Naše tipy pro děti i dospělé

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Hry pro kluky

Vyzkoušejte hry pro kluky . Mj. na webu naleznete Střílečky, Hry pro děti, Strategie, Animace, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Závody aut, Pro dívky, Akční hry, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Karetní hry a tak dále.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, čím prohlížet, jak otevřít, jak importovat, čím zobrazit, jak exportovat, jak vytvořit, jak převést, v čem spustit, jak spustit, jak přehrát soubory těchto typů: hudební audio soubory, dokumenty, konfigurační soubory, grafiku, komprimace dat, koncovky souborů, systémové soubory, obrazy disků, internet a web, šablony dokumentů, spustitelné soubory, písma, fonty apod.

Informace pro děti i dospělé

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Klíčová slova: Americké federální vlajky, Vše o Vánocích, Přehled zkratek a akronymů, Full HD tapety na PC zdarma, Chicago city, zábava, Kliparty zdarma ke stažení, odkaz, Hot sexy blondes girls teens women naked images, zajímavosti, weby, zadarmo, Vlajky měst České republiky

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Internet, síť pro děti i dospělé

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Keywords:doporučujeme, PC tapety pro Windows, Super online kvízy, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Sexy Maria Šarapovová, počítače, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Texty blahopřání, Online hry zdarma, multimédia, F

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií obecné zkratky, týmy NHL, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, státy usa, internetové domény 1. řádu, geocaching, mezinárodní organizace, země EU, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, měny, okresy České republiky, politické strany a hnutí, hudební zkratky apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako rostliny, symboly, zvířata, přístroje, halloween, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, mapy, osobnosti a lidé, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, sport, smajlíci a emotikony, auta, láska, zelenina, květiny, nápoje, muži, stavby, ženy a dívky, nástroje a přístroje atd.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Super online kvízy

Zahrajte si super online kvízy. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Dopravní značení, V, Malawi, info, webovky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Jak spořit a vytvářet úspory?, Seznam vlajek amerických států, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, výukové pomůcky, Stručný encyklopedický slovník

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Staré hry online

Vyzkoušejte staré hry online. Naleznete zde Postřehové, Akční hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Frky, černý humor, fóry, anekdoty, vtipné texty, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Frky, černý humor, fóry, anekdoty, vtipné texty, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipné citáty, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, anekdoty o politice, kameňáky apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, poruchy, vlastnosti, křesťanství, rodinné vztahy, národnost, sport, mytologie, historie, politika, státní správa, lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, politici, nadpřirozené osoby, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy, psychologie atd.

Klíčová slova: URL, humor, hyperlinky, Vlajky zemí jižní Asie, M, zeměpis, Online biografie, životopisy osobností, Obrázky a kliparty nejen na plochu PC, Biografie slavných osobností, Stručný encyklopedický slovník, Přehled formátů souborů

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Náš tip pro děti i dospělé

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, krajů České republiky atd.

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční přání, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční prostírání, Stromeček, Jingle Bells, Štědrý večer, Borovice, Francouzsky, Rumové řezy, Hostina, Staroměstské náměstí, Cesmína, Písnička, Plzeň, Jídlo, Striezelmarkt, K Vytisknutí, Zdraví, Silvestr, Kinder, Adventní věnec, Vídeňský punč, Lindt, Vánoce, Plocha, Adventní svícen, Jesličky, K Tisku, Adventní kalendář, Vánoční dekorace, Rostliny, Šišky, Blahopřání apod.

Hry pro nejmenší online

Vyzkoušejte hry pro nejmenší online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Stolní hry a deskovky, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Strategie, Bojové online gamesy, Pro dívky, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Vánoční online hry, Karetní, parkování - parkovačky, Závodní, Klasické, Velikonoční hry a podobně.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Klíčová slova: V, odkazy, tipy, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, zdroje informací, Svátky, jmeniny, kalendář, školství, Obrázky na plochu počítače, Hry pro nejmenší online, Přehled formátů souborů, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, V, Přáníčka k svátku, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Neřííkej hop...: Jestliže lékař pojmenuje tvou nemoc, neznamená to ještě, že ví, o co jde.

Kohn navštíví Roubíčka a zastihne ho, jak seškrabává omítku ze zdi do papírového pytlíku. "Copak to vyváděj", diví se Kohn, "snad nemalujou?" "Kdepak! Stěhuju se."

Proč se homosexuál celý natěšený žene do supermarketu? V počasí říkali, že má přijít teplá fronta.

Další odkazy:

Andrés Iniesta - španělský fotbalový záložník
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Guyana
Naše tipy na užitečné weby
Mongolia
Tipy na užitečné weby
Přání, přáníčka, blahopřání
Doporučené odkazy
Grunge hudební styl
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Poker online card game

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut a autíček zdarma
Obrázky budov a staveb online k vybarvení
Online omalovánky dinosauři
Online omalovánky dopravních prostředků
Obrázky koní online k vybarvení pro děti
Počítačové, internetové online omalovánky
Pohádkové postavy online k vybarvení
Obrázky povolání a zaměstnání lidí k vybarvení
Online omalovánky princezny k vybarvení
Příroda - obrázky k vybarvení na počítači
Omalovánky psi pro děti online k vybarvení
Online omalovánky roztomilých zvířatek
Vánoční, adventní online omalovánky zdarma
Velikonoční online omalovánky pro děti zdarma
Online omalovánky, obrázky vlaků k vybarvení

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut
Online omalovánky dopravních prostředků
Online omalovánky krajin a přírody
Online obrázky letadel k vybarvení
Online obrázky postav z pohádek k vybarvení
Online omalovánky pro nejmenší
Sportovní obrázky k vybarvení pro nejmenší
Obrázky Advent, Vánoce online k vybarvení
Obrázky s velikonočními motivy k vybarvení
Omalovánky s vláčky pro děti
Omalovánky zaměstnání, povolání, profese

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut a autíček
Omalovánky s dopravními prostředky
Omalovánky zdarma ke stažení
Kosmické omalovánky Vesmíru
Omalovánky květiny a kytičky
Obrázky nábytku pro děti k vybarvení
Omalovánky nástrojů a přístrojů
Obrázky oděvů a oblečení k vybarvení
Osoby, lidé, profese a zaměstnání
Písmena abecedy k vybarvení
Obrázky jídla a pokrmů pro nejmenší
Omalovánky s ptáky a ptáčky
Šachové omalovánky pro děti zdarma
Omalovánky spojovačky
Omalovánky staveb a budov
Vánoce, Velikonoce, Halloween
Omalovánky se zvířátky