Naše tipy, všeobecné informace zdarma

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: ekonomie a ekonomika, školství, software, lékařství a medicína, chemie, matematika, český jazyk, latina, fyzika, účetnictví, počítače, stavebnictví, internet, literatura, politika, filozofie, rostliny, jídlo, nápoje, kultura, bankovnictví, zločin a právo, příroda, nemoce atd.

Životopisy slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií světoví i domácí politici, významné osobnosti, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Olympijský vítěz, Američané, Druhá světová válka, Prezident, Ministr zahraničí, Sci-fi, Ministři, Dallas Stars, Malíř, Angličané, Hejtmani, Vojevůdce, Antropolog, Avangard Omsk, Masový vrah, Upálen, Rakušan, Továrník, Atentát, AIDS, Francouz, Francie, Čeští králové, Filozof, Voják, Rock ‚n‘ Roll, Trenérka, Křesťanství, Protektorát, Maršál, Itálie, Politik, Žhavé výstřely, Zpěvačky, New York Rangers, Country apod.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Klíčová slova: Přehled formátů souborů, Super online kvízy, Slovník pojmů Co je to?, Ilustrační obrázky, Visačka na dárky, doporučujeme, Online testy zdarma, Vlajky jednotlivých států USA, Recepty na vánoční pokrmy a cukroví, Životopisy slavných osobností, Hry pro nejmenší online, Seznam zkratek a akronymů, zdroje informací

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, čím prohlížet, čím zobrazit, jak spustit, jak přehrát, kterak editovat, v čem spustit, jak vytvořit, jak otevřít, jak převést, v čem upravit soubory následujících typů: obrazy disků, komprimace dat, internet a web, grafiku, koncovky souborů, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, dokumenty, spustitelné soubory, písma, fonty, konfigurační soubory apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj apod.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Keywords:pro děti, internetové stránky, URL, zeměpis, Zimní krajinka, cestování, Skvělé hry online zdarma, info, Geography and flags, Online hry zdarma, zdarma, zadarmo

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma. Naleznete zde Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Logické, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Akční hry, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Postřehové a tak podobně.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Fóry, vtípky, černý humor, kameňáky, vtipy, ftipy

Chcete se pobavit? Fóry, vtípky, černý humor, kameňáky, vtipy, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipné citáty, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, kameňáky, vtipné básničky, vtipné hádanky, černý humor, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku apod.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Super online flash hry

Běžte na super online flash hry Webhry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Sportovní gamesy, Deskovky, Střílecí hry, Auta a závodní, Barbie hry, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Oddechové hry, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, online html5 hry, Hannah Montana, Puzzle a skládačky apod.

Klíčová slova: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, zajímavosti, Nejlepší zeměpisné kvízy, Adventní jarmarky, výukové pomůcky, Hry pro nejmenší online, Tapety na plochu PC, Juventus Turín, odkaz, zábava, F, weby

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Fórky, anekdoty, fóry, vtipy, ftipy, vtípky

Chcete se pobavit? Fórky, anekdoty, fóry, vtipy, ftipy, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií černý humor, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipné básničky, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, vtipné hádanky, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty apod.

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země jižní Asie apod.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Fórky, vtipné texty, ftipy, vtípky, černý humor, frky

Potřebujete se uvolnit? Fórky, vtipné texty, ftipy, vtípky, černý humor, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, O Slovácích, Vtipy o cikánech, O škole, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, O Windows, O důchodcích, O manželství, O mužích, Frky ze života, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, O ekonomech apod.

