Dále doporučujeme, cestování, zábava i hry

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Zahrajte si online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Indiana, Jižní Dakota, Kansas, Oregon, Wyoming, Rhode Island, Severní Karolína, New Jersey, Severní Dakota, Arkansas, Havaj, Aljaška, Ohio, Minnesota, Virginie, Louisiana, Kalifornie, Missouri, Tennessee, Idaho, Massachusetts, Maryland, Nebraska, New York, Oklahoma, Kentucky atd.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Klíčová slova: počítače, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Dopravní značení, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Vlajka Guatemaly, Online web Hry zdarma bez registrace, Vlajky zemí světa, výukové pomůcky, Obrázky k vybarvení, Superhry a hry online zdarma, Kliparty zdarma, doporučujeme, Tapety na plochu počítače

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj apod.

Wallpapers na PC - wallpapery do mobilu

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na PC. vhodné pro notebook, monitor, displej, mobilní telefon, počítač, PC, mobil, smartphone, tablet, phablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows Me, BlackBerry OS, macOS, Windows 95, Apple iOS (iPhone), Linux Xubuntu, Windows Server 2012, SUSE Linux, Microsoft Windows 8, Mac, Windows 98. Tapety na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, Formule 1, tenisté a tenistky, nature - příroda, sportovní a závodní auta, ptáci, free wallpapers, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, fraktály, motorky, sportovní wallpapery, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, květiny. Stahujte v rozlišení 640x480, 1280x768, 1280x720, 2560x1440, 1366x768, 854x480, širokoúhlé 1366x768, 1024x600, 1280x960, 1280x1024, 1600x2560, 1152x768, 1536x2048, 1600x1200, 3200x1200, Full HD 1080x1920 atd.

Keywords:Webové online hry zdarma, Hry pro nejmenší online, hyperlinky, multimédia, Fernando Torres, odkaz, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, weby, HTML5 Videojuego de navegador, Životopisy slavných osobností, zdroje informací, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zapařte si online web Hry zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete Bojové gamesy, Akční hry, Logické, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Sportovní a tak podobně.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční filmy, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční dárky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Koleda, Schleich, Vánoční hvězda, Ježíš Kristus, Drážďany, Jmenovky, Vánoční stromek, Recepty, Štědrý den, bezlepkové cukroví, Anděl, Vánoční prostírání, Píseň, Kuba, Špalda, Skleněné ozdoby, Tapeta, Plzeň, Vánoční svařák, Osvětlení, Cesmína, Vánoční trhy, Vánoční koledy, Adventní trhy, Vídeň, Jesličky, Václavské náměstí, Patchwork, Jmenovka, Linecká kolečka, Alkoholový kalendář apod.

Superhry a hry online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme superhry a hry online zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Logické hry, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Hannah Montana, Omalovánky, Strategické onlinovky, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Oddechové hry, Adventury, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Akční gamesky apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, zahraniční značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, výstražné značky apod.

Klíčová slova: webovky, V, Vlajky měst České republiky, Fantasy wallpapers, cestování, Super free web games zdarma, Super online flash hry, Real Madrid C.F., Wallpapers na PC, pro děti, školství, zajímavosti

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Tapety na plochu počítače - tapety na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na plochu počítače. vhodné pro obrazovka počítače, monitor, smartphone, notebook, mobil, počítač, phablet, displej, ultrabook, tablet, PC a pro operační systémy Linux Mint, Slackware, Windows 7, Windows Me, Android, Linux Fedora, Windows 10, SUSE Linux, FreeBSD, Java ME, Windows 98. Pozadí na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, ptáci, flóra, stromy, Formule 1, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, fraktály, nature - příroda, fantasy, motorky, free wallpapers, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta. Vyberte si rozměr z 1536x2560, HD 1280x720, 1280x800, 1440x960, 1152x768, 1280x1024, 1536x2048, 2560x2048, 3200x1200, 2560x1920, 4800x1200, 2160x3840, 360x720, 800x600, 1920x1280, 1600x900 atd.

