Naše tipy, zábava, důležité informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Vtípky, fórky, černý humor, kameňáky, frky, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, fórky, černý humor, kameňáky, frky, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: murphyho zákony, vtipné citáty, kameňáky, anekdoty o politice, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech apod.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií účetnictví, nemoce, náboženství a křesťanství, nástroje, fyzika, rostliny, příroda, hardware, literatura, jídlo, materiály, věda, technika, zkratky, lékařství a medicína, kultura, nápoje, politika, školství, český jazyk, matematika, chemie, počítače, cestování atd.

Klíčová slova: internet, Biografie slavných osobností, Vlajky měst a obcí České republiky, Vlajky států obrázků, Státní vlajky zemí světa, multimédia, V, Super online flash hry, Wallpapers auta - cars, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Wallpapery na plochu PC, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Dopravní značení

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ženy a dívky, náboženství, zvířata, nápoje, dopravní prostředky, hmyz, nástroje a přístroje, smajlíci a emotikony, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, muži, hudba, láska, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, rostliny, ovoce, mapy, ptáci, jídlo a nápoje, halloween, věda atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, zahraniční značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Náš tip, zábava, důležité informace

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Keywords:Hry pro nejmenší děti online zdarma, Super online flash hry, R, cestování, Cesmína a Vánoce, zajímavosti, Přehled přípon a koncovek souborů, linky, Sněhulák, pro dospělé, Stručný slovník pojmů a termínů, Obrázky a kliparty zdarma

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako květiny, symboly, láska, přístroje, nápoje, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, ptáci, věda, stavby, auta, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, hmyz, halloween, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, zvířata, muži, osobnosti a lidé, ovoce, rostliny atd.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online testy a kvízy atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako křesťané a svatí, významné osobnosti, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Avangard Omsk, Olympijští vítězové, Dramatik, Náboženství, Boston Bruins, KHL, KSČ, Teolog, Komunista, Angličané, Hejtmani, Čeští králové, Habsburkové, Překladatel, Producent, Atentát, Florida Panthers, Sebevražda, Charta 77, Česká královna, Hokej, Němci, Kancléř, Prezident, Češi, Diplomat, Husité, Československo, Zlatý slavík, Miliardář, Prezidenti, Žijící, Orlík, Rakušan, Vrah, Poslanci apod.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, Vlajky spojených států amerických, odkazy, Vánoční dekorace, Seznam souborových přípon, Nejlepší hry pro dívky, Hry pro nejmenší online, World countries flags, Hry pro dívky online, volný čas, zdarma, zeměpis

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako bankovnictví, kultura, český jazyk, rostliny, školství, nemoce, nástroje, počítače, účetnictví, software, sport, filozofie, psychologie, matematika, zločin a právo, chemie, nápoje, ekonomie a ekonomika, lékařství a medicína, materiály, hardware, věda, politika, různé atd.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Informace, zábava, důležité informace

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Ftipy, vtipy, vtipné texty, anekdoty, vtípky, kameňáky

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipy, vtipné texty, anekdoty, vtípky, kameňáky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipné básničky, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, kameňáky, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, černý humor, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech apod.

Super online flash hry

Běžte na super online flash hry Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, parkování - parkovačky, Karetní, Pro dívky, Bojové online gamesy, Klasické, Závodní, Logické, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry a podobně.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Online vánoční webzine, Vánoční betlém, humor, pro děti, info, Přání a blahopřání, F, Vánoční magazín, Online testy zdarma bez registrace

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako bankovnictví, kultura, český jazyk, rostliny, školství, nemoce, nástroje, počítače, účetnictví, software, sport, filozofie, psychologie, matematika, zločin a právo, chemie, nápoje, ekonomie a ekonomika, lékařství a medicína, materiály, hardware, věda, politika, různé atd.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Síť, zábava, důležité informace

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj apod.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online hry zdarma, Dopravní značení, zadarmo, webovky, Adventní jarmarky, V, počítače, zábava, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Online testy zdarma bez registrace, internetové stránky, Vánoční trhy,

Jeden fór na závěr. Vtip Houby: Ze školy:Včera byla smaženice, samé divné hřiby. dneska jdeme do márnice, za těmi co chybí...

Další odkazy:

Partnerské weby
Přání k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Countries and flags
Naše tipy
Vánoční rostliny a květiny
Tipy na zajímavé weby
Serbia
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.