Naše tipy pro děti, studenty i dospělé

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Faraon, Generalissimus, Malíř, Orlík, Country, Dramatik, Komik, Charta 77, Sochař, Zavražděn, Československo, Státník, Čech, Teolog, Kladno, New York Rangers, Exilový prezident, Avangard Omsk, Podnikatelé, Česká královna, Archivář, Český slavík, Diplomat, Rock ‚n‘ Roll, Továrník, Podnikatel, Masový vrah, Starověký Egypt, Hokej, Křesťanství, Zpěvačky, Boston Bruins, Svatý, Kancléř, Slovák, Novinář apod.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Moudra, bonmoty, výroky, motta, hlášky, aforismy, úsloví

Citáty slavných, Moudra, bonmoty, výroky, motta, hlášky, aforismy, úsloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o kráse, citáty o svobodě, citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o nenávisti, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o víře, citáty o lži, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o přátelství, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší online, Dopravní značení, R, Wallpapers na plochu PC, Catherine Bell, pro dospělé, PC pozadí pro Windows, hyperlinky, Dubai city, Seznam vlajek amerických států, Stručný slovník pojmů a termínů, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Online zeměpisné testy zdarma

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Vánoční web - online vánoční webzine

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom se podívejte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Osvětlení do oken, K Vytisknutí, Keramika, Anděl, Vánoční koule, Koleda, K Vytištění, Přání, LED svíčky, Vánoční pozadí, Štěstí, Text, Omalovánky, Santa, Vánoční hvězda, Špalda, Jmelí, Vinná klobása, Recepty, Jingle Bells, Neviňátko, Štědrý den, Třásně, Alkoholový kalendář, Televize, Bůh, Atmosféra, Štědrý večer, Desktop, Santa Claus, Rostliny apod.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Nej hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nej hry online. Mj. na webu naleznete Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Logické, Akční hry, Sportovní, Postřehové a tak podobně.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, webové stránky, zadarmo, doporučujeme, Obrázky a kliparty nejen na plochu PC, Hry pro nejmenší online, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, humor, Omalovánky a pozadí na plochu PC, Online hry pro děti zdarma, tipy, Onlinovky zdarma

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Hry pro nejmenší online

Zahrajte si hry pro nejmenší online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hannah Montana, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Hry s koňmi, Deskovky, Logické hry, Auta a závodní, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry apod.

Fórky, vtipné texty, vtipy, ftipy, anekdoty, frky

Chcete se pobavit? Fórky, vtipné texty, vtipy, ftipy, anekdoty, frky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné citáty, vtipné básničky, anekdoty o politice, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, frky o zvířatech, kameňáky, černý humor, murphyho zákony apod.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií měny, obecné zkratky, týmy NHL, okresy České republiky, fyzikální jednotky, země EU, státy usa, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti apod.

Klíčová slova: Tapety do mobilu, Prapory českých měst, V, Texas hold’em poker Çevrimiçi, kurallar, bahis, oyun, info, Wallpapers na plochu počítače, V, Mali, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Nejhranější hry online, Online hry pro děti zdarma, Nejlepší školní testy a kvízy

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Hry pro nejmenší online

Zkuste hry pro nejmenší online . Mj. na webu naleznete Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Pro dívky, Karetní, Střílečky, Velikonoční hry, Klasické, Hry na vaření a smažení, Strategie, Logické, Závodní, Oddechové a podobně.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií Spisovatelé a básníci, poruchy, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, nadpřirozené osoby, přezdívky, podnikání a podnikatelé, věda, žurnalisté a novináři, sportovci a sportovkyně, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, politika, školství a vzdělávání, vlastnosti, rodinné a příbuzenské vztahy, národnost, zločin a právo, záliby a hobby, osobnosti, lékařství, státní správa atd.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak vytvořit, v čem spustit, jak přehrát, jak převést, jak exportovat, čím zobrazit, kterak editovat, čím prohlížet, v čem upravit, jak otevřít soubory těchto typů: video soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, konfigurační soubory, koncovky souborů, hudební audio soubory, internet a web, písma, fonty, grafiku, dokumenty, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Vánoční web - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Adventní věnec, PF, Vídeň, Bramborový salát, Stromeček, Vánoční svícen, Keramický adventní věnec, Nový rok, Štóla, Linecká kolečka, Blahopřání, Schleich, LED svíčky, Recepty, Pokrmy, Německy, Hostina, Samolepky, Sněhová vločka, Striezelmarkt, Jmenovka, Vánoční prostírání, Korálky, Vánoční punč, Omalovánky, Borovice, Skleněné ozdoby, Vánoční světýlka, Slámový adventní věnec, Láska nebeská, Štěstí apod.

