Tipy na zajímavé weby pro děti, studenty i dospělé

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Vše o Vánocích - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom zkuste Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Kameňák, Vánoční punč, Stromeček, Papírové ozdoby, Film, Schleich, PF, Brambořík, Linecká kolečka, Papírový vánoční stromek, Tichá noc, Svíčky, LED svíčky, Ostrava, Jmenovky, Vosí hnízda, Pokrmy, Slámový adventní věnec, Košíčky, Šišky, Pozadí, Štóla, Vánoční ozdoby, Vídeňský punč, Vánoční ubrusy, Drážďany, Pastýř, Bůh, Umělý vánoční stromek, Vánoční koledy, Píseň apod.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete online testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, info, Nejhranější hry online, Descarga de música, linky, Dopravní značení, Obrázky a kliparty zdarma, Poker Permainan kartu, zdarma, hyperlinky, výukové pomůcky, Kliparty zdarma ke stažení

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: politika, poruchy, záliby, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, umělci, osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, školství, křesťanství, profese a zaměstnání, zločin a právo, státní správa, rodinné vztahy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politici, sport, nadpřirozené osoby, mytologie, věda, psychologie, lékařství, herectví, herci a herečky atd.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Pozadí na PC - pozadí na PC zdarma ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na PC. lze použít v mobil, displej, PC, ultrabook, phablet, monitor, smartphone, počítač, tablet, obrazovka počítače, mobilní telefon a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Linux Mint, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows 8, Linux Fedora, Windows 10, Java ME, BlackBerry OS, Windows 7, OSX, Red Hat Linux. Wallpapery na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fantasy, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, zvířata, Rally, závody aut, flóra, stromy, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, Formule 1, fraktály, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, nature - příroda, květiny, motorky. Zvolit si můžete z velikostí 1280x1024, 750x1334, 1920x1080, 1600x900, 768x1024, 1366x768, 3200x1200, 1280x800, 1440x900, 393x786, 2560x1600, 2048x1536, 1920x1200, 1080x1920, 1440x2560, 360x760 atd.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Nejhranější online hry zdarma

Zkuste nejhranější online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Postřehové, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Závodní moto hry, Akční hry, Logické a tak podobně.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Vtipné texty, frky, vtípky, fórky, vtipy, ftipy

Potřebujete se naladit? Vtipné texty, frky, vtípky, fórky, vtipy, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, O manželství, O důchodcích, Vtipy o cikánech, O ekonomech, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, O zvířátkách, O Windows, Frky ze života, Vtipy o doktorech, O mužích, Vtipy o policajtech apod.

Keywords:Vlajky jednotlivých států USA, internetové stránky, pro dospělé, Slovník pojmů Co je to?, Vánoční hvězda - symbol Vánoc, internet, humor, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Recepty na dia vánoční cukroví nejen pro diabetiky, zajímavosti, zdroje informací, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Vtipné texty, anekdoty, fórky, ftipy, frky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, anekdoty, fórky, ftipy, frky, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o facebooku, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, kameňáky, vtipné básničky, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, frky o zvířatech apod.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií jídlo, cestování, software, matematika, náboženství a křesťanství, věda, zločin a právo, nemoce, příroda, fyzika, technika, účetnictví, latina, lékařství a medicína, bankovnictví, internet, sport, různé, nástroje, ekonomie a ekonomika, počítače, rostliny, kultura, školství atd.

Vtípky, kameňáky, frky, vtipné texty, ftipy, vtipy

Chcete se pobavit? Vtípky, kameňáky, frky, vtipné texty, ftipy, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipné hádanky, černý humor, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, frky o zvířatech, murphyho zákony, kameňáky, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji apod.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Klíčová slova: Vlajky jednotlivých států USA, zábava, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Obrázky k svátku, přání k jmeninám, V, volný čas, multimédia, Computer games, kuriozity, Vánoční web, Seznam zkratek a akronymů, Vše o Vánocích

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, Závody aut, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Akční hry, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Animace, Karetní hry, Postřehové hry, Hry pro děti, Logické hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Pro dívky, Sportovní hry a tak dále.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, zahraniční značky, výstražné značky, dopravní zařízení apod.

Superhry a hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme superhry a hry online zdarma. Naleznete zde Logické, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Sportovní, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Akční hry, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Superhry a hry online zdarma

Doporučujeme superhry a hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Hry na vaření a smažení, Sportovní, Klasické, Pro dívky, Strategie, Stolní hry a deskovky, Logické, Bojové online gamesy, Střílečky, Karetní, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry a podobně.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, webové stránky, V, Vánoční cukroví linecká kolečka, Webové online testy zdarma, Pozadí na PC, Superhry a hry online zdarma, Vánoční obrázky ke stažení, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Obrázky na PC, Nejlepší online hry zdarma

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, Závody aut, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Akční hry, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Animace, Karetní hry, Postřehové hry, Hry pro děti, Logické hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Pro dívky, Sportovní hry a tak dále.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země jižní Asie, země střední Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země Afriky, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie apod.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nástroje a přístroje, hudba, muži, sport, láska, auta, ženy a dívky, květiny, symboly, věda, ovoce, náboženství, zelenina, nápoje, osobnosti a lidé, hmyz, ptáci, rostliny, stavby, Vánoce a Advent, mapy, smajlíci a emotikony, přístroje atd.

Obrázky na PC - obrázky na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na PC. můžete využít v obrazovka počítače, mobilní telefon, displej, tablet, mobil, smartphone, notebook, phablet, počítač, ultrabook, PC a pro operační systémy Lubuntu, Windows 7, Red Hat Linux, Linux Ubuntu, FreeBSD, Linux Fedora, Windows Server 2012, macOS, Linux Xubuntu, Android, OSX. Wallpapery na tablet z kategorií flóra, stromy, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, květiny, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, free wallpapers, Formule 1, motorky, sportovní wallpapery, fantasy, tenisté a tenistky, fraktály, ptáci, zvířata, armáda, válka, zbraně. Stahujte ve velikostech HD 1280x720, 1600x900, Full HD 1080x1920, 1280x1024, 1440x2560, 800x600, 1280x854, 2560x1440, 1920x1200, 1800x1440, 750x1334, 1920x1080 Full HD, 1080x1920, 393x786, 1152x1920, 375x667 atd.

Klíčová slova: Vlajky měst České republiky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, odkazy, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Životopisy osobností, HTML5 Videojuego de navegador, Pozadí na PC, zeměpis, Seznam státních vlajek, Nejhranější online hry zdarma, V, pro děti, Free software,

Několik fórů na závěr. Vtip Příznaky AIDS: Jaké jsou první příznaky AIDS? Tlak v oblasti konečníku a pocit horkého dechu na zádech.

Sejdou se zvířátka na poradě. Hroch povídá: "Zítra pojedeme na výlet." Žába po něm opakuje: "Zítra pojedeme na výlet." Hroch pokračuje: "Sraz bude v 7:30 u lesa." Žába po něm zase opakuje: "Sraz je v 7:30 u lesa." Hroch povídá: "A ta zelená čůza zůstane doma." A žába si povzdychne: "Chudák krokodýl, ten se tak těšil."

Proč naši hokejisté nedokázali odpovědět na góly soupeře? Protože měla pošta zavřeno.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Santu s dárky
Doporučené odkazy
Dárky zdarma
Partnerské weby
Kdo je to Krampus?
Naše tipy
Vánoční koledy k Vánocům neodmyslitelně patří
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.