Naše tipy, hry i všeobecné informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Vlajky jednotlivých států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Aljaška, Oklahoma, Wisconsin, Montana, Nové Mexiko, Arkansas, Alabama, Iowa, Pensylvánie, Delaware, Colorado, Nevada, Illinois, New Jersey, Tennessee, Mississippi, Idaho, Kalifornie, Minnesota, Kentucky, New Hampshire, Louisiana, Vermont, Severní Dakota, Connecticut, Západní Virginie atd.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, měny, státy usa, mezinárodní organizace, geocaching, okresy České republiky, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, politické strany a hnutí, týmy NHL, hudební zkratky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí atd.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - pozadí na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší obrázky na plochu zdarma. lze použít v smartphone, mobilní telefon, tablet, mobil, notebook, obrazovka počítače, monitor, displej, počítač, PC, ultrabook a pro operační systémy macOS, Apple iOS (iPhone), Windows 98, Windows XP, Windows 2000, OSX, Android, Linux Xubuntu, SUSE Linux, Slackware, Microsoft Windows 8. Full HD pozadí ke stažení z kategorií voda a bubliny, letadla, vesmír, planety, galaxie, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, 3D a Abstraktní, operační systémy, Windows, hudební tapety, sportovní pozadí, budovy a stavby, noční města, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, wallpapery, rostliny. Zvolte si z rozměrů 393x786, 2560x1600, 360x720, 800x1280, 1600x2560, 1280x768, 360x640, 2048x1080, 1280x1024, 750x1334, 412x846, 1440x960, 1600x1200, 320x568, 1920x1080 Full HD, 1536x2048 atd.

Vlajky spojených států amerických

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Illinois, Delaware, Washington, Oregon, Nové Mexiko, Kalifornie, Severní Dakota, Utah, Arkansas, Connecticut, Idaho, New York, New Hampshire, Pensylvánie, Nebraska, Západní Virginie, Tennessee, Virginie, Jižní Karolína, Rhode Island, Jižní Dakota, Severní Karolína, Vermont, Colorado, Florida, Maine atd.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Vlajky států a zemí světa, Seznam zkratek a akronymů, Onlinovky zdarma, Bandeiras dos países do mundo, Super free web games zdarma, Online adventní magazín, Vlajky jednotlivých států USA, Mezinárodní den žen, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Vánoční magazín, pro dospělé, info

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Nejhranější hry online

Běžte na nejhranější hry online. Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Postřehové, Bojové gamesy, Logické, Strategie, strategické hry, Karetní hry a tak podobně.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Tapety na PC zdarma ke stažení - full HD tapety na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na PC zdarma ke stažení. vhodné pro phablet, displej, PC, tablet, mobilní telefon, notebook, obrazovka počítače, smartphone, monitor, ultrabook, počítač a pro operační systémy Java ME, Android, Windows 7, Slackware, Windows 10, SUSE Linux, Windows Me, Windows Server 2012, Chrome OS, Linux Mint, OSX. Wallpapers na PC ke stažení z kategorií tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, ptáci, flóra, stromy, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, fantasy, vesmír, kosmos, fraktály, sportovní a závodní auta, free wallpapers, velkoměsta a noční život, Formule 1, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, motorky. Stahujte ve velikostech 320x568, 1080x1800, 1024x768, 1536x2048, 2560x1440, 2560x1920, 1920x1080, 1440x2560, 1600x900, 1920x1080 Full HD, 375x812, 800x1280, 1366x768, 1920x1280, Full HD 1080x1920, 800x600 atd.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako úřady a ministerstva, geocaching, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, mezinárodní organizace, hudební zkratky, vojenské hodnosti, měny, firmy a společnosti, země EU, mezinárodní organizace, obecné zkratky, fyzikální jednotky, okresy České republiky apod.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako dopravní prostředky, věda, hmyz, rostliny, stavby, květiny, ovoce, zvířata, sport, symboly, hudba, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, náboženství, mapy, přístroje, smajlíci a emotikony, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, ptáci, halloween atd.

Keywords:Nejhranější hry online, Dopravní značky, pro děti, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Lucy Liu, Nejlepší školní testy a kvízy, Stručný encyklopedický slovník, doporučujeme, Přání k svátku podle jmen, Seznam zkratek a akronymů, Dopravní značení, Online zeměpisné testy zdarma

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, výstražné značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení apod.

