Naše tipy, důležité informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ovoce, mapy, rostliny, Velikonoce, velikonoční kliparty, osobnosti a lidé, nápoje, nástroje a přístroje, symboly, náboženství, zvířata, láska, auta, květiny, ženy a dívky, stavby, muži, sport, jídlo a nápoje, halloween, zelenina, ptáci, hudba, Vánoce a Advent atd.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Informace, důležité informace

Tapety na PC zdarma ke stažení - obrázky na plochu počítače

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro notebook, smartphone, počítač, mobil, mobilní telefon, displej, phablet, obrazovka počítače, ultrabook, tablet, PC a pro operační systémy Java ME, Windows Server 2012, Windows NT, Android, Windows XP, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone), Mac, Windows Me, FreeBSD, Linux Xubuntu. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, free wallpapers, velkoměsta a noční život, motorky, tenisté a tenistky, zvířata, fantasy, nature - příroda, Formule 1, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, fraktály, ptáci, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety. Stahujte ve velikostech 2560x1600, 1080x1800, 1600x2560, 1280x800, 1600x900, 1920x1280, 4800x1200, 360x760, 1536x2048, 1152x768, 1920x1440, 640x480, HD 1280x720, 1920x1080, 1200x1920, 3200x1200 atd.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Postřehové, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Logické, Akční hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Klíčová slova: Tapety na PC zdarma ke stažení, Superhry a hry online zdarma, Přehled formátů souborů, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Poker Kartenspielen, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, odkazy, Vše o Vánocích, Liverpool F.C., internet, V, P, Dopravní značení

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií mezinárodní organizace, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, státy usa, měny, vojenské hodnosti, hudební zkratky, fyzikální jednotky, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, okresy České republiky, obecné zkratky, úřady a ministerstva apod.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Internet, síť, důležité informace

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Keywords:Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Superhry a hry online zdarma, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Vlajka Rovníkové Guiney, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Ilustrační obrázky, hyperlinky, Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen, Dopravní značky, volný čas, Nejlepší pozadí na plochu zdarma

Superhry a hry online zdarma

Vyzkoušejte superhry a hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Postřehové hry, Relaxační hry, Strategie, Logické hry, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Adventury, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Závody aut, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Hry pro dva hráče a tak dále.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

World wide web, internet, důležité informace

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Klíčová slova: Online geografické testy zdarma bez registrace, pro děti, Online hry zdarma, Mandy Moore, zdarma, Obrázky a kliparty zdarma, Přehled států světa a jejich vlajek, Fotbalista Zlatan Ibrahimović, Stručný slovník pojmů a termínů, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Databáze osobností Kdo je to?, humor

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství atd.

Doporučené odkazy, důležité informace

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Vánoční magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak se podívejte Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční přání, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční svařák, Betlém, Vánoční stromeček, Dia, Hostina, Šišky, Lego, Advent, Koledy, Vosí hnízda, Osvětlení, Papírový vánoční stromek, Tapeta, Brno, Štědrý den, Láska nebeská, Cesmína, Vykrajovátka, Kameňák, Kavkazská jedle, Striezelmarkt, Perníčky, bezlepkové cukroví, Ohňostroj, Štědrý večer, Kinder, Vánoční hvězda, Osvětlení do oken, Píseň, Řetězy, Jesličky apod.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Klíčová slova: výukové pomůcky, Webové online hry zdarma, zdroje informací, O filmech Avatar 1 a 2, Vlajky států USA, info, webovky, Countries and flags, weby, Přehled zkratek a akronymů, počítače

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství atd.

Náš tip, důležité informace

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako náboženství, přístroje, auta, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, věda, Vánoce a Advent, jídlo a nápoje, rostliny, symboly, halloween, nápoje, láska, dopravní prostředky, zvířata, nástroje a přístroje, zelenina, ovoce, ženy a dívky, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, květiny atd.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií fikce a fantasy, školství, herectví, herci a herečky, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, křesťanství, vlastnosti, přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, filozofie, mytologie, věda, umělci, státní správa, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sport, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, psychologie atd.

