Dále doporučujeme, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Nejlepší hry pro dívky

Zkuste nejlepší hry pro dívky Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Oddechové, Klasické, Sportovní, Logické, Strategie, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Pro dívky, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry a podobně.

Full HD pozadí ke stažení - full HD wallpapery ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD pozadí ke stažení. doporučujeme pro mobilní telefon, displej, obrazovka počítače, monitor, notebook, počítač, PC, phablet, ultrabook, mobil, smartphone a pro operační systémy Windows 98, Microsoft Windows 8, Windows XP, Windows Me, Windows 2000, Windows 10, Microsoft Windows Vista, FreeBSD, Windows NT, Red Hat Linux, Linux Ubuntu. Full HD tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako armáda, válka, zbraně, motorky, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, free wallpapers, fraktály, vesmír, kosmos, ptáci, květiny, zvířata, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, flóra, stromy, Formule 1, fantasy. Zvolit si můžete z velikostí 1280x720, 4800x1200, 1440x960, 750x1334, 1920x1440, 1280x768, 2048x1080, 320x568, 1152x1920, 1280x1024, 2160x3840, 360x640, 2560x1440, HD 1280x720, 1080x1800, 1920x1280 atd.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

černý humor, ftipy, vtípky, fórky, vtipy, frky

Chcete se pobavit? černý humor, ftipy, vtípky, fórky, vtipy, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipné hádanky, černý humor, kameňáky, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, vtipy o facebooku, vtipné básničky apod.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií účetnictví, zločin a právo, příroda, ekonomie a ekonomika, lékařství a medicína, bankovnictví, software, latina, psychologie, školství, zkratky, stavebnictví, náboženství a křesťanství, cestování, kultura, literatura, technika, nápoje, nástroje, filozofie, hardware, český jazyk, matematika, jídlo atd.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, školství, pro dospělé, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vlajka Kiribati, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Vše o Vánocích, Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám, odkazy, Federace USA, odkaz, tipy

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Wallpapers na plochu počítače - full HD tapety na PC

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na plochu počítače. můžete využít v phablet, počítač, mobilní telefon, notebook, displej, monitor, ultrabook, PC, smartphone, obrazovka počítače, mobil a pro operační systémy Windows 7, Lubuntu, BlackBerry OS, Windows 98, Windows Server 2012, Windows 10, Chrome OS, Windows Me, Android, Linux Mint, Slackware. Tapety na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: oceán, moře, pláže, květiny, flóra, stromy, motorky, vesmír, kosmos, ptáci, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, Formule 1, zvířata, nature - příroda, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers. Stahujte ve velikostech 1280x854, 4800x1200, 1440x960, 1920x1280, 412x846, 800x1280, 2160x3840, širokoúhlé 1366x768, 1280x720, 1800x1440, Full HD 1080x1920, 1080x1800, 2048x1080, 375x667, 640x480, 1440x2560 atd.

Nejlepší online hry zdarma

Doporučujeme nejlepší online hry zdarma Vybírejte z kategorií Logické, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Střílečky, Pro dívky, Oddechové, Klasické, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Hry na vaření a smažení, Sportovní, parkování - parkovačky, Karetní, Závodní a podobně.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Blízkého východu, země východní Asie, evropské země a státy, země Afriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie apod.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak importovat, jak exportovat, jak otevřít, jak konvertovat, jak spustit, jak vytvořit, v čem spustit, jak přehrát, v čem upravit, kterak editovat následující typy souborů: konfigurační soubory, koncovky souborů, hudební audio soubory, internet a web, systémové soubory, video soubory, písma, fonty, obrazy disků, šablony dokumentů, dokumenty, spustitelné soubory, grafiku apod.

Keywords:Přehled zkratek a akronymů, F, Dopravní značky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Omalovánky pro děti, Wallpapers na plochu počítače, Stručný slovník pojmů a termínů, kuriozity, Obrázky k svátku, obrázková přání, zadarmo, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online testy zdarma

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Vše o Vánocích - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak se podívejte Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční dekorace, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Francouzsky, Linecká kolečka, Osvětlení do oken, Jesličky, Vánoční koule, Zdraví, Vánoční svíčky, Text, Německy, Vánoční stromek, Sám doma, Lindt, Staroměstské náměstí, Jmelí, Jmenovka, Jarmark, Plzeň, Sněhulák, Husarské knoflíky, Přáníčko, Santa, K Tisku, Vosí hnízda, Pokrmy, Vánoční prostírání, Vídeň, Tisk, Advent, Santa Claus, Jmenovky, Perníčky apod.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, hyperlinky, Obrázky, kliparty, Obrázky k jmeninám, webovky, Biografie slavných osobností, č, Tapety, wallpapery na plochu PC, P, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, zeměpis, Nejhranější online testy a kvízy

