Tipy na zajímavé weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Aforismy, rčení, přísloví, myšlenky, motta, moudra, hlášky

Citáty slavných osobností, Aforismy, rčení, přísloví, myšlenky, motta, moudra, hlášky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o životě, citáty o nenávisti, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o odvaze, citáty o víře, citáty o lásce, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o lži, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Free game online hry

Všem hráčům doporučujeme free game online hry. Vybírejte z kategorií Závodní moto hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Logické, Sportovní, Postřehové, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: internet, český jazyk, hardware, zločin a právo, rostliny, materiály, stavebnictví, náboženství a křesťanství, lékařství a medicína, filozofie, věda, nemoce, software, různé, příroda, technika, nástroje, účetnictví, literatura, školství, zkratky, latina, psychologie, kultura atd.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nápoje, ženy a dívky, ptáci, květiny, sport, nástroje a přístroje, ovoce, auta, osobnosti a lidé, přístroje, zvířata, hmyz, zelenina, halloween, náboženství, láska, Velikonoce, velikonoční kliparty, rostliny, stavby, věda, mapy, dopravní prostředky, jídlo a nápoje atd.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší online, Online vánoční magazín, V, Staré hry online, Omalovánky pro malé děti, Vlajky měst a obcí České republiky, Státní vlajky zemí, Stručný encyklopedický slovník, Wallpapers na plochu, Pozadí na plochu počítače, URL, Nejlepší školní testy a kvízy, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Online biografie, životopisy osobností - biografie známých osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Online biografie, životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Rétorika, Císař, Poslanci, Antropolog, Zpěvák, Florida Panthers, Máj, Skladatel, Trest smrti, KSČ, Vražedkyně, Charta 77, Miliardář, Česká královna, New York Rangers, Sochař, Normalizace, Masový vrah, Exilový prezident, Hejtman, Rakousko-Uhersko, Nobelova cena, Ministři, Sebevražda, Historik, Básníci, Čech, Herečka, Ministr, Hokejisté, Dallas Stars, Hokej, Prezident USA, Manýrismus, Producent, Královna apod.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Pardubický kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj apod.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Češi, Itálie, ČSSD, Pedagog, Vražedkyně, Atentát, Křesťanství, Podnikatel, Upálen, Závodník, Komunista, Továrník, Sochař, Herečka, Čeští králové, Stoletá válka, Dallas Stars, Sebevražda, Máj, Rakušan, Novinář, Vojáci, Vojevůdce, Američané, Starověký Egypt, Skladatel, Miliardář, Prezident USA, Slovenští prezidenti, Rakousko-Uhersko, Poslanec, Básník, Poprava, Vrah, Manýrismus, Hudebnice apod.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Keywords:Online biografie, životopisy osobností, Online hry zdarma, Přehled formátů souborů, Nejlepší zeměpisné kvízy, Přání, gratulace zadarmo ke stažení, Free game online hry, Obrázky na PC zdarma ke stažení, doporučujeme, Countries and flags, Dopravní značky, pro dospělé, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Vybírejte z kategorií Matematické testy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak konvertovat, jak spustit, jak přehrát, jak převést, jak importovat, čím prohlížet, čím zobrazit, jak vytvořit, v čem upravit, jak otevřít soubory těchto typů: dokumenty, šablony dokumentů, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, písma, fonty, konfigurační soubory, hudební audio soubory, obrazy disků, grafiku, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Online adventní magazín - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční přání, vánoční dárky, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční zábava, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Windows, Silvestr, Jezulátko, Papírový vánoční stromek, Kavkazská jedle, Vánoční punč, Strom, Alkoholový kalendář, Vídeň, Štěstí, Vánoční tapety, Jarmark, Keramika, Vánoční ozdoby, Striezelmarkt, Zdraví, Vánoční filmy, Jedle, Vánoční prostírání, Anděl, Adventní věnec, Blahopřání, Samolepky, Přání, Betlém, Tiskárna, Lindt, Skleněné ozdoby, Anglicky, Text, Koleda apod.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro dva hráče, Střílečky, Animace, Akční hry, Závody aut, Adventury, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Strategie, Relaxační hry a tak dále.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Klíčová slova: linky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, počítače, Pozadí na plochu zbraně, internetové stránky, A, zdarma, Obázek Zzka, zajímavosti, Vlajky amerických států USA, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Seznam přípon a koncovek souborů