PC tapety pro Windows - pozadí na plochu počítače

Máme pro Vás tip! Zkuste PC tapety pro Windows. vhodné pro ultrabook, smartphone, phablet, mobilní telefon, obrazovka počítače, PC, notebook, mobil, počítač, displej, monitor a pro operační systémy Mac, Red Hat Linux, Linux Mint, Linux Fedora, Windows 7, OSX, macOS, Slackware, FreeBSD, Windows 10 Mobile, Linux Xubuntu. Obrázky ke stažení z kategorií hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, noční města, sportovní pozadí, auta, příroda, krajina, voda a bubliny, zvířata, rostliny, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, 3D a Abstraktní, wallpapery, letadla, dopravní prostředky, květiny, kytky. Dostupná rozlišení jsou 2048x1080, 800x1280, 1600x2560, 1024x600, 1440x2560, 1600x900, 1080x1800, 768x1024, 1280x768, 1280x960, 1200x1920, 2048x1536, 1152x1920, 1280x800, 1600x1200, 1024x768 atd.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - tapety na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro ultrabook, mobilní telefon, displej, monitor, tablet, smartphone, obrazovka počítače, phablet, počítač, PC, mobil a pro operační systémy Windows 7, Mac, Windows 2000, Windows Server 2012, OSX, Red Hat Linux, Microsoft Windows Vista, Android, BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora. Full HD pozadí na PC z kategorií sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, sportovní a závodní auta, free wallpapers, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, fantasy, flóra, stromy, ptáci, hmyz a pavouci, motorky, Rally, závody aut. Stahujte ve velikostech 1280x720, 360x720, 1152x768, 1920x1200, 640x480, 1280x1024, 2048x1536, 1280x960, 1920x1440, 360x760, 1200x1920, 1152x864, 1680x1050, 375x667, 2560x1600, 2560x2048 atd.

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online Vybírejte z kategorií Bojové online gamesy, Závodní, Střílečky, Klasické, Strategie, Hry na vaření a smažení, Logické, Karetní, Oddechové, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Pro dívky a podobně.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Full HD tapety na PC, Stručný encyklopedický slovník, Prapory regionů a království, Omalovánka betlému, Online životopisy, biografie slavných osobností, Vánoční magazín, Seznam zkratek a akronymů, Texty blahopřání, Hry pro kluky, Přehled států světa a jejich vlajek, Vánoční magazín

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Fórky, anekdoty, fóry, vtipy, ftipy, vtípky

Chcete se pobavit? Fórky, anekdoty, fóry, vtipy, ftipy, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií černý humor, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipné básničky, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, vtipné hádanky, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty apod.

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země jižní Asie apod.

Informace, všeobecné informace zdarma

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Klíčová slova: Dopravní značky, F, B, hyperlinky, webové stránky, Tipy na adventní zájezdy na vánoční trhy a jarmarky, kuriozity, volný čas, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, pro dospělé, Dopravní značky, linky, Bumble,

Několik fórů na závěr. Vtip Já ho zabil!: Srazí se motorkář na silnici s ptáčkem. Chudinka ptáček spadne na zem, cuká sebou, ale ještě není mrtvý. Motorkářovi se ho zželí a opatrně ho odveze domů. Tam ho položí do klece, rozdrolí mu chleba, do misky nalije vodu a čeká, jestli se uzdraví. Ptáček se za několik dnů skutečně probere, rozhlídne se kolem sebe a vidí mříže, chleba a vodu. V tom mu dojde, co se stalo a říká: "Ty vole, já ho zabil!"

Předměty, které hledáš, se nikdy neobjeví, když je potřebuješ, nýbrž teprve až jejich důležitost pomine a ty budeš hledat úplně něco jiného.

Paní Greyová si jde do zverimexu kupit papouška. Jednoho si vybere a chce ho zaplatit. Slečna u pokladny ji ale varuje, že papoušek byl 2 roky v bordelu. Paní Greyové to nevadí a papouška přesto koupí. Když jsou už doma, příjde ze školy její dcera a papoušek na ni: "Zdarec, kurvo!" Příjde druhá dcera a papoušek řekne to stejné. Paní Greyová se díví a potom z práce příjde její manžel a papoušek: "Čau Pavle!!!"

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Novoroční přání půjdem spolu do hospody
Doporučené odkazy
Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení
Partnerské weby
World countries flags
Naše tipy
Argentina
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.