Dále doporučujeme, internet, počítače, hry

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Online vánoční webzine - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční dekorace, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční filmy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Stromeček, Lego, Vánoční punč, Kuba, Jmelí, Václavské náměstí, Monitor, Nový rok, Láska nebeská, Film, Sněhulák, Vídeňský punč, Přání, Plocha, Milka, Svíčky, Vánoce, Štědrý večer, Vánoční koledy, Drážďany, SMS, Třásně, Písnička, Tablet, bezlepkové cukroví, Samolepky, Ježíš Kristus, Kinder, Květiny, Adventní svícen, Štěstí apod.

Náš tip, internet, počítače, hry

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, Online vánoční magazín, Super online kvízy, Seznam státních vlajek, Jak si vybrat vánoční stromeček?, Online geografické testy zdarma bez registrace, zeměpis, odkazy, Wallpapers na plochu moře a oceán, volný čas, Dopravní značky, zadarmo, Vlajky měst a obcí České republiky

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Vtipné texty, kameňáky, fórky, vtipy, fóry, černý humor

Chcete se pobavit? Vtipné texty, kameňáky, fórky, vtipy, fóry, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtípky o blondýnkách, O škole, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, O Slovácích, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, O ženách, O Němcích, Vtipy o Bohu, O mužích, O Somálcích, O Windows, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky apod.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako věda, nápoje, muži, symboly, hudba, zvířata, rostliny, hmyz, mapy, ženy a dívky, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, osobnosti a lidé, stavby, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, zelenina, náboženství, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, auta, láska atd.

Nejlepší hry pro dívky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší hry pro dívky Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro dva hráče, Logické hry, Stolní a deskové hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Hry pro děti, Střílečky, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Akční hry, Karetní hry, Relaxační hry, Animace, Postřehové hry, Adventury a tak dále.

Keywords:doporučujeme, Ilustrace, obrázky, Dopravní značky, weby, Vánoční, adventní koledy, cestování, Městské a obecní prapory obcí ČR, Obrázky na PC ke stažení, Recepty na vánoční jídla, moučníky a cukroví, pro děti, V, Nejlepší hry pro dívky

Ftipy, fórky, vtípky, vtipy, fóry, anekdoty

Chcete se pobavit? Ftipy, fórky, vtípky, vtipy, fóry, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií Frky ze života, O mužích, O zvířátkách, Frky o tchýních, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, Vtipné hádanky, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, Vtipy o doktorech, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, O Němcích apod.

Obrázky na PC ke stažení - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Dále vám doporučujeme: Obrázky na PC ke stažení. můžete využít v PC, mobil, phablet, monitor, tablet, displej, počítač, smartphone, mobilní telefon, ultrabook, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows Me, Lubuntu, Linux Ubuntu, Red Hat Linux, Microsoft Windows Vista, Linux Xubuntu, Windows 10, Linux Mint, Windows 95, Windows 7, Java ME. Obrázky na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, auta, hudební tapety, wallpapery, letadla, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, operační systémy, Windows, květiny, kytky, rostliny, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety. Stahujte v rozlišení 1280x1024, 1152x768, 1800x1440, 800x600, HD 1280x720, Full HD 1080x1920, hi res 2560x1920, 800x1280, 360x760, 1280x768, 1024x600, 1440x2560, 1280x854, 393x786, 2560x2048, 2048x1536 atd.

Moudra, výroky, úsloví, myšlenky, přísloví, hlášky, aforismy

Citáty slavných osobností, Moudra, výroky, úsloví, myšlenky, přísloví, hlášky, aforismy, přehledně rozdělené do kategorií: moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o bohu, citáty o víře, citáty o životě, citáty o lásce, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o dobru, citáty o odvaze, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Informace, internet, počítače, hry

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Zahrajte si online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: bankovnictví, zkratky, psychologie, příroda, lékařství a medicína, technika, fyzika, nápoje, stavebnictví, věda, literatura, software, nástroje, internet, různé, materiály, hardware, zločin a právo, školství, ekonomie a ekonomika, počítače, český jazyk, matematika, kultura atd.

Klíčová slova: internetové stránky, Stručný encyklopedický slovník, M, Tipy na romantické vánoční filmy, webové stránky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Seznam přípon a koncovek souborů, Biblické omalovánky k tisku, odkaz, Vlajky států USA, Biografie slavných osobností, URL

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Seznam vlajek amerických států

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Aljaška, Havaj, Mississippi, Wyoming, Nevada, Kansas, Maryland, Colorado, Montana, Oregon, Arkansas, Delaware, Illinois, Západní Virginie, Jižní Dakota, Kentucky, Idaho, Kalifornie, Georgie, Oklahoma, Alabama, Utah, Severní Karolína, Severní Dakota, Rhode Island, Jižní Karolína atd.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Staré hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme staré hry online. V této jedinečné sbírce naleznete Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Akční hry, Sportovní, Karetní hry, Logické, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Postřehové a tak podobně.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Vybírejte z kategorií Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Klíčová slova: F, zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Omalovánky pro děti, Full HD tapety na PC zdarma, multimédia, kuriozity, Přání k jmeninám, Nej hry online, humor, Staré hry online

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Seznam vlajek amerických států

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Aljaška, Havaj, Mississippi, Wyoming, Nevada, Kansas, Maryland, Colorado, Montana, Oregon, Arkansas, Delaware, Illinois, Západní Virginie, Jižní Dakota, Kentucky, Idaho, Kalifornie, Georgie, Oklahoma, Alabama, Utah, Severní Karolína, Severní Dakota, Rhode Island, Jižní Karolína atd.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, čím prohlížet, kterak editovat, jak otevřít, jak spustit, jak konvertovat, v čem spustit, jak importovat, v čem upravit, jak převést, jak exportovat následující typy souborů: spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, grafiku, komprimace dat, šablony dokumentů, internet a web, video soubory, písma, fonty, koncovky souborů, konfigurační soubory, hudební audio soubory apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Moudrosti, rčení, motta, úsloví, moudra, bonmoty, výroky

Slavné citáty, Moudrosti, rčení, motta, úsloví, moudra, bonmoty, výroky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o smrti, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o bohatství, citáty o bohu od různých známých osobností.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ovoce, ptáci, Vánoce a Advent, halloween, láska, jídlo a nápoje, hudba, květiny, mapy, muži, symboly, ženy a dívky, zvířata, věda, přístroje, rostliny, hmyz, zelenina, auta, smajlíci a emotikony, stavby, dopravní prostředky, náboženství atd.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Online geografické testy zdarma bez registrace, F, Obrázky a kliparty zdarma, Nejlepší hry pro dívky, Omalovánky zdarma ke stažení, zdroje informací, Super online hry zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Tapety na plochu PC, Wallpapery na tablet, Online vánoční webzine, Vánoce se blíží,

Jeden fór na závěr. Vtip Hřebík: Mirek jezdil po zábradlí, nevšiml si hřebíku, teďka mluví tenkým hláskem, chybí mu kus pytlíku.

Další odkazy:

Naše tipy
Athletic Bilbao
Zajímavé internetové odkazy
Štědrý den
Partnerské weby
Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen
Doporučené odkazy
Tapety na plochu květiny
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.