Naše tipy pro děti, studenty i dospělé

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Fóry, vtipy, vtípky, vtipné texty, černý humor, fórky

Zkuste vypnout! Fóry, vtipy, vtípky, vtipné texty, černý humor, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o doktorech, O Němcích, O ekonomech, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, O mužích, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, O škole, O Slovácích, O ženách apod.

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Rakušan, Trest smrti, Nežijící, Normalizace, Prezident, Režisér, Žhavé výstřely, Hudba, Archivář, První republika, Češi, Hudebnice, Vojáci, Vražedkyně, Američan, Country, Česká královna, Lord, Orlík, Čeští králové, Obchodník, Hejtman, Zpěvačka, Vrah, Pedagog, Spisovatel, Poslanec, Fotograf, New York Rangers, Státník, Zpěvačky, Politik, Mluvčí, Hejtmani, Generalissimus, Dabérka apod.

Státní prapory zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země Severní Ameriky, země východní Asie, země Afriky, státy jižní Ameriky, země střední Asie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země jižní Asie apod.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, Online testy a kvízy zdarma, Vlajky amerických států USA, Seznam zkratek a akronymů, World Flags, info, internet, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Abstraktní obrázky na plochu, Hry pro dívky online, Pozadí na PC, č, Státní prapory zemí světa

černý humor, ftipy, frky, fórky, vtípky, vtipné texty

Chcete se pobavit? černý humor, ftipy, frky, fórky, vtípky, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné citáty, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipné básničky, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Frky, fórky, černý humor, ftipy, vtipy, fóry

Zkuste vypnout! Frky, fórky, černý humor, ftipy, vtipy, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, O Němcích, O ekonomech, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, O manželství, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, O Windows, O škole, O ženách apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Keywords:Hry pro nejmenší děti online zdarma, M, Online geografické testy zdarma bez registrace, Wallpapers na PC ke stažení, Obrázky k jmeninám, multimédia, cestování, zdarma, Vlajka Jugoslávie, zábava, Nejhranější online testy a kvízy, Životopisy slavných osobností

Nejlepší hry pro dívky

Zahrajte si nejlepší hry pro dívky. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Logické, Relaxační onlinovky, Sportovní, Postřehové, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Full HD tapety na PC zdarma - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Také doporučujeme: Full HD tapety na PC zdarma. vhodné pro počítač, ultrabook, monitor, notebook, tablet, mobil, displej, phablet, PC, mobilní telefon, obrazovka počítače a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, Windows 7, BlackBerry OS, Mac, Linux Xubuntu, Windows 95, Android, FreeBSD, Red Hat Linux. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a Abstraktní, auta, hudební tapety, květiny, kytky, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, sportovní pozadí, rostliny, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, příroda, krajina, noční města, moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery. Zvolit si můžete z velikostí 2048x1080, 2560x1600, širokoúhlé 1366x768, 1920x1280, 375x812, HD 1280x720, 1600x900, 1920x1200, 2560x1440, Full HD 1080x1920, 2048x1536, 1440x2560, 1440x900, 1280x1024, hi res 2560x1920, 1600x2560 atd.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Klíčová slova: Dopravní značky, počítače, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Plzeňské památky, atrakce a pivo, pro děti, F, Americké federální vlajky, Casino, školství, odkazy, výukové pomůcky, Full HD tapety na PC zdarma

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Boston Bruins, Slováci, Sochař, Američané, Lord, Textař, Teolog, Hokej, Hejtmani, Charta 77, Egypt, Sebevražda, Zpěvačka, Básník, Generalissimus, Textařka, NHL, Mim, Poslanec, Ministři, Rétorika, Rakušan, Francie, Dabérka, Vrah, Herec, Historik, Masový vrah, Česká královna, Voják, Novinář, Malíř, Český slavík, Zlatý slavík, Císař, Továrník apod.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako symboly, nápoje, květiny, přístroje, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, mapy, sport, hmyz, rostliny, Vánoce a Advent, láska, smajlíci a emotikony, halloween, ženy a dívky, věda, ovoce, zelenina, jídlo a nápoje, hudba, ptáci, zvířata, osobnosti a lidé atd.

Výroky, myšlenky, bonmoty, přísloví, úsloví, moudrosti, aforismy

Citáty slavných, Výroky, myšlenky, bonmoty, přísloví, úsloví, moudrosti, aforismy, . Mj. na webu naleznete citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o ženách, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o smrti, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o penězích, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: umělci, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, filozofie, vlastnosti, křesťanství, zločin a právo, politici, osobnosti, podnikání a podnikatelé, žurnalisté a novináři, historie, rodinné vztahy, psychologie, lékařství, poruchy, herectví, herci a herečky, národnost, přezdívky, sport, fikce a fantasy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda, státní správa atd.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak otevřít, jak exportovat, v čem upravit, v čem spustit, jak přehrát, jak importovat, jak konvertovat, jak vytvořit, čím zobrazit, kterak editovat soubory z následujících kategorií: zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, komprimace dat, písma, fonty, šablony dokumentů, hudební audio soubory, spustitelné soubory, dokumenty, video soubory, internet a web, konfigurační soubory, obrazy disků apod.

