Naše tipy, zábava, hry, vzdělávání

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: profese a zaměstnání, filozofie, herectví, herci a herečky, osobnosti, záliby, hanlivé až sprosté přezdívky, národnost, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři, nadpřirozené osoby, poruchy, fikce a fantasy, podnikání a podnikatelé, historie, politici, psychologie, křesťanství, rodinné vztahy, politika, věda, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, přezdívky, sport, státní správa atd.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Relaxační hry, Bojové hry, Logické hry, Akční hry, Závody aut, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Animace, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Strategie, Adventury, Střílečky a tak dále.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Barbie hry, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Akční gamesky, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Adventury, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Oblíkačky, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Hannah Montana apod.

Klíčová slova: školství, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zeměpis, F, Pornografie, erotika, sex, průmysl, internet, Státní vlajky států světa, Kliparty zdarma, ú, Five-card draw, linky, Životopisy slavných osobností, Online hry zdarma, doporučujeme

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako věda, ovoce, halloween, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, osobnosti a lidé, mapy, hudba, Vánoce a Advent, sport, nápoje, láska, ptáci, ženy a dívky, hmyz, jídlo a nápoje, muži, smajlíci a emotikony, auta, zvířata, rostliny, symboly, stavby atd.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Superhry a hry online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme superhry a hry online zdarma . Naleznete zde Adventury, Střílečky, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Logické hry, Závody aut, Postřehové hry, Strategie, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Animace, Bojové hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Keywords:Vlajky států světa, zajímavosti, internet, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Obrázky krásných sexy žen., zadarmo, odkaz, Obrázky vlajek měst ČR, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Nejhranější online hry zdarma, Vánoční web, kuriozity

Životopisy slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Životopisy slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Habsburkové, Politik, Hudba, Překladatel, Egypt, Svatý, Renesance, Philadelphia Flyers, Esejista, První republika, Češi, Fotograf, Zpěvačky, Francouz, Česká královna, Nobelova cena, Básník, Druhá světová válka, Sochař, Kancléř, Prezidenti USA, Křesťanství, AIDS, Hokej, Kladno, Prezidenti ČR, Romantismus, Pittsburgh Penguins, Vojevůdce, Antropolog, Angličané, Rakušan, Slováci, Komunista, Textař, Rétorika apod.

Skvělé hry online zdarma

Doporučujeme skvělé hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Klasické, Logické, Velikonoční hry, Sportovní, Karetní, Bojové online gamesy, Pro dívky, Závodní, Hry na vaření a smažení, Strategie, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky a podobně.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj apod.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak importovat, jak exportovat, jak konvertovat, jak přehrát, v čem spustit, v čem upravit, jak převést, kterak editovat, čím zobrazit, jak otevřít soubory těchto typů: obrazy disků, hudební audio soubory, šablony dokumentů, internet a web, dokumenty, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, video soubory, spustitelné soubory, písma, fonty, systémové soubory apod.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Klíčová slova: Vánoční magazín, počítače, Přehled formátů souborů, Online hry omalovánky, Dopravní značky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, webovky, Bayern Mnichov fotbalový klub, Online hry zdarma, Obrázky zdarma, B, K

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, evropské země a státy, země Afriky, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země střední Asie apod.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Bonmoty, myšlenky, úsloví, moudra, hlášky, moudrosti, přísloví

Slavné citáty, Bonmoty, myšlenky, úsloví, moudra, hlášky, moudrosti, přísloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o nenávisti, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o ženách, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o smutku, citáty o životě, přísloví o naději, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o lži, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako státní správa, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, vlastnosti, zločin a právo, lékařství, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, věda, rodinné vztahy, národnost, osobnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, záliby, sport, poruchy, historie, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, mytologie, křesťanství, profese a zaměstnání, umělci atd.

Klíčová slova: Nej hry online, pro dospělé, multimédia, Vše pro kolo, Obrázky vlajek měst ČR, odkazy, zdarma, Omalovánky, hry pro děti, Superhry a hry online zdarma, weby, zdroje informací

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, evropské země a státy, země Afriky, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země střední Asie apod.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Státní vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země Afriky, země jižní Asie, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, evropské země a státy apod.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Letecké simulátory, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Auta a závodní, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Deskovky, Arkády a plošinovky, Logické hry, online html5 hry, Akční gamesky, Střílecí hry, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Farmářské hry, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky apod.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Klíčová slova: pro děti, tipy, cestování, Skvělé hry online zdarma, Vlajky jednotlivých států USA, Tapety na plochu Vesmír, Vlajky amerických států USA, Přehled zkratek a akronymů, info, Wallpapery na tablet, volný čas, Online geografické testy zdarma bez registrace, Striptýz,

Několik fórů na závěr. Vtip Neopatrný důchodce: Jede tatra do kopce, drtí přitom důchodce. Černé brýle,bílá hůl, pročpak jen neuhnul?

Proč jsou peníze zelené? Protože je Židé sbírají, ještě než jsou zralé.

Chlap se dostane do basy. Spoluvězeň se ptá: "Máš rád tenis?" "No to víš, že jo, však jsem to hrál závodně, tak proč bych neměl rád tenis, že?" "Tak to se ti tu budou líbit pondělky." "Pondělky? A proč?" "To tady hrajeme celej den tenis." "Aha, to je super, a co úterky?" "No tak to hrajeme šachy. Máš rád šachy?" "Ale to víš, že jo, přímo je zbožňuju." "Tak to se ti tady bude líbit. A jsi homosexuál?" "Tak to prr, homouš nejsem!" "Hmm, tak to se ti tady nebudou líbit středy."

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Poker Permainan kartu
Partnerské weby
Přání k svátku podle jmen
Tipy na zajímavé weby
Velikonoční tapety, wallpapers
Doporučené odkazy
Přáníčka k svátku, texty k jmeninám
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.