Naše tipy, hry, cestování, všeobecné informace

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Pak zkuste Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Masový vrah, AIDS, Upálen, Dallas Stars, Novinář, Herečka, Itálie, Philadelphia Flyers, Diplomat, Filozof, Zlatý slavík, Ekonom, Historik, Křesťanství, Podnikatel, Normalizace, Poslanci, Hudba, Rakousko-Uhersko, Nežijící, Dabérka, Vůdce, Prezidenti USA, Malíř, ČSSD, Brno, Komunisté, Scénárista, Čech, Trest smrti, Francouz, Habsburkové, Francie, Prezidenti ČR, Žijící, Olympijský vítěz apod.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Klíčová slova: Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nejlepší školní testy a kvízy, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, odkazy, Slova vánoční koledy Nesem vám noviny, doporučujeme, počítače, V, Přáníčka, textové gratulace ke stažení, Superhry a hry online zdarma, webovky, Státní vlaječky, prapory, Hry pro nejmenší online

Hry pro nejmenší online

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší online Hry jsou rozdělené kategorií: Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Střílečky, Bojové online gamesy, Pro dívky, Sportovní, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Závodní, Strategie, Vánoční online hry, Karetní, Oddechové, Logické a podobně.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Vtipy, fóry, frky, černý humor, fórky, ftipy

Zkuste vypnout! Vtipy, fóry, frky, černý humor, fórky, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O mužích, Vtipy o doktorech, O škole, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, O Windows, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, Vtipné hádanky, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, O ekonomech, O ženách apod.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zelenina, nástroje a přístroje, láska, sport, auta, zvířata, smajlíci a emotikony, mapy, ptáci, přístroje, květiny, muži, hudba, náboženství, jídlo a nápoje, symboly, rostliny, osobnosti a lidé, ženy a dívky, ovoce, stavby, Vánoce a Advent, hmyz atd.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Keywords:Nej hry online, Online adventní magazín, Vánoční magazín, V, Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám, Nejlepší zeměpisné kvízy, M, Online testy a kvízy zdarma, Lionel Messi, URL, hyperlinky, Vlajky států a zemí světa

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční tapety, Skleněné ozdoby, Pokrmy, Borovice, Bůh, Šišky, Koledy, Píseň, Třásně, Tichá noc, Hostina, Nový rok, Obrazovka, Osvětlení, Adventní svícen, Jezulátko, Monitor, Alkoholový kalendář, Advent, Vánoční koledy, Vánoční svařák, Koleda, Film, Plocha, Špalda, Strom, Jmelí, Zdraví, Papírový vánoční stromek, Sněhulák, Linux apod.

Nej hry online

Zahrajte si nej hry online . Naleznete zde Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Puzzle a skládačky, Barbie hry, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Adventury, Omalovánky, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Letecké simulátory, Sportovní gamesy apod.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Klíčová slova: kuriozity, tipy, Staré hry online, HTML Online browser games, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, cestování, V, Rolničky, zajímavosti, info, V, Biografie slavných osobností

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, čím prohlížet, jak exportovat, jak importovat, jak přehrát, jak konvertovat, jak otevřít, jak vytvořit, čím zobrazit, v čem upravit, kterak editovat soubory z následujících kategorií: koncovky souborů, internet a web, video soubory, grafiku, konfigurační soubory, systémové soubory, dokumenty, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, spustitelné soubory, komprimace dat apod.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj apod.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Klíčová slova: zdarma, pro dospělé, Přehled souborových přípon, Vlajka Svatého Kryštofa a Nevisu, Městské a obecní prapory obcí ČR, školství, Počítačové tapety pro Windows, Nejen vánoční omalovánky, Free game online hry, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Dopravní značení

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Životopisy slavných osobností. Tématické články patří do kategorií spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Rakušan, Česká královna, Vůdce, Náboženství, Imitátor, Historik, Poprava, Miliardáři, Hudebnice, Poslanci, Itálie, Ital, Skladatel, Husité, Filozof, Křesťanství, Producent, Český slavík, Čeští králové, Básník, Mluvčí, Královna, Brno, Komunista, Francie, Generalissimus, Kancléř, Zpěvačky, Prezidenti, Nobelova cena, Lord, Ministr zahraničí, Archivář, HIV pozitivní, Prezidenti USA, Diplomat apod.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy atd.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy atd.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, zdroje informací, Ilustrace, obrázky, linky, Přehled vlajek USA, Novoroční přání půjdem spolu do hospody, Stručný encyklopedický slovník, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, webové stránky, Dopravní značky, Přehled přípon a koncovek souborů, Nej hry online, Vlajka Svaté Heleny, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Vypadly pojistky: V restauraci. "Nebojte se, to jenom vypadly pojistky," řekl hostinský.

Mohl bych si přidat ještě trochu té výborné houbové omáčky?

Víš, jakej je rozdíl mezi blondýnou a šamponem? Žádnej, oba jsou na hlavu.

Další odkazy:

Texty vánočních koled
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Obrázek sněhové vločky
Zajímavé internetové odkazy
Oceánie
Odkazy na zajímavé weby
Online dating services
Doporučené internetové odkazy
Obrázek Santy Clause
Partnerské internetové stránky
Novoroční předsevzetí

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut a autíček zdarma
Obrázky budov a staveb online k vybarvení
Online omalovánky dinosauři
Online omalovánky dopravních prostředků
Obrázky koní online k vybarvení pro děti
Počítačové, internetové online omalovánky
Pohádkové postavy online k vybarvení
Obrázky povolání a zaměstnání lidí k vybarvení
Online omalovánky princezny k vybarvení
Příroda - obrázky k vybarvení na počítači
Omalovánky psi pro děti online k vybarvení
Online omalovánky roztomilých zvířatek
Vánoční, adventní online omalovánky zdarma
Velikonoční online omalovánky pro děti zdarma
Online omalovánky, obrázky vlaků k vybarvení

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut k vytisknutí
Obrázky staveb a budov
Obrázky dopravních prostředků
Hudební omalovánky k vytištění
Obrázky jídel a pokrmů
Omalovánky květin k tisku
Omalovánky osob a lidí ke stažení
Obrázky oblečení a oděvů pro děti
Obrázky ovoce pro děti k vybarvení
Obrázky z pohádek zdarma ke stažení
Omalovánky ptáků
Sportovní omalovánky zdarma
Vánoční omalovánky pro děti
Omalovánky Vesmír pro nejmenší
Omalovánky pro kluky a holky
Obrázky znaků, čísel a písmen pro předškoláky

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut
Online omalovánky dopravních prostředků
Online omalovánky krajin a přírody
Online obrázky letadel k vybarvení
Online obrázky postav z pohádek k vybarvení
Online omalovánky pro nejmenší
Sportovní obrázky k vybarvení pro nejmenší
Obrázky Advent, Vánoce online k vybarvení
Obrázky s velikonočními motivy k vybarvení
Omalovánky s vláčky pro děti
Omalovánky zaměstnání, povolání, profese