Naše tipy, hry, cestování, všeobecné informace

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete Relaxační onlinovky, Akční hry, Sportovní, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Karetní hry, Postřehové a tak podobně.

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Vermont, Connecticut, Nevada, Michigan, Illinois, Aljaška, Tennessee, Wisconsin, Utah, New York, Missouri, Massachusetts, Nebraska, Maine, Florida, Kalifornie, Západní Virginie, New Hampshire, Idaho, Alabama, Washington, Arkansas, Severní Dakota, Minnesota, Severní Karolína, Ohio atd.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Státní prapory zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Blízkého východu, země střední Asie, země Afriky, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy apod.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak exportovat, kterak editovat, jak vytvořit, v čem upravit, jak otevřít, čím zobrazit, čím prohlížet, jak přehrát, jak importovat, jak konvertovat soubory z následujících kategorií: písma, fonty, spustitelné soubory, komprimace dat, grafiku, koncovky souborů, video soubory, systémové soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, internet a web, konfigurační soubory, hudební audio soubory apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: výstražné značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky apod.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, Seznam zkratek a akronymů, Obrázky na plochu počítače, Stručný encyklopedický slovník, Vánoční jídlo, pokrmy a cukroví, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Staré hry online, internetové stránky, Šišky a jejich využití jako vánoční dekorace, internet, pro dospělé, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, zdarma

Frky, fórky, vtípky, černý humor, kameňáky, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Frky, fórky, vtípky, černý humor, kameňáky, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, O důchodcích, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, Vtipy o Bohu, O manželství, O mužích, Vtipy o policajtech, Frky ze života, O ženách, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, O Němcích, Vtipné hádanky apod.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Přísloví, moudra, aforismy, moudrosti, myšlenky, úsloví, rčení

Slavné citáty, Přísloví, moudra, aforismy, moudrosti, myšlenky, úsloví, rčení, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o přátelství, citáty o kráse, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o bohatství, přísloví o naději, citáty o rozumu, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o penězích, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o lásce od různých známých osobností.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako geocaching, měny, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, hudební zkratky, okresy České republiky, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, týmy NHL, obecné zkratky, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti apod.

Biografie známých osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Francouz, Hokejisté, Hejtmani, Hokej, Antropolog, Archivář, Rakušan, Komunisté, Prezidenti, Trenérka, Rakousko-Uhersko, Politik, Zpěvák, Zpěvačka, Obchodník, Novinář, Diplomat, Žhavé výstřely, KSČ, Podnikatelé, Poslanci, Maršál, Faraon, Česká královna, Ministři, Český slavík, Právník, Němci, Československo, Habsburkové, Náboženství, Vládce, Básníci, Orlík, Masový vrah, Normalizace apod.

Webové online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Sportovní hry, Animace, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Akční hry, Postřehové hry, Strategie, Adventury, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Karetní hry, Závody aut a tak dále.

Keywords:webovky, zdroje informací, volný čas, weby, Desktop computer wallpapers, výukové pomůcky, Vlajky zemí světa, Nej hry online, Vánoční výzdoba má mnoho podob, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Přehled přípon a koncovek souborů, Dopravní značení

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako přístroje, mapy, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, hudba, sport, zelenina, láska, květiny, muži, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, stavby, auta, hmyz, ženy a dívky, ptáci, rostliny, věda, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, Vánoce a Advent atd.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Klíčová slova: A, č, Vlajky států USA, Obrázky k svátku a k jmeninám, Webové online hry zdarma, Webové online testy zdarma, Staré hry online, Rolničky k vybarvení, zábava, Vlajky států USA, Dopravní značení, A

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: národnost, herectví, herci a herečky, státní správa, historie, filozofie, školství, fikce a fantasy, vlastnosti, věda, hanlivé až sprosté přezdívky, záliby, sport, profese a zaměstnání, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, mytologie, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, lékařství, rodinné vztahy, politici, umělci, osobnosti atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: cestování, internet, zločin a právo, lékařství a medicína, fyzika, účetnictví, školství, hardware, různé, technika, matematika, ekonomie a ekonomika, kultura, politika, český jazyk, náboženství a křesťanství, filozofie, jídlo, sport, materiály, chemie, bankovnictví, psychologie, literatura atd.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Online web Hry zdarma bez registrace

Milovníkům počítačových her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Logické, Bojové gamesy, Sportovní, Postřehové, Karetní hry a tak podobně.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Online vánoční webzine - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom zkuste Online vánoční webzine. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Brno, Stromeček, Papírový vánoční stromek, Vánoční pozadí, Tichá noc, SMS, Osvětlení do oken, K Tisku, Lego, Sněhová vločka, Jedle, Vánoční filmy, Adventní věnec, Štědrý večer, Přáníčko, Košíčky, Vánoční svícen, Pro děti, Skleněné ozdoby, Koledy, Křesťanství, Papírové ozdoby, Silvestr, Historické ozdoby, Vánoční stromeček, Bramborový salát, Vánoční stromek, Plzeň, Milka, Desktop, Wallpaper apod.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hudba, sport, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, halloween, symboly, Vánoce a Advent, smajlíci a emotikony, stavby, muži, hmyz, rostliny, osobnosti a lidé, ženy a dívky, ptáci, náboženství, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, zelenina, květiny, přístroje, nástroje a přístroje atd.