Klíčová slova: cestování, školství, Biografie známých osobností, Lionel Messi Pemain sepak bola Argentina, Staré hry online, linky, pro děti, Gwen Stefani, Státní vlajky zemí, internet, odkaz

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Hry pro nejmenší online

Zkuste hry pro nejmenší online . Mj. na webu naleznete Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Pro dívky, Karetní, Střílečky, Velikonoční hry, Klasické, Hry na vaření a smažení, Strategie, Logické, Závodní, Oddechové a podobně.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií Spisovatelé a básníci, poruchy, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, nadpřirozené osoby, přezdívky, podnikání a podnikatelé, věda, žurnalisté a novináři, sportovci a sportovkyně, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, politika, školství a vzdělávání, vlastnosti, rodinné a příbuzenské vztahy, národnost, zločin a právo, záliby a hobby, osobnosti, lékařství, státní správa atd.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií matematika, nástroje, filozofie, chemie, český jazyk, fyzika, latina, politika, technika, školství, rostliny, jídlo, materiály, cestování, počítače, věda, účetnictví, různé, literatura, ekonomie a ekonomika, zločin a právo, příroda, bankovnictví, nápoje atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: školství a vzdělávání, Spisovatelé a básníci, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky, rodinné a příbuzenské vztahy, poruchy, osobnosti, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, křesťanství, vlastnosti, herectví, herci a herečky, nadpřirozené osoby, profese a zaměstnání, historie, záliby a hobby, podnikání a podnikatelé, státní správa, panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda, národnost, politika, mytologie atd.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Klíčová slova: internetové stránky, Online geografické testy zdarma bez registrace, Stručný slovník pojmů a termínů, URL, volný čas, Jessica Biel fotky, zdroje informací, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, zajímavosti, Kliparty pro Office, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Seznam souborových přípon, Fotogalerie Seleny Gomez, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Modlitba: Pane Bože, letos jsi mi vzal mého oblíbeného zpěváka Michaela Jacksona, oblíbeného herce Patricka Swayzeho, oblíbeného člena Boyzone Stephena Gatelyho... Už jsem se ti zmínil, že můj oblíbený politik je Jiří Paroubek?

Jak se říká rozhodčímu, který vyloučí více než tři čtvrtiny hokejistů? Kanibal.

Mohl bych si přidat ještě trochu té výborné houbové omáčky?

Další odkazy:

Celebrita Erika Eleniak
Naše tipy na užitečné weby
Celebrity Estella Warren
Tipy na Partnerské weby
Vše o narozeninách a jmeninách
Doporučené internetové odkazy
Obrázky na plochu
Naše tipy na zajímavé stránky
Omalovánky k vybarvení
Linky na partnerské weby
Poker Kartenspielen

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut a autíček zdarma
Obrázky budov a staveb online k vybarvení
Online omalovánky dinosauři
Online omalovánky dopravních prostředků
Obrázky koní online k vybarvení pro děti
Počítačové, internetové online omalovánky
Pohádkové postavy online k vybarvení
Obrázky povolání a zaměstnání lidí k vybarvení
Online omalovánky princezny k vybarvení
Příroda - obrázky k vybarvení na počítači
Omalovánky psi pro děti online k vybarvení
Online omalovánky roztomilých zvířatek
Vánoční, adventní online omalovánky zdarma
Velikonoční online omalovánky pro děti zdarma
Online omalovánky, obrázky vlaků k vybarvení

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut k vytisknutí
Obrázky staveb a budov
Obrázky dopravních prostředků
Hudební omalovánky k vytištění
Obrázky jídel a pokrmů
Omalovánky květin k tisku
Omalovánky osob a lidí ke stažení
Obrázky oblečení a oděvů pro děti
Obrázky ovoce pro děti k vybarvení
Obrázky z pohádek zdarma ke stažení
Omalovánky ptáků
Sportovní omalovánky zdarma
Vánoční omalovánky pro děti
Omalovánky Vesmír pro nejmenší
Omalovánky pro kluky a holky
Obrázky znaků, čísel a písmen pro předškoláky

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut
Online omalovánky dopravních prostředků
Online omalovánky krajin a přírody
Online obrázky letadel k vybarvení
Online obrázky postav z pohádek k vybarvení
Online omalovánky pro nejmenší
Sportovní obrázky k vybarvení pro nejmenší
Obrázky Advent, Vánoce online k vybarvení
Obrázky s velikonočními motivy k vybarvení
Omalovánky s vláčky pro děti
Omalovánky zaměstnání, povolání, profese

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut a autíček
Omalovánky s dopravními prostředky
Omalovánky zdarma ke stažení
Kosmické omalovánky Vesmíru
Omalovánky květiny a kytičky
Obrázky nábytku pro děti k vybarvení
Omalovánky nástrojů a přístrojů
Obrázky oděvů a oblečení k vybarvení
Osoby, lidé, profese a zaměstnání
Písmena abecedy k vybarvení
Obrázky jídla a pokrmů pro nejmenší
Omalovánky s ptáky a ptáčky
Šachové omalovánky pro děti zdarma
Omalovánky spojovačky
Omalovánky staveb a budov
Vánoce, Velikonoce, Halloween
Omalovánky se zvířátky