Dále doporučujeme, zábava, hry, vzdělávání

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Klíčová slova: Full HD wallpapers na PC, tipy, Vlajky amerických států USA, Členské země americké federace, Cape Verde, Kliparty pro Office, info, F, Vykrajovátka na vánoční cukroví, Webové html5 hry zdarma, Dopravní značení, Dopravní značení, Nejlepší zeměpisné kvízy

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - wallpapers na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. můžete využít v displej, PC, počítač, tablet, smartphone, obrazovka počítače, mobil, phablet, notebook, ultrabook, monitor a pro operační systémy Windows Me, Android, FreeBSD, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, Windows 95, Linux Mint, Windows 2000, Java ME, Windows Server 2012, Linux Xubuntu. Obrázky na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: příroda, krajina, budovy a stavby, květiny, kytky, rostliny, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, noční města, jídlo a nápoje, wallpapery, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí. Zvolit si můžete rozměry 2048x1080, 800x1280, 750x1334, 360x760, 2160x3840, 1440x960, 800x600, 768x1024, 1536x864, 1280x768, 1080x1800, 2560x1600, HD 1280x720, 1440x2560, širokoúhlé 1366x768, 1800x1440 atd.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Skvělé hry online zdarma

Zkuste skvělé hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete online html5 hry, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Logické hry, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Oddechové hry, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Adventury, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma atd.

Keywords:výukové pomůcky, Stručný encyklopedický slovník, K, Free game online hry, PF 2024, Super online flash hry, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Lionel Messi Pemain sepak bola Argentina, webové stránky, Skvělé hry online zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako umělci a umění, žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, psychologie, profese a zaměstnání, mytologie, záliby a hobby, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, filozofie, historie, podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, věda, lékařství, poruchy, hanlivé až sprosté přezdívky, politici, osobnosti, státní správa, politika, fikce a fantasy atd.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak konvertovat, jak převést, jak importovat, jak vytvořit, v čem spustit, jak otevřít, kterak editovat, v čem upravit, čím prohlížet, jak spustit následující typy souborů: písma, fonty, komprimace dat, video soubory, šablony dokumentů, dokumenty, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, grafiku, internet a web, konfigurační soubory, koncovky souborů apod.

Klíčová slova: Staré hry online, hyperlinky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Abstraktní vánoční stromeček, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Databáze osobností Kdo je to?, pro dospělé, Kim Kardashian, kuriozity, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, zajímavosti, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, žurnalisté a novináři, státní správa, mytologie, poruchy, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, rodinné a příbuzenské vztahy, přezdívky, profese a zaměstnání, filozofie, psychologie, vlastnosti, školství a vzdělávání, Spisovatelé a básníci, osobnosti, politici, věda, lékařství, nadpřirozené osoby, křesťanství, sportovci a sportovkyně, politika atd.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Staré hry online

Běžte na staré hry online Webhry jsou rozdělené kategorií: Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Letecké simulátory, Oblíkačky, Farmářské hry, Strategické onlinovky, Akční gamesky, online html5 hry, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, Deskovky, Oddechové hry, Omalovánky, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Logické hry, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Klíčová slova: Světové vlajky, Online testy zdarma bez registrace, Seznam zkratek a akronymů, Kyrgyzstan, linky, Wallpapers na plochu PC, Online testy a kvízy zdarma, Vánoční svíčky, Přehled zkratek a akronymů, internet, URL

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Liberecký kraj apod.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Nejlepší zeměpisné kvízy

Vyzkoušejte nejlepší zeměpisné kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek atd.

Klíčová slova: M, Městské a obecní prapory obcí ČR, F, Online vánoční webzine, zadarmo, Typické vánoční perníčky, zdroje informací, odkaz, webovky, weby, zdarma, M, Selena Gomez, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Neopatrný důchodce: Jede tatra do kopce, drtí přitom důchodce. Černé brýle,bílá hůl, pročpak jen neuhnul?

Hoď mi sem to kladivo.

"Otče, přišel notář, prý chceš sepsat poslední vůli." "Ano, ale neříkej to tak nahlas, maminka by zase jako posledně začala nehorázně utrácet za černé šaty."

Další odkazy:

Vánoční jmenovky na dárky s s motivem Santa Clause ke stažení a vytištění
Odkazy na zajímavé weby
Biografie Sara Shimada
Linky na partnerské weby
Vánoční zvoneček
Doporučené odkazy
Vlajka Antiguy a Barbudy
Tipy na zajímavé weby
Celebrita Maria Sharapova
Naše tipy na zajímavé stránky
Přání k narozeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut a autíček zdarma
Obrázky budov a staveb online k vybarvení
Online omalovánky dinosauři
Online omalovánky dopravních prostředků
Obrázky koní online k vybarvení pro děti
Počítačové, internetové online omalovánky
Pohádkové postavy online k vybarvení
Obrázky povolání a zaměstnání lidí k vybarvení
Online omalovánky princezny k vybarvení
Příroda - obrázky k vybarvení na počítači
Omalovánky psi pro děti online k vybarvení
Online omalovánky roztomilých zvířatek
Vánoční, adventní online omalovánky zdarma
Velikonoční online omalovánky pro děti zdarma
Online omalovánky, obrázky vlaků k vybarvení

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut k vytisknutí
Obrázky staveb a budov
Obrázky dopravních prostředků
Hudební omalovánky k vytištění
Obrázky jídel a pokrmů
Omalovánky květin k tisku
Omalovánky osob a lidí ke stažení
Obrázky oblečení a oděvů pro děti
Obrázky ovoce pro děti k vybarvení
Obrázky z pohádek zdarma ke stažení
Omalovánky ptáků
Sportovní omalovánky zdarma
Vánoční omalovánky pro děti
Omalovánky Vesmír pro nejmenší
Omalovánky pro kluky a holky
Obrázky znaků, čísel a písmen pro předškoláky

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut
Online omalovánky dopravních prostředků
Online omalovánky krajin a přírody
Online obrázky letadel k vybarvení
Online obrázky postav z pohádek k vybarvení
Online omalovánky pro nejmenší
Sportovní obrázky k vybarvení pro nejmenší
Obrázky Advent, Vánoce online k vybarvení
Obrázky s velikonočními motivy k vybarvení
Omalovánky s vláčky pro děti
Omalovánky zaměstnání, povolání, profese