Tipy na zajímavé weby, informace a zábava

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak spustit, čím zobrazit, jak importovat, čím prohlížet, jak konvertovat, jak přehrát, jak převést, kterak editovat, jak vytvořit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: písma, fonty, hudební audio soubory, dokumenty, komprimace dat, systémové soubory, grafiku, šablony dokumentů, video soubory, spustitelné soubory, konfigurační soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, zahraniční značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení apod.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, Životopisy osobností, Online vánoční magazín, K, Sexy adult Japanese Anime girls, teens, women, Hry pro nejmenší děti online zdarma, pro dospělé, Dopravní značky, Vlajka SSSR, Databáze osobností Kdo je to?, č, P, zdarma

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Webové online hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme webové online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Karetní, Vánoční online hry, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Strategie, Klasické, Sportovní, Logické, Závodní a podobně.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

World wide web, internet, informace a zábava

Onlinovky zdarma

Všem hráčům doporučujeme onlinovky zdarma. Naleznete zde Akční hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Logické, Postřehové, Strategie, strategické hry, Sportovní, Karetní hry a tak podobně.

Nejlepší tapety na plochu zdarma - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Nejlepší tapety na plochu zdarma. jsou vhodná pro notebook, smartphone, ultrabook, počítač, displej, monitor, tablet, mobil, mobilní telefon, PC, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows NT, Microsoft Windows Vista, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, Chrome OS, Lubuntu, BlackBerry OS, Android, Windows 95, Java ME, Linux Ubuntu. Wallpapers na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, hudební tapety, 3D a Abstraktní, psi a štěňátka, letadla, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, operační systémy, Windows, rostliny, voda a bubliny, zvířata, noční města, vesmír, planety, galaxie. Zvolit si můžete z velikostí 854x480, Full HD 1080x1920, 2160x3840, 1366x1024, 360x760, 1280x960, 1920x1280, 1536x2560, 1200x1920, 2048x1536, 1536x864, širokoúhlé 1366x768, hi res 2560x1920, 640x480, 1536x2048, 360x640 atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky krajů České republiky, státy usa, měny, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, země EU, obecné zkratky, politické strany a hnutí, týmy NHL, geocaching, fyzikální jednotky, okresy České republiky, úřady a ministerstva apod.

Keywords:Slovník pojmů Co je to?, kuriozity, zajímavosti, Wallpapery na PC ke stažení, Turkey, humor, Webové html5 hry zdarma, Online adventní magazín, Madonna, F, Wallpapers na PC ke stažení, Státní prapory států světa

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Obrázky na PC zdarma ke stažení - tapety na PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro ultrabook, monitor, notebook, phablet, počítač, displej, mobil, obrazovka počítače, mobilní telefon, tablet, smartphone a pro operační systémy Lubuntu, macOS, Windows 10, Linux Ubuntu, BlackBerry OS, SUSE Linux, Windows NT, Chrome OS, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, Slackware. Nejlepší pozadí na plochu zdarma z kategorií wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, voda a bubliny, noční města, hudební tapety, sportovní pozadí, budovy a stavby, auta, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, květiny, kytky, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, rostliny. Stahujte v rozlišení 640x480, 360x720, HD 1280x720, 1280x768, 1152x768, 1440x2560, 2560x1600, 320x568, 2560x2048, 393x786, 1280x960, 1440x960, 1280x800, Full HD 1080x1920, 2560x1440, 375x667 atd.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Internet, síť, informace a zábava

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, linky, tipy, Úspory a spoření, webové stránky, internetové stránky, Nejlepší zeměpisné kvízy, Obrázek Korzet, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, hyperlinky, zábava, Přehled vlajek USA

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, týmy NHL, úřady a ministerstva, hudební zkratky, politické strany a hnutí, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, obecné zkratky, geocaching, měny, firmy a společnosti apod.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, zvířata, jídlo a nápoje, hmyz, náboženství, rostliny, květiny, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, sport, mapy, osobnosti a lidé, láska, muži, ovoce, věda, nápoje, ptáci, symboly, halloween, hudba atd.

