Naše tipy, zábava, důležité informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Onlinovky zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste onlinovky zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Střílečky, Závody aut, Animace, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Karetní hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Relaxační hry, Pro dívky, Logické hry, Adventury a tak dále.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: filozofie, fikce a fantasy, osobnosti, poruchy, záliby, profese a zaměstnání, sport, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, podnikání a podnikatelé, mytologie, školství, vlastnosti, umělci, hanlivé až sprosté přezdívky, psychologie, politici, národnost, politika, herectví, herci a herečky, zločin a právo, nadpřirozené osoby, lékařství, věda, rodinné vztahy atd.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Klíčová slova: Full HD pozadí na PC, humor, č, Vše o Vánocích, Pozadí na plochu monitoru, Životopisy osobností, Super online flash hry, zajímavosti, Natalie Portman, Nej hry online, Stručný encyklopedický slovník, internetové stránky, výukové pomůcky

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nevada, Kentucky, Washington, Rhode Island, Idaho, Michigan, Colorado, New Jersey, Texas, Severní Karolína, Kansas, Virginie, Georgie, Jižní Dakota, Wyoming, Pensylvánie, New Hampshire, Arkansas, Arizona, Tennessee, Severní Dakota, Nebraska, Wisconsin, New York, Louisiana, Massachusetts atd.

Náš tip, zábava, důležité informace

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Členské země americké federace

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Maine, Delaware, Nevada, Arkansas, Tennessee, Kansas, Utah, Oklahoma, Louisiana, Západní Virginie, Colorado, Kentucky, Aljaška, Mississippi, Jižní Karolína, Havaj, New Jersey, Nebraska, Iowa, Alabama, Severní Karolína, Massachusetts, Texas, Arizona, Missouri, Washington atd.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Keywords:kuriozity, ú, M, Webové online testy zdarma, Přání k jmeninám, sms ke svátku, zdroje informací, internet, tipy, Modelky a celebrity, doporučujeme, Seznam zkratek a akronymů, Online testy zdarma bez registrace

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: sport, náboženství a křesťanství, stavebnictví, technika, český jazyk, politika, ekonomie a ekonomika, software, filozofie, zkratky, nemoce, rostliny, různé, školství, kultura, hardware, nástroje, latina, fyzika, zločin a právo, příroda, věda, literatura, počítače atd.

Webové html5 hry zdarma

Běžte na webové html5 hry zdarma . Naleznete zde Sportovní, Závodní, Karetní, Klasické, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Strategie, Pro dívky, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Logické, Bojové online gamesy, Střílečky a podobně.

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, herci a herečky, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Miliardáři, Komunisté, Máj, Diplomat, Generalissimus, Itálie, Teolog, Charta 77, KHL, Filozof, Textařka, Habsburkové, Skladatel, Náboženství, Orlík, Zpěvačka, Philadelphia Flyers, Husité, Prezidenti USA, Maršál, Fotograf, Obchodník, Exilový prezident, Básník, Country, Zavražděn, Mluvčí, Komik, Poslanci, Žijící, Miliardář, Malíř, Boston Bruins, Ministr zahraničí, Egypt, Podnikatel apod.

Síť, zábava, důležité informace

Superhry a hry online zdarma

Zahrajte si superhry a hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Animace, Střílečky, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Adventury, Relaxační hry, Sportovní hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Strategie, Akční hry a tak dále.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zahraniční značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení apod.

Klíčová slova: linky, pro dospělé, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu, Seznam vlajek měst České republiky, Prapory regionů a království, Členské země americké federace, Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení, Vlajky států USA, Seznam vlajek měst České republiky, pro děti, Tapety na plochu počítače

Tapety na PC zdarma ke stažení - full HD wallpapers na PC

Dále vám doporučujeme: Tapety na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro monitor, notebook, smartphone, displej, mobil, PC, phablet, obrazovka počítače, počítač, mobilní telefon, ultrabook a pro operační systémy Windows XP, Windows 10 Mobile, Windows 2000, Java ME, Android, Windows 7, Windows 98, Mac, Microsoft Windows 8, Slackware, Linux Mint. Tapety na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako armáda, válka, zbraně, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, fraktály, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, fantasy, ptáci, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, flóra, stromy, květiny, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, zvířata, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen. Zvolit si můžete z velikostí 800x600, 1366x1024, 360x760, 3200x1200, 2560x1920, 1920x1200, 1152x864, 4800x1200, 360x720, 1152x768, 320x568, 2048x1536, 1920x1080 Full HD, 1280x1024, 1600x1200, 1440x2560 atd.