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Střílečky, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Bojové hry, Animace, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Strategie, Postřehové hry, Závody aut, Adventury, Akční hry, Hry pro děti, Logické hry a tak dále.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Pak zkuste Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Přání, Tisk, Vánoční koledy, Dárky, Anděl, Milka, Advent, Vánoční svařák, Láska nebeská, Patchwork, Pokrmy, Sněhulák, Vánoční punč, Historické ozdoby, Papírový vánoční stromek, Píseň, Strom, Vánoční kaktus, Šišky, Vánoční filmy, Santa Claus, Zdraví, K Tisku, Ohňostroj, Špalda, Mrazík, Tablet, Ježíš Kristus, Vánoční dekorace, Schleich, Písnička apod.

Klíčová slova: V, F, Online vánoční magazín, Tapety na plochu příroda, zajímavosti, Free game online hry, Obrázky zdarma, Omalovánky pro děti, Webové html5 hry zdarma, doporučujeme, linky

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Boston Bruins, Slováci, Sochař, Američané, Lord, Textař, Teolog, Hokej, Hejtmani, Charta 77, Egypt, Sebevražda, Zpěvačka, Básník, Generalissimus, Textařka, NHL, Mim, Poslanec, Ministři, Rétorika, Rakušan, Francie, Dabérka, Vrah, Herec, Historik, Masový vrah, Česká královna, Voják, Novinář, Malíř, Český slavík, Zlatý slavík, Císař, Továrník apod.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako symboly, nápoje, květiny, přístroje, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, mapy, sport, hmyz, rostliny, Vánoce a Advent, láska, smajlíci a emotikony, halloween, ženy a dívky, věda, ovoce, zelenina, jídlo a nápoje, hudba, ptáci, zvířata, osobnosti a lidé atd.

Výroky, myšlenky, bonmoty, přísloví, úsloví, moudrosti, aforismy

Citáty slavných, Výroky, myšlenky, bonmoty, přísloví, úsloví, moudrosti, aforismy, . Mj. na webu naleznete citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o ženách, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o smrti, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o penězích, citáty o štěstí od různých známých osobností.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, značky upravující přednost apod.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, weby, Přehled souborových přípon, Městské a obecní prapory obcí ČR, humor, Netherlands, Full HD wallpapers na PC, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Státní vlajky zemí, Biografie známých osobností, pro dospělé, Hry pro kluky, Romulus Remus,

Několik fórů na závěr. Vtip Nedostatek obuvi: Proč u nás nikdy nemůže být nedostatek obuvi? - Protože máme několik tisíc ministerských úředníků a všichni dělají jednu botu za druhou.

Zvonek v pozdních večerních hodinách. Za dveřmi muž, mající zjevně problémy se stabilitou i s artikulací: "Promiňte, že vyrušuju. Já jen že mi došel rum, tak jsem se chtěl zeptat, jestli je to jen u mě, nebo v celým baráku."

Hrozná situace: slavný Špidla sedí v letadle, které náhle začalo hořet a řítí se k zemi. Populární muž se začal křižovat a modlit, když tu se před ním objevil ďábel a pravil: „Zachráním tě, ale zařvi, ať přehlušíš ten tryskáč a všichni tě pěkně slyší, že jsi blbec, sobec, nedouk a prospěchář.“ „To neřeknu!“ brání se předseda. „Vždyť je to pravda,“ namítl ďábel. „Právě proto,“ oponoval mu Špidla. „Tak ahoj?“ loučil se Satanáš. „Počkej, já se bojím.“ „Splň tedy mou podmínku.“ „Dobře, vždyť už je to stejně jedno. Jinou možnost nemám, jsme už jen pár set metrů na zemí. Tak poslouchej, budu křičet.“ Načež ze všech sil zakřičel: „Jsem blbec, sobec, nedouk a prospěchář!“ Náhle cítí, jak s ním někdo cloumá a říká mu: „Kolego, mluvíte ze spaní. Probuďte se, jste na zasedání vlády.“

Další odkazy:

Naše tipy
Obrázky k svátku, obrázková přání
Partnerské weby
Obrázky a kliparty zdarma ke stažení
Doporučené odkazy
Cindy Crawford
Zajímavé internetové odkazy
Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.