Tipy na zajímavé weby, zábava, hry, vzdělávání

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, auta, mapy, osobnosti a lidé, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, nástroje a přístroje, stavby, halloween, rostliny, ovoce, ptáci, zelenina, ženy a dívky, symboly, láska, hmyz, květiny, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, přístroje, náboženství atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: věda, žurnalisté a novináři, záliby, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost, historie, herectví, herci a herečky, státní správa, přezdívky, osobnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, poruchy, rodinné vztahy, zločin a právo, vlastnosti, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, podnikání a podnikatelé, křesťanství, lékařství, filozofie, umělci atd.

Myšlenky, moudra, moudrosti, bonmoty, hlášky, motta, úsloví

Slavné citáty, Myšlenky, moudra, moudrosti, bonmoty, hlášky, motta, úsloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o víře, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o zlu, citáty o lásce, citáty o rozumu, citáty o ženách, citáty o manželství, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o přátelství, citáty o smutku, citáty o smrti, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Slovenští prezidenti, Egypt, Válka, Poslanec, Ministr zahraničí, Boston Bruins, Archivář, Žhavé výstřely, Florida Panthers, Poslanci, Vrah, Husité, Gymnasté, Rétorika, Maršál, Novinář, Básníci, Ital, Ministr, Slováci, Prezident, Vražedkyně, Hokejisté, Zpěvačka, Sochař, Zpěvák, Itálie, Masový vrah, Obchodník, Básník, Kněz, Francie, Miliardář, Pop, Skladatel, Hokej apod.

Klíčová slova: Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Dopravní značky, výukové pomůcky, humor, Obrázky ke stažení, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Státy a jejich prapory, tipy, Texty vánočních koled, Obrázky zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, pro dospělé, Online životopisy, biografie

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy atd.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční přání, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. K Vytisknutí, Wallpaper, Osvětlení, Plocha, Kapr, Blahopřání, Sám doma, Silvestr, K Vytištění, Staroměstské náměstí, Pozadí, Filmy, Lindt, Tablet, Nový rok, Lego, Jesličky, Tisk, Brno, Betlém, Vánoční stromek, Strom, Bůh, Svíčky, Jarmark, Tapeta, Řetězy, Vánoční dekorace, Štěstí, Štědrý den, Linecká kolečka apod.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Hry pro kluky

Všem hráčům doporučujeme hry pro kluky. V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní, Postřehové, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Logické, Akční hry a tak podobně.

Keywords:hyperlinky, odkaz, F, zadarmo, Vlajky, vlaječky, prapory, Nej hry online, Přehled souborových přípon, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Beyoncé Knowles, zeměpis, M, Skvělé hry online zdarma

Kameňáky, černý humor, fórky, fóry, frky, vtipné texty

Potřebujete se uvolnit? Kameňáky, černý humor, fórky, fóry, frky, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy z kategorií Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, O ekonomech, O mužích, O důchodcích, Vtipy o policajtech, O škole, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, O Windows, O Němcích, Vtipné hádanky, Frky ze života, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O manželství apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země jižní Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Vlajky spojených států amerických

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Pensylvánie, Massachusetts, Louisiana, Texas, Nové Mexiko, Virginie, Maryland, Mississippi, Minnesota, Alabama, Indiana, Idaho, Oregon, Jižní Karolína, Washington, Delaware, Západní Virginie, Kansas, Severní Dakota, Arkansas, Oklahoma, Florida, Missouri, Nevada, Havaj, Michigan atd.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: Hry pro kluky, Nejlepší hry pro dívky, doporučujeme, Norway, počítače, zajímavosti, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Vlajka Bolívie, Online vánoční magazín, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Slovník pojmů Co je to?, internet

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné vztahy, zločin a právo, nadpřirozené osoby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, záliby, národnost, historie, lékařství, poruchy, státní správa, školství, politici, filozofie, podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání, psychologie, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, věda, osobnosti, vlastnosti, politika atd.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Klíčová slova: multimédia, V, zdroje informací, Real Madrid CF, weby, Životopisy slavných osobností, Vlajky spojených států amerických, Jak vybrat vánoční stromek?, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Kliparty zdarma ke stažení, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Online životopisy, biografie - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Romantismus, Filozof, Vládce, Protektorát, Prezident USA, Ekonom, Historik, Poslanec, Pittsburgh Penguins, Poslanci, Císař, Boston Bruins, Zlatý slavík, Esejista, Křesťanství, Vojevůdce, Poprava, Rakousko-Uhersko, Američan, AIDS, Politik, Textař, Máj, Hejtmani, Dallas Stars, Francie, Režisér, Vrah, Masový vrah, Stoletá válka, Mluvčí, Žhavé výstřely, Pedagog, Trenérka, Atentát, Podnikatel apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií kultura, lékařství a medicína, latina, počítače, jídlo, cestování, školství, náboženství a křesťanství, účetnictví, technika, materiály, literatura, politika, fyzika, internet, nemoce, nástroje, ekonomie a ekonomika, zkratky, sport, rostliny, psychologie, hardware, různé atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, Přehled vlajek USA, A, školství, K, Vlajky zemí Blízkého východu, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, PC pozadí pro Windows, linky, URL, info, webové stránky, Liverpool F.C.,

Jeden fór na závěr. Vtip Pohřeb: Ulicí mezi domy prochází dlouhý smuteční průvod. Za rakví kráčí mladý muž s obrovským psem. Za mladíkem dlouhý zástup mužů. Z jednoho okna se dívá starší muž a volá: "Kdo to zemřel? To musel být oblíbený člověk podle toho davu!" "Zemřela mi tchyně!" "Aha, a její pes se s ní jde rozloučit, že?" "Ne, ten pes ji roztrhal!" "?????? A je ten pes na prodej??????????" "Stoupněte si do fronty!"

Další odkazy:

Partnerské weby
Jmenovky na dárky k vytištění
Naše tipy
Vlajky ostrovů Oceánie
Zajímavé internetové odkazy
Paris Saint-Germain FC
Doporučené odkazy
World countries flags
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.