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií režiséři a scénáristé, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Američané, Druhá světová válka, Gymnasté, Máj, Slovák, Ministři, Husité, Zpěvačky, Renesance, Brno, ČSSD, Češi, Antropolog, Textař, HIV pozitivní, Vojáci, Komik, Nežijící, Teolog, Žhavé výstřely, Vražedkyně, Protektorát, Faraon, Křesťanství, Miliardáři, Královna, Válka, Filozof, Prezidenti, Komunisté, Vůdce, Slovenští prezidenti, Trest smrti, Textařka, Překladatel, Ekonom apod.

Informace, cestování, zábava i hry

Ftipy, frky, vtípky, kameňáky, vtipy, anekdoty

Chcete se pobavit? Ftipy, frky, vtípky, kameňáky, vtipy, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, černý humor, kameňáky, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak importovat, kterak editovat, jak přehrát, jak konvertovat, jak vytvořit, jak exportovat, čím prohlížet, jak spustit, v čem upravit, jak převést soubory následujících typů: konfigurační soubory, dokumenty, komprimace dat, grafiku, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, internet a web, obrazy disků, písma, fonty, systémové soubory, šablony dokumentů apod.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Hry pro nejmenší online

Běžte na hry pro nejmenší online . Naleznete zde Hry pro děti, Akční hry, Strategie, Sportovní hry, Postřehové hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Animace, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Střílečky, Pro dívky, Závody aut, Bojové hry a tak dále.

Klíčová slova: Prapory regionů a království, K, Seznam souborových přípon, Thierry Henry, Nejhranější online testy a kvízy, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, kuriozity, Onlinovky - online hry, Webové online testy zdarma, Státní vlajky zemí, Vánoční web

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Tapety na plochu počítače - tapety na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na plochu počítače. vhodné pro obrazovka počítače, monitor, smartphone, notebook, mobil, počítač, phablet, displej, ultrabook, tablet, PC a pro operační systémy Linux Mint, Slackware, Windows 7, Windows Me, Android, Linux Fedora, Windows 10, SUSE Linux, FreeBSD, Java ME, Windows 98. Pozadí na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, ptáci, flóra, stromy, Formule 1, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, fraktály, nature - příroda, fantasy, motorky, free wallpapers, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta. Vyberte si rozměr z 1536x2560, HD 1280x720, 1280x800, 1440x960, 1152x768, 1280x1024, 1536x2048, 2560x2048, 3200x1200, 2560x1920, 4800x1200, 2160x3840, 360x720, 800x600, 1920x1280, 1600x900 atd.

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií režiséři a scénáristé, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Američané, Druhá světová válka, Gymnasté, Máj, Slovák, Ministři, Husité, Zpěvačky, Renesance, Brno, ČSSD, Češi, Antropolog, Textař, HIV pozitivní, Vojáci, Komik, Nežijící, Teolog, Žhavé výstřely, Vražedkyně, Protektorát, Faraon, Křesťanství, Miliardáři, Královna, Válka, Filozof, Prezidenti, Komunisté, Vůdce, Slovenští prezidenti, Trest smrti, Textařka, Překladatel, Ekonom apod.

Síť, cestování, zábava i hry

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Zkuste online geografické testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Klíčová slova: humor, Životopisy osobností, zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, Členské země americké federace, Tapety na plochu města, internetové stránky, odkazy, webové stránky, volný čas, F, Ilustrace, obrázky, Angelina Jolie,

Jeden fór na závěr. Vtip Maminko, proč máme ... ?: Malý velbloudek se ptá maminky: "Maminko, proč máme na zádech ty dva hrby?" "Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak v nich máme zásobárnu vody." -"Aha. A maminko, proč máme na očích takové dlouhé řasy?" -"Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby nám písek nepadal do očí." -"Aha. A maminko, proč máme na konci nohou takové chlupaté chomáčky?" -" Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby se nám nohy nebořily do písku." -"Aha. A maminko, není nám to všechno tady v ZOO na hovno?"

Další odkazy:

Partnerské weby
Vlajky zemí jižní Asie
Doporučené odkazy
Tapety na plochu PC
Naše tipy
Obrázek Sexy žena
Tipy na zajímavé weby
Přání k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.