Pozadí na tablet - full HD pozadí ke stažení

Dále vám doporučujeme: Pozadí na tablet. můžete využít v monitor, displej, phablet, počítač, notebook, obrazovka počítače, smartphone, ultrabook, mobil, PC, mobilní telefon a pro operační systémy Slackware, Windows 10 Mobile, Linux Xubuntu, SUSE Linux, Java ME, Linux Mint, Windows Me, Linux Ubuntu, Mac, Windows Server 2012, Windows 98. Obrázky na plochu PC jsou rozdělené kategorií: psi a štěňátka, dopravní prostředky, wallpapery, voda a bubliny, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety, zvířata, rostliny. Stahujte v rozlišení 2560x1440, širokoúhlé 1366x768, 1280x960, 1440x2560, 1920x1440, 360x720, 1800x1440, 1280x800, 1536x2560, 1366x1024, 800x1280, 1680x1050, 1600x900, 360x760, 1280x768, 393x786 atd.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Státní vlajky států světa, výukové pomůcky, linky, Flags of the world, humor, hyperlinky, Obrázky zdarma, Gratulace a přání, Kliparty zdarma, zábava, Nejlepší online hry zdarma, odkaz

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Běžte na online hry zdarma bez registrace nebo instalace Vybírejte z kategorií Barbie hry, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Adventury, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Střílecí hry, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Oblíkačky, Oddechové hry, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire apod.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Vánoční magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom navštivte Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční koledy, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Květiny, Ostrava, Linecká kolečka, Anděl, Lindt, Tiskárna, Štěstí, Plocha, Strom, Alkoholový kalendář, Vánoční svíčky, Láska nebeská, Slámový adventní věnec, Keramika, Sněhulák, Kameňák, Adventní trhy, Vánoční stromek, Štědrý den, Stromeček, Vídeňský punč, Vykrajovátka, Vánoční koledy, Drážďany, Televize, Osvětlení do oken, Schleich, Milka, K Vytištění, Sněhová vločka, Monitor apod.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Pak zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kancléř, Archivář, Prezidenti USA, Atentát, Slovenští prezidenti, Miliardáři, Itálie, Olympijský vítěz, Svatý, Životopis, Politik, Teolog, Vládce, Obchodník, Kladno, Herec, Ital, Rakousko-Uhersko, Olympiáda, Herečka, Architekt, První republika, KHL, Rock ‚n‘ Roll, HIV pozitivní, Komunista, Československo, Gymnasté, Prezidenti ČR, Vražedkyně, Režisér, Starověký Egypt, Sochař, Překladatel, Náboženství, Normalizace apod.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak importovat, jak otevřít, jak exportovat, čím prohlížet, čím zobrazit, v čem spustit, jak konvertovat, jak přehrát, v čem upravit, jak převést soubory z následujících kategorií: koncovky souborů, video soubory, obrazy disků, grafiku, internet a web, komprimace dat, dokumenty, systémové soubory, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, písma, fonty apod.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nástroje a přístroje, mapy, dopravní prostředky, sport, věda, rostliny, ženy a dívky, stavby, hmyz, smajlíci a emotikony, auta, jídlo a nápoje, halloween, osobnosti a lidé, květiny, symboly, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, zvířata, Vánoce a Advent, ptáci, náboženství atd.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Klíčová slova: V, volný čas, Tapety na PC zdarma ke stažení, Eritrea, internet, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Superhry a hry online zdarma, Omalovánky - dinosauři, V, zadarmo, Seznam souborových přípon

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Běžte na online hry zdarma bez registrace nebo instalace Vybírejte z kategorií Barbie hry, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Adventury, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Střílecí hry, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Oblíkačky, Oddechové hry, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire apod.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Vánoční magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom navštivte Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční koledy, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Květiny, Ostrava, Linecká kolečka, Anděl, Lindt, Tiskárna, Štěstí, Plocha, Strom, Alkoholový kalendář, Vánoční svíčky, Láska nebeská, Slámový adventní věnec, Keramika, Sněhulák, Kameňák, Adventní trhy, Vánoční stromek, Štědrý den, Stromeček, Vídeňský punč, Vykrajovátka, Vánoční koledy, Drážďany, Televize, Osvětlení do oken, Schleich, Milka, K Vytištění, Sněhová vločka, Monitor apod.

Síť, hry i všeobecné informace

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, křesťanství, profese a zaměstnání, lékařství, vlastnosti, sport, rodinné vztahy, umělci, žurnalisté a novináři, záliby, zločin a právo, mytologie, státní správa, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, věda, poruchy, politici, politika, přezdívky, osobnosti, psychologie, školství atd.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Klíčová slova: Vlajky spojených států amerických, PC tapety pro Windows, F, Super online flash hry, Prapory regionů a království, FC Barcelona, URL, webové stránky, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, M, Omalovánky a vymalovánky,

Jeden fór na závěr. Vtip Nebezpečný walkman: Letí netopýr a narazí do stromu, spadne na zem, ale otřepe se a letí dál. Narazí do stožáru, spadne, ale zase se sebere a letí dál. Narazí do komína, zase spadne a řekne: "Do prdele, já se s tím walkmanem jednou zabiju."

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Vlajka prezidenta České republiky
Zajímavé internetové odkazy
Israel
Partnerské weby
Vlajka Walesu
Tipy na zajímavé weby
Online hry zdarma
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.