Klíčová slova: Obrázky, kliparty, Online vánoční webzine, F, Vánoční koledy, P, zajímavosti, školství, Omalovánky k vytištění pro děti, URL, kuriozity, webové stránky

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: národnost, herectví, herci a herečky, státní správa, historie, filozofie, školství, fikce a fantasy, vlastnosti, věda, hanlivé až sprosté přezdívky, záliby, sport, profese a zaměstnání, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, mytologie, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, lékařství, rodinné vztahy, politici, umělci, osobnosti atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: cestování, internet, zločin a právo, lékařství a medicína, fyzika, účetnictví, školství, hardware, různé, technika, matematika, ekonomie a ekonomika, kultura, politika, český jazyk, náboženství a křesťanství, filozofie, jídlo, sport, materiály, chemie, bankovnictví, psychologie, literatura atd.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy atd.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Klíčová slova: Obrázky na PC ke stažení, Prapory regionů a království, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Stručný encyklopedický slovník, Vánoční pokrmy nejen na Štědrý den, odkazy, Online testy a kvízy zdarma, Super free web games zdarma, Nejlepší hry pro dívky, doporučujeme, Nejlepší zeměpisné kvízy, Betlém ke stažení, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Divný cukr: Mami, v obálce nám přišel cukr.

Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.

Indiáni přepadli dostavník a starý náčelník vykřikl: „Všechny ženy povraždit a muže znásilnit!” „Ale náčelníku,” ozve se jeden z Komančů. „Nepopletl jste to trochu?” Jeden z přepadených, v růžové košilce, praví medovým hláskem: „Božínku, co ty do toho kecáš? Jsi snad náčelník?!”

Další odkazy:

Přání k narozeninám
Doporučené odkazy
OkCupid online dating, frienship application
Linky na partnerské weby
Formičky na vánoční cukroví
Doporučené internetové odkazy
Tipy na vánoční dárky pro babičku
Naše tipy na užitečné weby
Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Ježíš Kristus a Vánoce

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut a autíček zdarma
Obrázky budov a staveb online k vybarvení
Online omalovánky dinosauři
Online omalovánky dopravních prostředků
Obrázky koní online k vybarvení pro děti
Počítačové, internetové online omalovánky
Pohádkové postavy online k vybarvení
Obrázky povolání a zaměstnání lidí k vybarvení
Online omalovánky princezny k vybarvení
Příroda - obrázky k vybarvení na počítači
Omalovánky psi pro děti online k vybarvení
Online omalovánky roztomilých zvířatek
Vánoční, adventní online omalovánky zdarma
Velikonoční online omalovánky pro děti zdarma
Online omalovánky, obrázky vlaků k vybarvení

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut k vytisknutí
Obrázky staveb a budov
Obrázky dopravních prostředků
Hudební omalovánky k vytištění
Obrázky jídel a pokrmů
Omalovánky květin k tisku
Omalovánky osob a lidí ke stažení
Obrázky oblečení a oděvů pro děti
Obrázky ovoce pro děti k vybarvení
Obrázky z pohádek zdarma ke stažení
Omalovánky ptáků
Sportovní omalovánky zdarma
Vánoční omalovánky pro děti
Omalovánky Vesmír pro nejmenší
Omalovánky pro kluky a holky
Obrázky znaků, čísel a písmen pro předškoláky

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut
Online omalovánky dopravních prostředků
Online omalovánky krajin a přírody
Online obrázky letadel k vybarvení
Online obrázky postav z pohádek k vybarvení
Online omalovánky pro nejmenší
Sportovní obrázky k vybarvení pro nejmenší
Obrázky Advent, Vánoce online k vybarvení
Obrázky s velikonočními motivy k vybarvení
Omalovánky s vláčky pro děti
Omalovánky zaměstnání, povolání, profese

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut a autíček
Omalovánky s dopravními prostředky
Omalovánky zdarma ke stažení
Kosmické omalovánky Vesmíru
Omalovánky květiny a kytičky
Obrázky nábytku pro děti k vybarvení
Omalovánky nástrojů a přístrojů
Obrázky oděvů a oblečení k vybarvení
Osoby, lidé, profese a zaměstnání
Písmena abecedy k vybarvení
Obrázky jídla a pokrmů pro nejmenší
Omalovánky s ptáky a ptáčky
Šachové omalovánky pro děti zdarma
Omalovánky spojovačky
Omalovánky staveb a budov
Vánoce, Velikonoce, Halloween
Omalovánky se zvířátky