveb online k vybarvení
Online omalovánky dinosauři
Online omalovánky dopravních prostředků
Obrázky koní online k vybarvení pro děti
Počítačové, internetové online omalovánky
Pohádkové postavy online k vybarvení
Obrázky povolání a zaměstnání lidí k vybarvení
Online omalovánky princezny k vybarvení
Příroda - obrázky k vybarvení na počítači
Omalovánky psi pro děti online k vybarvení
Online omalovánky roztomilých zvířatek
Vánoční, adventní online omalovánky zdarma
Velikonoční online omalovánky pro děti zdarma
Online omalovánky, obrázky vlaků k vybarvení

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut k vytisknutí
Obrázky staveb a budov
Obrázky dopravních prostředků
Hudební omalovánky k vytištění
Obrázky jídel a pokrmů
Omalovánky květin k tisku
Omalovánky osob a lidí ke stažení
Obrázky oblečení a oděvů pro děti
Obrázky ovoce pro děti k vybarvení
Obrázky z pohádek zdarma ke stažení
Omalovánky ptáků
Sportovní omalovánky zdarma
Vánoční omalovánky pro děti
Omalovánky Vesmír pro nejmenší
Omalovánky pro kluky a holky
Obrázky znaků, čísel a písmen pro předškoláky

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut
Online omalovánky dopravních prostředků
Online omalovánky krajin a přírody
Online obrázky letadel k vybarvení
Online obrázky postav z pohádek k vybarvení
Online omalovánky pro nejmenší
Sportovní obrázky k vybarvení pro nejmenší
Obrázky Advent, Vánoce online k vybarvení
Obrázky s velikonočními motivy k vybarvení
Omalovánky s vláčky pro děti
Omalovánky zaměstnání, povolání, profese

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut a autíček
Omalovánky s dopravními prostředky
Omalovánky zdarma ke stažení
Kosmické omalovánky Vesmíru
Omalovánky květiny a kytičky
Obrázky nábytku pro děti k vybarvení
Omalovánky nástrojů a přístrojů
Obrázky oděvů a oblečení k vybarvení
Osoby, lidé, profese a zaměstnání
Písmena abecedy k vybarvení
Obrázky jídla a pokrmů pro nejmenší
Omalovánky s ptáky a ptáčky
Šachové omalovánky pro děti zdarma
Omalovánky spojovačky
Omalovánky staveb a budov
Vánoce, Velikonoce, Halloween
Omalovánky se zvířátky