Tipy na zajímavé weby, cestování, zábava i hry

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako láska, náboženství, jídlo a nápoje, symboly, sport, halloween, věda, Vánoce a Advent, nápoje, stavby, přístroje, ženy a dívky, rostliny, dopravní prostředky, hudba, smajlíci a emotikony, auta, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, ovoce, zelenina, nástroje a přístroje atd.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Informace, cestování, zábava i hry

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Přísloví, moudrosti, bonmoty, hlášky, motta, moudra, myšlenky

Citáty slavných, Přísloví, moudrosti, bonmoty, hlášky, motta, moudra, myšlenky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o štěstí, citáty o zlu, citáty o nenávisti, citáty o rozumu, citáty o víře, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o manželství, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o penězích, citáty o smrti od různých známých osobností.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Klíčová slova: Hry pro dívky online, Onlinovky zdarma, Seznam souborových přípon, Wallpapery na PC ke stažení, Badoo, M, internet, Nejlepší hry pro dívky, Přání a přáníčka, kuriozity, hyperlinky, Dopravní značky, F

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, výstražné značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení apod.

Obrázky na PC - pozadí na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na PC. vhodné pro mobil, počítač, monitor, tablet, mobilní telefon, notebook, obrazovka počítače, ultrabook, PC, displej, smartphone a pro operační systémy Linux Ubuntu, Android, Windows Server 2012, Windows 10, Slackware, Linux Fedora, Linux Xubuntu, Lubuntu, Windows 7, OSX, Windows Me. Tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, hudební tapety, voda a bubliny, operační systémy, Windows, květiny, kytky, moře, oceány, pláže, noční města, letadla, budovy a stavby, rostliny, zvířata, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, wallpapery. Zvolit si můžete rozměry 412x846, 375x812, 2560x1600, 1440x900, 1200x1920, 1280x854, 1800x1440, 1920x1280, 1600x2560, 1280x800, 360x720, 1600x900, 750x1334, HD 1280x720, 1920x1080 Full HD, 2560x1440 atd.

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: režiséři a scénáristé, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Boston Bruins, Ekonom, Žhavé výstřely, Trenérka, Podnikatel, Herečka, Olympijští vítězové, Císař, Dabérka, Olympijský vítěz, Právník, Prezident, Francie, Diplomat, Český slavík, Básníci, Sebevražda, Manýrismus, Trest smrti, Francouz, Ministr zahraničí, Florida Panthers, Hejtman, Slovenští prezidenti, Továrník, Komik, KSČ, Komunisté, Prezidenti, Gymnasté, Rakousko-Uhersko, Faraon, Zlatý slavík, Archivář, Zpěvačky, New Jersey Devils apod.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Myšlenky, aforismy, moudrosti, rčení, výroky, bonmoty, motta

Citáty slavných, Myšlenky, aforismy, moudrosti, rčení, výroky, bonmoty, motta, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o zlu, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o manželství, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o penězích, citáty o ženách od různých známých osobností.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Keywords:A, cestování, Webové online testy zdarma, F, Desktop computer wallpapers, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, pro děti, odkazy, Athletic Bilbao club, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Členské země americké federace, P

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak otevřít, jak importovat, v čem upravit, jak vytvořit, jak exportovat, kterak editovat, jak spustit, čím prohlížet, jak konvertovat, jak převést následující typy souborů: koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, šablony dokumentů, komprimace dat, písma, fonty, obrazy disků, internet a web, video soubory, systémové soubory, dokumenty, grafiku apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: hudební zkratky, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, měny, vojenské hodnosti, okresy České republiky, státy usa, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, geocaching, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Členské země americké federace

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Indiana, New Hampshire, Delaware, Západní Virginie, New York, Mississippi, Arizona, Washington, Pensylvánie, Florida, Colorado, Idaho, Jižní Karolína, Tennessee, Iowa, Severní Dakota, Connecticut, Massachusetts, New Jersey, Utah, Maryland, Havaj, Kentucky, Maine, Nebraska, Michigan atd.

Síť, cestování, zábava i hry

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: přezdívky, lékařství, podnikání a podnikatelé, záliby, filozofie, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, zločin a právo, historie, poruchy, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, fikce a fantasy, osobnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, rodinné vztahy, umělci, mytologie, věda, politika, politici, školství atd.

Nejlepší hry pro dívky

Zapařte si nejlepší hry pro dívky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Adventury, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Oblíkačky, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Deskovky, Sportovní gamesy, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Omalovánky apod.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, Obrázky na PC, tipy, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, Vánoční magazín, PC pozadí pro Windows, linky, Karl Marx, Adam Smith, Seznam vlajek měst České republiky, Nejhranější online hry zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, zajímavosti

Onlinovky zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste onlinovky zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Omalovánky, online html5 hry, Adventury, Hannah Montana, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Auta a závodní, Deskovky, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky apod.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Hry pro dívky online

Zkuste hry pro dívky online . Naleznete zde Stolní a deskové hry, Adventury, Akční hry, Střílečky, Logické hry, Pro dívky, Sportovní hry, Závody aut, Postřehové hry, Karetní hry, Bojové hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Strategie a tak dále.

Ftipy, kameňáky, frky, vtípky, anekdoty, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, kameňáky, frky, vtípky, anekdoty, fórky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, O manželství, Vtipy o cikánech, O Němcích, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, O ženách, O Windows, O Somálcích, O důchodcích, O ekonomech, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, O mužích, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O škole, O gayích a homosexuálech apod.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Klíčová slova: č, URL, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Arsenal FC England, webové stránky, pro dospělé, weby, Omalovánky k vytisknutí, zábava, Státní vlajky zemí, Hry pro nejmenší online

Onlinovky zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste onlinovky zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Omalovánky, online html5 hry, Adventury, Hannah Montana, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Auta a závodní, Deskovky, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky apod.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Vánoční magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Pak zkuste Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dekorace, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kavkazská jedle, Zdraví, Jezulátko, Umělý vánoční stromek, Keramika, Špalda, Ježíšek, Třásně, Rumové řezy, Samolepky, Recepty, Historické ozdoby, Stromeček, Vánoční tapety, Adventní trhy, Dárky, Strom, Silvestr, Vánoční punč, Lindt, Vánoční prostírání, Tisk, Jmelí, Vánoční svícen, Německy, Brno, Svíčky, Tapeta, Vánoční dekorace, Wallpaper, Papírový vánoční stromek apod.

Klíčová slova: internetové stránky, Seznam zemí světa a jejich vlajky, odkaz, Vlajky měst České republiky, Hry pro dívky online, Wallpapers na plochu, Hry pro dívky online, Seznam souborových přípon, humor, výukové pomůcky, Adventní magazín, info, Computer games,

Jeden fór na závěr. Vtip Smrt: Někdo klepe na dveře. "Kdo je to ?" "Tady smrt !" "Jdi do prdele !" "Ááááno, takže si píšu: Rakovina konečníku"

Další odkazy:

Naše tipy
Vlajka Falkland (Malvín)
Tipy na zajímavé weby
Obrázky ke stažení na plochu
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky motorek na plochu PC
Partnerské weby
Liverpool F.C.
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.