úsloví, přísloví, hlášky, rčení, myšlenky, moudra, výroky

Slavné citáty, úsloví, přísloví, hlášky, rčení, myšlenky, moudra, výroky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o lži, citáty o svobodě, citáty o neštěstí, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o ženách, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o nenávisti, citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o kráse, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako měny, úřady a ministerstva, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, země EU, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, okresy České republiky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, obecné zkratky, mezinárodní organizace apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Přehled států světa a jejich vlajek, URL, Onlinovky zdarma, Thierry Henry, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Slovník pojmů Co je to?, Vánoční magazín, Tinder, Seznam souborových přípon, zadarmo, zdarma

Tapety na PC zdarma ke stažení - full HD wallpapers na PC

Dále vám doporučujeme: Tapety na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro monitor, notebook, smartphone, displej, mobil, PC, phablet, obrazovka počítače, počítač, mobilní telefon, ultrabook a pro operační systémy Windows XP, Windows 10 Mobile, Windows 2000, Java ME, Android, Windows 7, Windows 98, Mac, Microsoft Windows 8, Slackware, Linux Mint. Tapety na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako armáda, válka, zbraně, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, fraktály, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, fantasy, ptáci, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, flóra, stromy, květiny, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, zvířata, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen. Zvolit si můžete z velikostí 800x600, 1366x1024, 360x760, 3200x1200, 2560x1920, 1920x1200, 1152x864, 4800x1200, 360x720, 1152x768, 320x568, 2048x1536, 1920x1080 Full HD, 1280x1024, 1600x1200, 1440x2560 atd.

úsloví, přísloví, hlášky, rčení, myšlenky, moudra, výroky

Slavné citáty, úsloví, přísloví, hlášky, rčení, myšlenky, moudra, výroky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o lži, citáty o svobodě, citáty o neštěstí, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o ženách, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o nenávisti, citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o kráse, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Informace, zábava, důležité informace

Tapety na plochu počítače - wallpapers na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na plochu počítače. lze použít v displej, ultrabook, PC, monitor, mobil, mobilní telefon, obrazovka počítače, tablet, smartphone, phablet, počítač a pro operační systémy Mac, Windows 98, Apple iOS (iPhone), Java ME, Windows Server 2012, Chrome OS, Windows 10, Lubuntu, FreeBSD, Microsoft Windows 8, BlackBerry OS. Tapety na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako příroda, krajina, letadla, zvířata, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, rostliny, hry a herní wallpapery, auta, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, noční města, wallpapery, budovy a stavby, operační systémy, Windows, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie. Stahujte v rozlišení 1800x1440, 1920x1200, širokoúhlé 1366x768, 1600x1200, 2560x1440, 1440x900, 1536x2560, 1600x2560, 1152x768, 1200x1920, 393x786, Full HD 1080x1920, 360x640, 1536x864, 2160x3840, 1280x854 atd.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online testy a kvízy atd.

Super online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Sportovní, Bojové gamesy, Akční hry a tak podobně.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Klíčová slova: Online biografie, životopisy osobností, školství, webovky, Hry pro kluky, Dopravní značení, Yasmine Bleeth, Ilustrační obrázky, zábava, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, zeměpis, Webové online testy zdarma, Full HD tapety na PC, Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku,

Několik fórů na závěr. Vtip Nespravedlnost: Hokejista se vrátí domů ze zápasu a zuří: „Dal jsem gól a ještě mě za to vyloučili do konce utkání!” „To snad není možné!” spráskne ruce žena. „A proč tě vůbec vyloučili?” „Protože jsem ten gól dal helmou rozhodčího, kterou jsem mu před tím shodou okolností hokejkou sestřelil s hlavy!”

Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

Můj penis ve skutečnosti už jednou v Guinnessově knize rekordu byl. Bohužel to opravdu nakrklo knihovnici, která mě z knihovny hned vyhodila.

Další odkazy:

Naše tipy
Sri Lanka
Zajímavé internetové odkazy
Přáníčka k svátku, texty k jmeninám
Tipy na zajímavé weby
Zlatan Ibrahimović
Doporučené odkazy
FC Bayern München football
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.