Přísloví, myšlenky, rčení, výroky, bonmoty, aforismy, motta

Citáty slavných osobností, Přísloví, myšlenky, rčení, výroky, bonmoty, aforismy, motta, z kategorií citáty o smutku, citáty o lži, citáty o zlu, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o dobru, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o bohu od různých známých osobností.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Free game online hry

Běžte na free game online hry . Naleznete zde Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Auta a závodní, Farmářské hry, Deskovky, Logické hry, Adventury, Akční gamesky, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Vaření a smažení, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Barbie hry, Oblíkačky, Omalovánky apod.

Klíčová slova: Tapety na PC zdarma ke stažení, Dopravní značky, internetové stránky, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, internet, Obrázky na PC, výukové pomůcky, Mariah Carey, Super online kvízy, počítače, Nejlepší hry pro dívky

Přísloví, myšlenky, rčení, výroky, bonmoty, aforismy, motta

Citáty slavných osobností, Přísloví, myšlenky, rčení, výroky, bonmoty, aforismy, motta, z kategorií citáty o smutku, citáty o lži, citáty o zlu, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o dobru, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o bohu od různých známých osobností.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Tapety na PC zdarma ke stažení - pozadí na PC zdarma ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na PC zdarma ke stažení. lze použít v mobilní telefon, obrazovka počítače, displej, tablet, počítač, phablet, notebook, monitor, smartphone, ultrabook, mobil a pro operační systémy Java ME, Linux Ubuntu, BlackBerry OS, Microsoft Windows 8, Linux Fedora, FreeBSD, SUSE Linux, Windows Me, Windows XP, Linux Mint, Linux Xubuntu. Obrázky ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, noční města, dopravní prostředky, budovy a stavby, wallpapery, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, zvířata, auta, psi a štěňátka, motorky, motocykly. Mnoho verzí a velikostí jako 393x786, 2560x2048, 1680x1050, 750x1334, 2048x1080, širokoúhlé 1366x768, 1920x1440, 1600x2560, 1024x600, 1536x2560, 1280x960, 360x720, 1920x1200, 375x812, 1536x2048, 1280x854 atd.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj apod.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak konvertovat, jak importovat, jak spustit, jak vytvořit, čím zobrazit, v čem spustit, jak přehrát, v čem upravit, jak převést, kterak editovat následující typy souborů: systémové soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, obrazy disků, spustitelné soubory, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, koncovky souborů, internet a web, video soubory, grafiku apod.

Klíčová slova: humor, Slovník pojmů Co je to?, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zdarma, č, Fernando Torres, Vlajky měst a obcí České republiky, A, Přehled souborových přípon, pro děti, Free game online hry, Členské země americké federace, Obrázky a kliparty zdarma ke stažení,

Několik fórů na závěr. Vtip Blondýna a pitbull: Kynologie: Jaký je rozdíl mezi blondýnkou v přechodu a pitbullem? .... Rtěnka.

Děda potká na poli mládence a srdečně ho zdraví: „Dej vám Pán Bůh, dobrý muži.” „Kéž by dal,” řekne mladík medovým hláskem.

Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Badoo
Partnerské weby
Alicia Keys
Naše tipy
Obrázky a kliparty nejen na plochu PC
Zajímavé internetové odkazy
Texas hold em Indonesia
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut k vytisknutí
Obrázky staveb a budov
Hudební omalovánky k vytištění
Obrázky jídel a pokrmů
Omalovánky květin k tisku
Omalovánky osob a lidí ke stažení
Obrázky oblečení a oděvů pro děti
Obrázky ovoce pro děti k vybarvení
Obrázky z pohádek zdarma ke stažení
Omalovánky ptáků
Sportovní omalovánky zdarma
Vánoční omalovánky pro děti
Omalovánky Vesmír pro nejmenší
Omalovánky pro kluky a holky
Obrázky znaků, čísel a písmen pro předškoláky
Omalovánky zvířat k vytisknutí

Dále doporučujeme:

Doporučené odkazy na zajímavé weby
Naše tipy na zajímavé stránky
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Tipy na zajímavé weby
Zajímavé linky na nejrůznější weby