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako halloween, nápoje, rostliny, věda, dopravní prostředky, symboly, muži, zelenina, auta, jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, mapy, stavby, hmyz, ovoce, zvířata, sport, nástroje a přístroje, láska, osobnosti a lidé, ženy a dívky, hudba, Vánoce a Advent atd.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zahrajte si nejlepší zeměpisné kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Klíčová slova: odkazy, webovky, Online geografické testy zdarma bez registrace, Jak spořit a vytvářet úspory?, Nejlepší hry pro dívky, Stručný encyklopedický slovník, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Cestovatelské stránky, Kliparty pro Office, webové stránky, hyperlinky

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako halloween, nápoje, rostliny, věda, dopravní prostředky, symboly, muži, zelenina, auta, jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, mapy, stavby, hmyz, ovoce, zvířata, sport, nástroje a přístroje, láska, osobnosti a lidé, ženy a dívky, hudba, Vánoce a Advent atd.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Staré hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste staré hry online. Vybírejte z kategorií Bojové gamesy, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Logické, Strategie, strategické hry, Akční hry, Sportovní, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Klíčová slova: F, Webové online hry zdarma, info, tipy, H, Wallpapery, omalovánky, spoření, Vlajky měst a obcí České republiky, multimédia, Online hry pro děti zdarma, humor, výukové pomůcky, Státní vlajky zemí, Fotografie Julia Roberts, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Právník: S pětatřicetiletým právníkem to najednou sekne a on se ocitne před nebeskou bránou. Udiveně kouká a začne naléhat na svatého Petra: "To přece není možné! Já přece ještě nemohu umřít, jsem zdravý a mladý, navíc jsem si ještě pořádně neužil svého bohatství a moci! To nemůže být pravda, to musí být nějaká chyba! Svatý Petře, podívejte se do té své knihy, určitě to je omyl!" Svatý Petr se podívá do knihy a povídá: "Ne ne, chyba musí být někde u vás dole. Podle vámi vykázaných odpracovaných a vyfakturovaných hodin vám musí být minimálně třiadevadesát."

Před odvodní komisi přijde branec, kterému se na vojnu vůbec nechce: "Já mám tuberkulózu!" "To nic není. Soudruh Zápotocký měl také tuberkulózu, a co všechno dokázal! Schopen, odvést!" Druhý branec to také zkouší: "Mám ploché nohy!" "To nic není. Soudruh Gottwald měl také ploché nohy, a co všechno vykonal pro vlast! Schopen, odvést!" Třetí mladík před komisí praví: "Já jsem blbý!" Vojenský lékař se do věci vloží: "Nepřirovnávat! Odvést!"

Žádný strach, chlapi, to je nulák!

Další odkazy:

Omalovánky k vytisknutí
Linky na partnerské weby
Online omalovánky zvířátek k vybarvení
Odkazy na zajímavé weby
Kam na výlet?
Tipy na užitečné weby
Full-HD tapety na pozadí PC
Doporučené odkazy
Grunge rock music
Zajímavé webové stránky
Webcam model

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut k vytisknutí
Obrázky staveb a budov
Obrázky dopravních prostředků
Hudební omalovánky k vytištění
Obrázky jídel a pokrmů
Omalovánky květin k tisku
Omalovánky osob a lidí ke stažení
Obrázky oblečení a oděvů pro děti
Obrázky ovoce pro děti k vybarvení
Obrázky z pohádek zdarma ke stažení
Omalovánky ptáků
Sportovní omalovánky zdarma
Vánoční omalovánky pro děti
Omalovánky Vesmír pro nejmenší
Omalovánky pro kluky a holky
Obrázky znaků, čísel a písmen pro předškoláky

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut a autíček
Omalovánky s dopravními prostředky
Omalovánky zdarma ke stažení
Kosmické omalovánky Vesmíru
Omalovánky květiny a kytičky
Obrázky nábytku pro děti k vybarvení
Omalovánky nástrojů a přístrojů
Obrázky oděvů a oblečení k vybarvení
Osoby, lidé, profese a zaměstnání
Písmena abecedy k vybarvení
Obrázky jídla a pokrmů pro nejmenší
Omalovánky s ptáky a ptáčky
Šachové omalovánky pro děti zdarma
Omalovánky spojovačky
Omalovánky staveb a budov
Vánoce, Velikonoce, Halloween
Omalovánky se zvířátky