Tipy na zajímavé weby, internet, počítače, hry

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Biografie známých osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vůdce, Rock ‚n‘ Roll, Husité, Renesance, Česká královna, New York Rangers, Protektorát, Poslanci, Vojáci, Lord, Ministr zahraničí, Gymnasté, Olympijští vítězové, Francie, Prezidenti USA, Atentát, Herec, Politik, Historik, Filozof, Životopis, Překladatel, Diplomat, Hudebnice, Romantismus, Prezident, Čeští králové, Američan, Zpěvačka, Archivář, Dallas Stars, Válka, Miliardář, Philadelphia Flyers, Pittsburgh Penguins, Trest smrti apod.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost apod.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Klíčová slova: zdarma, Dopravní značení, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Super online kvízy, Samolepky a vánoční jmenovky na dárky ke stažení, info, Nejlepší online hry zdarma, Full HD wallpapers na PC, Jak ozdobit vánoční stromeček?, Onlinovky zdarma, humor, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Onlinovky zdarma

Aforismy, moudra, motta, úsloví, výroky, hlášky, bonmoty

Citáty slavných, Aforismy, moudra, motta, úsloví, výroky, hlášky, bonmoty, . Naleznete zde moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o přátelství, citáty o štěstí, citáty o svobodě, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o smrti, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o nenávisti, citáty o zlu, citáty o kráse, citáty o životě, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o neštěstí, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Onlinovky zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme onlinovky zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní, Relaxační onlinovky, Akční hry, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Logické, Postřehové, Karetní hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: nástroje, nemoce, rostliny, jídlo, ekonomie a ekonomika, kultura, lékařství a medicína, počítače, internet, cestování, školství, zločin a právo, matematika, stavebnictví, věda, latina, hardware, náboženství a křesťanství, software, chemie, psychologie, materiály, fyzika, příroda atd.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Keywords:zajímavosti, Wallpapers na PC ke stažení, F, A, Vánoční stromeček, pro dospělé, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, V, Countries and flags, Dopravní značení, Biografie známých osobností, volný čas

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina apod.

Obrázky ke stažení - wallpapery na tablet

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky ke stažení. vhodné pro monitor, počítač, obrazovka počítače, mobilní telefon, notebook, tablet, mobil, displej, PC, smartphone, ultrabook a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows Server 2012, Windows XP, Windows 98, Chrome OS, Linux Ubuntu, FreeBSD, Windows 7, Windows 95, Slackware, Linux Fedora. Tapety na PC jsou rozdělené kategorií: hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, sportovní a závodní auta, free wallpapers, Formule 1, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, fraktály, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, zvířata, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, ptáci, armáda, válka, zbraně, fantasy. Zvolit si můžete z velikostí 1440x900, 640x480, 1600x1200, 1920x1440, 1440x2560, 320x568, 1024x768, 1600x900, 360x720, 2048x1536, 800x1280, 2560x2048, 1536x2560, 2048x1080, 393x786, 3200x1200 atd.

Informace, internet, počítače, hry

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Klíčová slova: zadarmo, Webové online testy zdarma, webovky, Vánoce, zábava, P, Kliparty pro dokumenty, Slova koledy Štědrej večer nastal, Seznam zkratek a akronymů, Hry pro nejmenší online, Přehled vlajek USA, URL

Fóry, anekdoty, kameňáky, frky, vtipné texty, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, anekdoty, kameňáky, frky, vtipné texty, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, murphyho zákony, kameňáky, černý humor, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech apod.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Hry pro nejmenší online

Běžte na hry pro nejmenší online Vybírejte z kategorií Střílecí hry, Akční gamesky, Oblíkačky, Farmářské hry, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky, Adventury, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Logické hry, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, online html5 hry apod.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Nejhranější hry online

Všem hráčům doporučujeme nejhranější hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Bojové hry, Logické hry, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Relaxační hry, Strategie, Závody aut, Animace, Sportovní hry, Karetní hry a tak dále.

Nejlepší online hry zdarma

Doporučujeme nejlepší online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílečky, Závodní, Klasické, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Pro dívky, Strategie, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Logické, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Karetní a podobně.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, čím prohlížet, jak převést, jak exportovat, jak otevřít, jak vytvořit, kterak editovat, jak přehrát, čím zobrazit, jak spustit, v čem upravit následující typy souborů: video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, grafiku, komprimace dat, spustitelné soubory, konfigurační soubory, písma, fonty, koncovky souborů, šablony dokumentů, internet a web, hudební audio soubory apod.

Klíčová slova: F, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Biografie známých osobností, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, doporučujeme, Webové online hry zdarma, Onlinovky zdarma, Obrázky Vesmíru na PC, pro děti, webové stránky, linky

Fóry, anekdoty, kameňáky, frky, vtipné texty, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, anekdoty, kameňáky, frky, vtipné texty, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, murphyho zákony, kameňáky, černý humor, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech apod.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Náš tip, internet, počítače, hry

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, obecné zkratky, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, hudební zkratky, měny, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, okresy České republiky, firmy a společnosti apod.

Přísloví, hlášky, rčení, úsloví, aforismy, motta, myšlenky

Citáty slavných osobností, Přísloví, hlášky, rčení, úsloví, aforismy, motta, myšlenky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o smutku, citáty o víře, citáty o smrti, citáty o manželství, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o člověku, citáty o lži, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o ženách, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Fórky, frky, černý humor, fóry, anekdoty, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, frky, černý humor, fóry, anekdoty, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, kameňáky, vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipné citáty apod.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, čím prohlížet, jak exportovat, jak importovat, jak otevřít, jak vytvořit, jak konvertovat, jak přehrát, jak převést, čím zobrazit, v čem upravit soubory těchto typů: hudební audio soubory, obrazy disků, systémové soubory, video soubory, spustitelné soubory, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, koncovky souborů, internet a web, písma, fonty, šablony dokumentů apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vysokoškolské a akademické tituly, měny, geocaching, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, hudební zkratky, fyzikální jednotky, okresy České republiky, obecné zkratky, týmy NHL, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky apod.

Klíčová slova: tipy, multimédia, weby, výukové pomůcky, Vlajky měst České republiky, Vánoční stromeček, Nejlepší online hry zdarma, Přehled formátů souborů, Přehled formátů souborů, Adventní magazín, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Nature wallpapers,

Jeden fór na závěr. Vtip Štěstí: Proč jsou mají teplouši stále šťestí? Protože se k nim štěstí bojí otočit zády.

Další odkazy:

Naše tipy
Grunge hudební styl
Doporučené odkazy
Obrázek Zrzka
Zajímavé internetové odkazy
World Flags
Partnerské weby
Texty přání k vánocům
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.