Síť, informace a zábava

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií stavebnictví, literatura, internet, jídlo, rostliny, ekonomie a ekonomika, nápoje, bankovnictví, software, matematika, politika, počítače, hardware, materiály, věda, nástroje, školství, různé, nemoce, český jazyk, zločin a právo, filozofie, latina, příroda atd.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dopravní zařízení, informativní provozní značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení apod.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Webové html5 hry zdarma

Zkuste webové html5 hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní, Klasické, Logické, Sportovní, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Oddechové, Bojové online gamesy, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Střílečky a podobně.

Klíčová slova: Prapory českých měst, pro děti, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Bayern Monachium klub piłkarski, Obrázky a kliparty zdarma, internet, zeměpis, Monica Belluci, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Obrázky a kliparty zdarma, Biografie slavných osobností

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, týmy NHL, úřady a ministerstva, hudební zkratky, politické strany a hnutí, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, obecné zkratky, geocaching, měny, firmy a společnosti apod.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, zvířata, jídlo a nápoje, hmyz, náboženství, rostliny, květiny, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, sport, mapy, osobnosti a lidé, láska, muži, ovoce, věda, nápoje, ptáci, symboly, halloween, hudba atd.

Náš tip, informace a zábava

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Střední Ameriky, Antarktidy, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země střední Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie apod.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Nej hry online

Zapařte si nej hry online. Vybírejte z kategorií Karetní hry, Sportovní, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Logické, Akční hry, Postřehové, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Klíčová slova: URL, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Seznam zkratek a akronymů, info, webovky, Army wallpapers, doporučujeme, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Nejlepší tapety na plochu zdarma, počítače, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Online testy zdarma bez registrace, Open format, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Řecká krize: Řekové uvažují nad zavedením daně za využití Pythagorovy věty.

S pětatřicetiletým právníkem to najednou sekne a on se ocitne před nebeskou bránou. Udiveně kouká a začne naléhat na svatého Petra: "To přece není možné! Já přece ještě nemohu umřít, jsem zdravý a mladý, navíc jsem si ještě pořádně neužil svého bohatství a moci! To nemůže být pravda, to musí být nějaká chyba! Svatý Petře, podívejte se do té své knihy, určitě to je omyl!" Svatý Petr se podívá do knihy a povídá: "Ne ne, chyba musí být někde u vás dole. Podle vámi vykázaných odpracovaných a vyfakturovaných hodin vám musí být minimálně třiadevadesát."

KŘESŤANSTVÍ: Máš dvě krávy. Jednu dáš sousedovi. SOCIALISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a zavře tě. KOMUNISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a dá ti trochu mléka. EVROPSKÁ UNIE: Máš dvě krávy. Stát ti vezme obě, jednu zastřelí, podojí druhou a mléko zahodí. TRADIČNÍ KAPITALISMUS: Máš dvě krávy. Jednu prodáš a koupíš si býka. Stádo se zvětšuje a hospodářství roste. Nakonec vše prodáš a jdeš do důchodu. ČESKÝ KAPITALISMUS: Na dvě krávy si vezmeš půjčku od banky ve výši 1600 mil. Kč a odstěhuješ se na Bahamy. Banka posléze zjistí, že to nebyly krávy, ale kozy. Rozdíl zaplatí daňoví poplatníci. AMERICKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Prodáš jednu a nutíš druhou aby dávala mléko za čtyři. Později najmeš konzultanta, aby zjistil proč kráva chcípla. FRANCOUZSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Jdeš do stávky, protože chceš tři. JAPONSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Navrhneš je tak, aby byly desetkrát menší a dávaly dvacetkrát tolik mléka. Pak vytvoříš leporelo o chytré krávě nazvané Kravakimono a budeš je prodávat po celém světě. ČÍNSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. K tomu 300 lidí, kteří je dojí. Vykazuješ plnou zaměstnanost, vysokou produktivitu skotu a zatkneš novináře, který tato čísla zveřejňoval. BRITSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Obě jsou šílené. ITALSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Nevíš ale, kde jsou, a tak jdeš na oběd. RUSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš pět. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš 42. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jsou jen dvě. Přestaneš počítat a otevřeš další láhev vodky.

Další odkazy:

Státní vlajky všech zemí
Odkazy na zajímavé weby
Přáníčka nejen k narození dítěte
Partnerské internetové stránky
Přání a obrázky
Tipy na užitečné weby
Omalovánky pro děti online
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání
Tipy na zajímavé weby
Gillian Anderson

Děkujeme vám za vaši návštěvu.