Tipy na zajímavé weby, cestování, hry a informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Nejhranější online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejhranější online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Animace, Střílečky, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Karetní hry, Relaxační hry, Pro dívky, Bojové hry, Adventury a tak dále.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Vánoce a Advent, náboženství, ženy a dívky, zelenina, rostliny, zvířata, květiny, hudba, stavby, auta, dopravní prostředky, věda, osobnosti a lidé, přístroje, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, ptáci, halloween, nápoje, symboly, ovoce, láska atd.

Náš tip, cestování, hry a informace

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země jižní Asie, země východní Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země Severní Ameriky, Antarktidy, evropské země a státy, země Afriky, ostrůvky Oceánie apod.

Free game online hry

Zahrajte si free game online hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Klasické, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Sportovní, Oddechové, Závodní, Logické, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Karetní, Pro dívky, Velikonoční hry a podobně.

Klíčová slova: internetové stránky, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Městské a obecní prapory obcí ČR, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Antistresové omalovánky, Členské země americké federace, URL, doporučujeme, Antistresové omalovánky pro dospělé, A, č, internet, A

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Informace, cestování, hry a informace

Obrázky ke stažení - wallpapery na plochu PC

Také doporučujeme: Obrázky ke stažení. můžete využít v ultrabook, PC, displej, počítač, mobilní telefon, phablet, mobil, monitor, obrazovka počítače, notebook, tablet a pro operační systémy Linux Mint, Mac, Chrome OS, Windows 95, Linux Xubuntu, Slackware, Windows 98, FreeBSD, Apple iOS (iPhone), Windows 10, OSX. Full HD pozadí ke stažení z kategorií fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, tenisté a tenistky, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, Formule 1, free wallpapers, ptáci, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, květiny, Rally, závody aut. Mnoho verzí a velikostí jako 1440x2560, 1920x1080 Full HD, 1152x1920, 1280x720, 1680x1050, 768x1024, 393x786, 1920x1200, 1280x960, 360x760, 1600x900, Full HD 1080x1920, 1024x600, 2560x1920, 1200x1920, 320x568 atd.

Obrázky na plochu PC - pozadí na PC

Dále vám doporučujeme: Obrázky na plochu PC. vhodné pro smartphone, monitor, obrazovka počítače, mobil, ultrabook, notebook, PC, phablet, mobilní telefon, displej, tablet a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Windows 95, Red Hat Linux, Chrome OS, Slackware, Java ME, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012, Mac. Tapety na plochu PC jsou rozdělené kategorií: motorky, motocykly, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, rostliny, noční města, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, auta, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, letadla, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka. Stahujte v rozlišení 2160x3840, 360x720, 800x600, 768x1024, 1280x1024, 1152x768, 1800x1440, 2560x1440, 1280x768, 375x812, 1600x1200, 1024x600, 1440x960, 2048x1080, 1600x2560, 2560x2048 atd.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Keywords:Staré hry online, Vlajky států obrázků, A, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Omalovánky pro děti online, pro dospělé, odkaz, Staré hry online, Omalovánky zdarma ke stažení, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Seznam zkratek a akronymů, Přehled formátů souborů

Federace USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Federace USA. Zde naleznete například vlajky států Washington, Vermont, Rhode Island, Florida, Maryland, New Jersey, Západní Virginie, Kansas, Connecticut, Maine, Nebraska, Georgie, Pensylvánie, Alabama, Illinois, Arkansas, Kentucky, Wyoming, Minnesota, Severní Karolína, Arizona, Oklahoma, Havaj, Mississippi, Severní Dakota, Virginie atd.

Vtipy, vtipné texty, anekdoty, fórky, ftipy, fóry

Zkuste vypnout! Vtipy, vtipné texty, anekdoty, fórky, ftipy, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné citáty, černý humor, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, židovské anekdoty apod.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: filozofie, věda, zkratky, matematika, nápoje, náboženství a křesťanství, technika, software, ekonomie a ekonomika, počítače, jídlo, latina, nástroje, fyzika, různé, lékařství a medicína, příroda, bankovnictví, literatura, hardware, účetnictví, politika, školství, internet atd.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Pak zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, herci a herečky, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Textařka, Pop, Vražedkyně, Orlík, Boston Bruins, Malíř, Pittsburgh Penguins, Philadelphia Flyers, První republika, AIDS, Poslanci, Poprava, Trest smrti, Zpěvačky, Sebevražda, Císař, Prezidenti ČR, Filozof, Státník, Komik, Komunisté, Gymnasté, Producent, Egypt, Ministři, Architekt, Masový vrah, ČSSD, Nobelova cena, Slovenští prezidenti, Voják, Atentát, Životopis, Fotograf, Slováci, Vojáci apod.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Klíčová slova: Online vánoční magazín, školství, volný čas, Israel, humor, Nejhranější online hry zdarma, zeměpis, Tinder app dating service, zadarmo, hyperlinky, Státní prapory států světa, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, okresy České republiky, země EU, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, státy usa, fyzikální jednotky, obecné zkratky, týmy NHL apod.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Síť, cestování, hry a informace

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií cizí jazyky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Klíčová slova: Dopravní značky, zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Texty blahopřání, Nejlepší školní testy a kvízy, Pozadí na PC ke stažení, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, webovky, Prapory regionů a království, Obrázky ke stažení

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, okresy České republiky, země EU, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, státy usa, fyzikální jednotky, obecné zkratky, týmy NHL apod.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Anekdoty, vtipné texty, fórky, ftipy, černý humor, kameňáky

Zkuste vypnout! Anekdoty, vtipné texty, fórky, ftipy, černý humor, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, O ekonomech, O manželství, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, O Windows, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, Frky ze života, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O mužích apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zahraniční značky, vodorovné značení, výstražné značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost apod.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, tipy, Kliparty zdarma, webové stránky, Online hry zdarma, Wallpapers Formule 1, Online životopisy, biografie slavných osobností, odkazy, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zdroje informací, Biografie slavných osobností, Ilustrace, obrázky, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám,

Několik fórů na závěr. Vtip "Střílej!": „Trenér nám na rozbruslení říkal, že máme co nejvíc střílet,” vypráví novinářům na tiskovce kapitán zámořského celku. Z řad pisálků se ozve nesmělý hlas: „A proto jste musel udělat ze soupeřova brankáře kulometem cedník?!”

Dělají to spolu dva homosexuálové, když tu náhle jeden řekne, že se jde na chvilku upravit do koupelny. Za chvíli se vrátí a pokračují v sexu. Když je za nějakou dobu vyprovázen svým přítelem z bytu, tak se přítel podívá do koupelny a zděsí se. Všude je sperma. Sperma na stěně, sperma na umyvadle, sperma na pračce…prostě všude. "Ty sis ho tu honil!" "Né, nehonil." "Ale honil, podívej se, jak to tu vypadá!" "Říkám, že nehonil. Jenom jsem si trochu prdnul…"

Čtyři teplouši jsou v temném tunelu a jede vlak. Kolik teploušů je v prdeli? Ti dva, co jsou při tom nahoře.

Další odkazy:

Partnerské weby
Digitální počítačové hry, herní konzole
Naše tipy
Striptease
Tipy na zajímavé weby
Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám
Doporučené odkazy
Přáníčka k svátku a jmeninám
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.