Přísloví, rčení, hlášky, moudrosti, myšlenky, motta, výroky

Citáty slavných osobností, Přísloví, rčení, hlášky, moudrosti, myšlenky, motta, výroky, z kategorií moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o víře, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o svobodě, citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o bohu, citáty o penězích, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií zločin a právo, různé, cestování, kultura, hardware, zkratky, věda, psychologie, náboženství a křesťanství, jídlo, technika, rostliny, český jazyk, lékařství a medicína, software, fyzika, latina, internet, literatura, sport, počítače, školství, matematika, nemoce atd.

Klíčová slova: odkaz, zábava, K, cestování, Přehled souborových přípon, Zastave svetovnih držav, URL, Wallpapery na tablet, zeměpis, Státní vlajky zemí, zajímavosti, Vánoční magazín, Sexy girls, teen, women, sexual symbols,

Několik fórů na závěr. Vtip Pes: Jde blondýnka se psem, zastaví se a čte noviny. Příjde k ní brunetka a ptá se: "To je krásnej pejsek, co stojí?" "Já taky nevím, proč si ten blbec nesedne."

V knihovně: „Prosím vás, kde máte nějaké knihy o sebevraždách?” „Pátý regál zleva, střední police.” „Ale tam není žádná kniha!” „Vidíte, jací jsou lidi! Půjčí si a nevrátí!”

Jeden teplouš sedí ve vaně a vtom slyší zaťukání na dveře a hlas svého spolubydlícího: „Karle, můžuu?” „Jasně, prosím těee!” Pak vstoupí druhý teplouš, nabere vodu z vany na lžičku a odejde. Za chvíli zase: „Karle, můžuuu?” „No jasně, pojď seeem!” Tak se to opakuje aspoň pětkrát, až to ten ve vaně nevydrží a zeptá se: „Hele Vašíku, tak tu rovnou zůstaň se mnou, jestli se chceš koupat, ne?” „Ale to ne, ona totiž hoří kuchyň, ale já jsem tě nechtěl rušit.”

Další odkazy:

Naše tipy
Biblické omalovánky
Tipy na zajímavé weby
Omalovánky k vytisknutí
Doporučené odkazy
Tapety, pozadí, wallpapers
Partnerské weby
World countries flags
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut a autíček zdarma
Obrázky budov a staveb online k vybarvení
Online omalovánky dinosauři
Online omalovánky dopravních prostředků
Obrázky koní online k vybarvení pro děti
Počítačové, internetové online omalovánky
Pohádkové postavy online k vyarvení
Obrázky povolání a zaměstnání lidí k vybarvení
Online omalovánky princezny k vybarvení
Příroda - obrázky k vybarvení na počítači
Omalovánky psi pro děti online k vybarvení
Online omalovánky roztomilých zvířatek
Vánoční, adventní online omalovánky zdarma
Velikonoční online omalovánky pro děti zdarma
Online omalovánky, obrázky vlaků k vybarvení,
Počítačové omalovánky se zvířaty online k vybarvení

Dále doporučujeme:

Doporučené odkazy na zajímavé weby
Naše tipy na zajímavé stránky
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Tipy na zajímavé weby
Zajímavé linky na nejrůznější weby

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut
Online omalovánky dopravních prostředků
Online omalovánky krajin a přírody
Online obrázky letadel k vybarvení
Online obrázky postav z pohádek k vybarvení
Online omalovánky pro nejmenší
Sportovní obrázky k vybarvení pro nejmenší
Obrázky Advent, Vánoce online k vybarvení
Obrázky s velikonočními motivy k vybarvení
Omalovánky s vláčky pro děti
Omalovánky zaměstnání, povolá, profese
Zvířata - online obrázky k vybarvení