Dále doporučujeme, informace a zábava

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií národnost, osobnosti, sport, přezdívky, umělci, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, věda, mytologie, rodinné vztahy, psychologie, záliby, lékařství, filozofie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, historie, poruchy, nadpřirozené osoby, křesťanství, politika, fikce a fantasy, státní správa, podnikání a podnikatelé atd.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace Hry jsou rozdělené kategorií: Střílečky, Karetní hry, Strategie, Bojové hry, Pro dívky, Akční hry, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Závody aut, Logické hry, Relaxační hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry a tak dále.

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - pozadí na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Nejlepší pozadí na plochu zdarma. můžete využít v smartphone, počítač, obrazovka počítače, mobil, notebook, phablet, displej, ultrabook, monitor, tablet, mobilní telefon a pro operační systémy Mac, Apple iOS (iPhone), Android, Windows Me, Windows XP, Slackware, FreeBSD, Lubuntu, Red Hat Linux, Windows 10, SUSE Linux. Obrázky ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, hudební tapety, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, noční města, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, psi a štěňátka, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, jídlo a nápoje, letadla, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, auta. Mnoho verzí a velikostí jako 412x846, HD 1280x720, 320x568, 1280x960, 750x1334, 1280x1024, 1920x1440, 1920x1080 Full HD, 1280x768, 640x480, 2048x1080, 1080x1800, 360x640, 1536x2048, 1152x864, 1440x900 atd.

Vlajky jednotlivých států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Kalifornie, Pensylvánie, Havaj, Nové Mexiko, Florida, Montana, Indiana, Kansas, Illinois, Arkansas, Wisconsin, Oregon, Delaware, Oklahoma, Severní Karolína, Alabama, Maryland, Aljaška, New Jersey, Vermont, Virginie, Utah, Nebraska, New Hampshire, Jižní Karolína, Tennessee atd.

Klíčová slova: výukové pomůcky, webové stránky, PC tapety pro Windows, weby, Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen, Databáze osobností Kdo je to?, multimédia, zábava, Penelope Cruz, pro dospělé, F, webovky, Stručný slovník pojmů a termínů

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Síť, informace a zábava

Bonmoty, motta, úsloví, přísloví, výroky, myšlenky, aforismy

Citáty slavných, Bonmoty, motta, úsloví, přísloví, výroky, myšlenky, aforismy, . Naleznete zde citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o smutku, citáty o bohatství, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o neštěstí, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o smrti od různých známých osobností.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete online testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

Keywords:volný čas, internetové stránky, Seznam zkratek a akronymů, linky, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Dopravní značení, Přehled formátů souborů, Inzeruj, inzerce zdarma, Free game online hry, Online web Hry zdarma bez registrace, počítače

Nejhranější hry online

Běžte na nejhranější hry online Vybírejte z kategorií Střílečky, Klasické, Sportovní, Oddechové, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Hry na vaření a smažení, Logické, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Karetní, Strategie, Pro dívky a podobně.

Myšlenky, motta, moudra, aforismy, výroky, moudrosti, přísloví

Citáty slavných osobností, Myšlenky, motta, moudra, aforismy, výroky, moudrosti, přísloví, z kategorií citáty o člověku, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o ženách, citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o bohatství, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o životě, citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o zlu, citáty o lži, citáty o penězích, citáty o smutku, citáty o rozumu, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Internet, síť, informace a zábava

Free game online hry

Zahrajte si free game online hry Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní, Velikonoční hry, Pro dívky, Strategie, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Logické, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Klasické, Závodní, Oddechové a podobně.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, země EU, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, obecné zkratky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, státy usa, mezinárodní organizace, geocaching apod.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Klíčová slova: Online vánoční webzine, zdarma, Kliparty zdarma, Andrés Iniesta, pro děti, školství, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Obrázky k svátku, odkazy, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Seznam zkratek a akronymů, Přehled státních vlajek států světa

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země východní Asie, země Afriky, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy Blízkého východu, Antarktidy, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, státy Střední Ameriky apod.

Informace, informace a zábava

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií světoví i domácí politici, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Upálen, Olympijský vítěz, Hudebnice, Spisovatel, Sebevražda, Druhá světová válka, Miliardář, NHL, Generalissimus, Křesťanství, Malíř, Vražedkyně, Habsburkové, Stoletá válka, KSČ, Herečka, Voják, Vládce, Režisér, Ministr, Česká královna, Zpěvačka, Ministři, Avangard Omsk, Hudba, Textař, Angličané, Žijící, Kněz, Mim, Československo, Poprava, Američané, AIDS, Továrník, Slovák apod.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Klíčová slova: č, Online geografické testy zdarma bez registrace, Online hry zdarma, Antistresové omalovánky pro dospělé, Wallpapers na PC, M, Životopisy osobností, Belgium, Online adventní magazín, tipy, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země východní Asie, země Afriky, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy Blízkého východu, Antarktidy, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, státy Střední Ameriky apod.

Náš tip, informace a zábava

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Free game online hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste free game online hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Pro dívky, Sportovní hry, Závody aut, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Adventury, Akční hry, Střílečky, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Bojové hry, Hry pro děti a tak dále.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako smajlíci a emotikony, přístroje, ženy a dívky, ovoce, mapy, jídlo a nápoje, květiny, náboženství, nástroje a přístroje, hmyz, muži, věda, ptáci, auta, dopravní prostředky, stavby, halloween, nápoje, rostliny, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, láska atd.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete cizí jazyky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Klíčová slova: URL, Státní prapory států světa, A, kuriozity, Vlajky jednotlivých států USA, Přáníčka a obrázky k svátku, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Obrázky vlajek měst ČR, Skvělé hry online zdarma, Dopravní značky, Tapety na PC zdarma ke stažení, zadarmo, Grunge hudební rockový styl,

Několik fórů na závěr. Vtip Dotaz: Ptají se reportéři na tiskové konferenci vedoucího jedné hokejové reprezentace: „Proč vaše mužstvo neustále mění trenéry?” „Protože jim to nejde.” „A proč jim to nejde?” „Protože je neustále měníme!”

Telefonuje Klaus Zemanovi, ale ten právě není doma a ozve se záznamník: "Právě jste se dovolali k nejlepšímu a nejschopnějšímu politikovi této republiky!" - "To je zvláštní", říká si Klaus, "to jsem asi omylem vytočil svoje číslo".

Jak nalákáte buzeranta na párty? Přijď, bude prdel!

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Country flags
Naše tipy
Omalovánky, hry pro děti
Doporučené odkazy
Bangladesh
Partnerské weby
Japan
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.