Tipy na zajímavé weby, počítače a internet

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Super online flash hry

Zapařte si super online flash hry Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Karetní, Závodní, Bojové online gamesy, Sportovní, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Klasické, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Strategie, Velikonoční hry, Logické a podobně.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Síť, počítače a internet

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Nejlepší online hry zdarma

Zapařte si nejlepší online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové online gamesy, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Logické, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Karetní, Oddechové, Pro dívky, Závodní, Střílečky, Strategie, Klasické a podobně.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Full HD pozadí ke stažení, Seznam přípon a koncovek souborů, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma, Super online flash hry, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Super free web games zdarma, Antistresové omalovánky pro dospělé, Nejlepší online hry zdarma, URL, zeměpis, školství

Online zeměpisné testy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online zeměpisné testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Prapory všech zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Prapory všech zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země jižní Asie, země střední Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země východní Asie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky apod.

Skvělé hry online zdarma

Zapařte si skvělé hry online zdarma. Vybírejte z kategorií Logické, Postřehové, Karetní hry, Akční hry, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí atd.

Super free web games zdarma

Běžte na super free web games zdarma Vybírejte z kategorií Akční gamesky, Logické hry, Omalovánky, online html5 hry, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Deskovky, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Hannah Montana, Adventury, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Střílecí hry, Vaření a smažení apod.

Keywords:multimédia, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Databáze osobností Kdo je to?, Vlajky států obrázků, Omalovánky pro děti online, webovky, Nejhranější online testy a kvízy, Stručný encyklopedický slovník, Best web page, Přehled vlajek USA, zdroje informací, Dopravní značky

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Vše o Vánocích - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční koledy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Brno, Vánoční stromek, Husarské knoflíky, Třásně, Vánoční punč, Silvestr, Betlém, Vánoční svícen, Omalovánky, Vánoční prostírání, Štědrý den, Lego, Staroměstské náměstí, Vánoční hvězda, Píseň, Řetězy, Jmenovka, Patchwork, bezlepkové cukroví, Nový rok, Alkoholový kalendář, Svíčky, Ježíšek, Adventní svícen, Tablet, Skleněné ozdoby, Atmosféra, Wallpaper, Plzeň, Štóla, Písnička apod.

Skvělé hry online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme skvělé hry online zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Karetní hry, Logické, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Akční hry a tak podobně.

Náš tip, počítače a internet

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Minnesota, Connecticut, Severní Karolína, Delaware, Jižní Dakota, Kalifornie, Montana, Vermont, Tennessee, Nové Mexiko, Virginie, Utah, Colorado, Florida, Arizona, Alabama, Severní Dakota, Maine, Texas, Wisconsin, Indiana, Louisiana, Georgie, Massachusetts, Illinois, Iowa atd.

Fórky, fóry, vtípky, vtipné texty, frky, černý humor

Chcete se uvolnit? Fórky, fóry, vtípky, vtipné texty, frky, černý humor. vás dostanou. Vtipy z kategorií O mužích, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, Frky ze života, O Windows, O manželství, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, O škole, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi apod.

Biografie známých osobností - online biografie, životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií významné osobnosti, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Lord, Habsburkové, Diplomat, Filozof, Zpěvačky, Skladatel, Dallas Stars, Hudebnice, Životopis, Herečka, Vládce, Rakousko-Uhersko, Vojáci, Pittsburgh Penguins, ČSSD, Atentát, Pedagog, Kněz, Máj, Antropolog, Malíř, Herec, AIDS, Normalizace, Country, Čeští králové, Architekt, Rakušan, Voják, Ekonom, Básníci, Romantismus, Komunista, Ital, Poslanec, Itálie apod.

Klíčová slova: Ilustrace, obrázky, doporučujeme, Online životopisy, biografie, Co je to omalovánka?, Seznam zkratek a akronymů, zadarmo, č, Křesťanské omalovánky k tisku, Online zeměpisné testy zdarma, cestování, ú, Skvělé hry online zdarma

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Internet, síť, počítače a internet

Přehled vlajek USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Arkansas, Georgie, Connecticut, Utah, Iowa, Washington, Idaho, Colorado, Nevada, Virginie, Vermont, Texas, Nebraska, Pensylvánie, New Hampshire, Oklahoma, Ohio, Minnesota, Wyoming, Kentucky, Massachusetts, Florida, Michigan, Mississippi, Montana, Kalifornie atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak spustit, jak konvertovat, jak převést, jak exportovat, v čem spustit, kterak editovat, jak otevřít, čím zobrazit, v čem upravit, čím prohlížet soubory těchto typů: obrazy disků, grafiku, video soubory, konfigurační soubory, internet a web, komprimace dat, systémové soubory, hudební audio soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Pardubický kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj apod.

Hry pro kluky

Zkuste hry pro kluky Vybírejte z kategorií Stolní a deskové hry, Strategie, Střílečky, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Karetní hry, Bojové hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Závody aut, Adventury, Logické hry, Akční hry, Sportovní hry, Relaxační hry a tak dále.

Klíčová slova: Biografie známých osobností, Webové online testy zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, Filmy, natáčení, střih, tipy, Hry pro nejmenší děti online zdarma, zábava, Romantické zamilované sms vzkazy, volný čas, V, kuriozity

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Informace, počítače a internet

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Frky, vtipné texty, vtipy, černý humor, ftipy, fórky

Chcete se pobavit? Frky, vtipné texty, vtipy, černý humor, ftipy, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipné citáty, černý humor, murphyho zákony, vtipné básničky, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech apod.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Klíčová slova: internet, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, linky, humor, zdarma, Kasino, Hry pro kluky, webové stránky, Přehled vlajek USA, Stručný encyklopedický slovník, Dopravní značení, M, Vlajky států střední Ameriky,

Několik fórů na závěr. Vtip Paradox: Jedna blondýnka stojí na mostě a hází do vody dlaždičky - hodí, kouká, hodí, kouká. Přijde policajt a ptá se: copak to tu děláte? A blondýnka povídá: no, podívej, hranatý kostičky a kulatý kruhy!

Maruška přijde s pláčem za otcem, že je v tom. A s význačnou osobou. Otec se zhrozi, snad ne s mistrem? "Ne," říká Maruška, "mistr se mu, když ho uvidí, slušně pokloní." "Tak snad ne s vedoucim odděleni?" "Ne, vedouci se mu také hluboce klaní." "Holka nešťastná, snad ne s ředitelem? Anebo, proboha, s nějakým ministrem?" " Ne, tatinku, ten se mu také každý rok hluboce klaní." "Tak s kým??? S prezidentem?" "Ale ne, ten se mu také chodí často poklonit! S neznámým vojínem."

Ta vodka chutná jako ředidlo.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Fernando Torres
Naše tipy
Celebrity, herečky, zpěvačky
Partnerské weby
Freeware
Doporučené odkazy
Omaha hold em poker
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.