Naše tipy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, kterak editovat, v čem spustit, jak vytvořit, jak převést, čím prohlížet, v čem upravit, jak konvertovat, čím zobrazit, jak spustit, jak importovat soubory následujících typů: spustitelné soubory, systémové soubory, koncovky souborů, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, dokumenty, hudební audio soubory, grafiku, šablony dokumentů, obrazy disků, internet a web apod.

Webové online hry zdarma

Vyzkoušejte webové online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Animace, Sportovní hry, Logické hry, Bojové hry, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Hry pro děti, Adventury, Brutální krvavé hry, Závody aut, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky a tak dále.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, země EU, státy usa, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, okresy České republiky, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace apod.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Klíčová slova: doporučujeme, Slovník pojmů Co je to?, Obrázky, kliparty, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Velikonoční omalovánky k vybarvení, hyperlinky, linky, zábava, Přáníčka k výročí svatby, Online hry zdarma, humor, Státní prapory států světa, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, zelenina, ptáci, osobnosti a lidé, věda, nástroje a přístroje, halloween, náboženství, mapy, rostliny, sport, hudba, stavby, muži, Vánoce a Advent, auta, květiny, nápoje, jídlo a nápoje, hmyz, symboly, zvířata atd.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Keywords:Dopravní značení, kuriozity, Přehled formátů souborů, tipy, Obrázek Velikonoční zajíček, zajímavosti, pro dospělé, školství, Faroe Islands, volný čas, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Přehled zkratek a akronymů

Free game online hry

Zapařte si free game online hry. Vybírejte z kategorií Sportovní, Bojové gamesy, Logické, Postřehové, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Kraj Vysočina apod.

Anekdoty, ftipy, vtipy, kameňáky, fórky, vtipné texty

Zkuste vypnout! Anekdoty, ftipy, vtipy, kameňáky, fórky, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, vtipné citáty, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, židovské anekdoty, frky o zvířatech, vtipné básničky, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, vtipy o metanolu apod.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Fóry, vtipné texty, černý humor, fórky, vtipy, frky

Potřebujete se uvolnit? Fóry, vtipné texty, černý humor, fórky, vtipy, frky. vás dostanou. Vtipy z kategorií O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, Vtipy o policajtech, O mužích, O ekonomech, O důchodcích, O Němcích, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, O škole, Frky o tchýních, Vtipné hádanky apod.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Klíčová slova: Obrázky na PC zdarma ke stažení, Vlajky amerických států USA, cestování, Texty přání k svátku podle jmen, Nejhranější online testy a kvízy, zeměpis, internetové stránky, Fernando Torres, Slovník pojmů Co je to?, zdarma, Super free web games zdarma, Webové online hry zdarma

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako psychologie, nápoje, politika, rostliny, nástroje, jídlo, technika, nemoce, bankovnictví, stavebnictví, chemie, materiály, školství, sport, zkratky, věda, fyzika, český jazyk, různé, literatura, filozofie, ekonomie a ekonomika, internet, zločin a právo atd.

Free game online hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste free game online hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete online html5 hry, Farmářské hry, Logické hry, Oblíkačky, Akční gamesky, Adventury, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Střílecí hry, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Hry s koňmi, Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry apod.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Antropolog, Historik, Ministři, KSČ, Ekonom, Kancléř, Pop, Country, Prezident USA, Spisovatel, Režisér, Český slavík, Žijící, Svatý, Hokejisté, Dramatik, Diplomat, Pittsburgh Penguins, Herec, Překladatel, Rétorika, Archivář, Komunisté, Habsburkové, Válka, Sci-fi, HIV pozitivní, Mluvčí, Trenérka, Filozof, Skladatel, Novinář, Philadelphia Flyers, Dabérka, Poslanci, Komunista apod.

Klíčová slova: M, Dopravní značení, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Obrázek strašidelné vajíčko, A, výukové pomůcky, počítače, Rose McGowan, Online životopisy, biografie slavných osobností, zdroje informací, internet

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Vtipy, fórky, kameňáky, frky, vtípky, černý humor

Potřebujete se uvolnit? Vtipy, fórky, kameňáky, frky, vtípky, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, Vtipy o Bohu, Frky ze života, Vtipné hádanky, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, O mužích, O gayích a homosexuálech, O ženách, O Windows, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako okresy České republiky, mezinárodní organizace, obecné zkratky, geocaching, úřady a ministerstva, měny, hudební zkratky, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, země EU, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, internetové domény 1. řádu apod.

Klíčová slova: F, webové stránky, Online geografické testy zdarma bez registrace, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Free game online hry, Omalovánky v USA a jejich použití, weby, webovky, Online geografické testy zdarma bez registrace, Prapory regionů a království, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Vánoční web, Vánoční omalovánky k tisku, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Jak najít hřebík: Jestliže se pokoušíš zatlouci do zdi hřebík a on ti upadne na zem, neztrácej čas hledáním, protože ho nenajdeš. Jednoduše si zuj jednu botu a sundej ponožku, potom šlápni náhodně na jakékoliv místo pokoje (bez ohledu na to, jak je velký). Hřebík najdeš tam.

Pán má na hlavě jen tři vlasy, přijde do kadeřnictví a chce uplést cop. Kadeřnici se to sice moc nezdá, ale dá se do pletení copu. Najednou ale povídá: „Ježiš, hrozně se omlouvám, já jsem vám omylem vytrhla jeden vlas.“ Pán na to: „To nevadí, upleťte to teda z těch dvou.“ Kadeřnice plete dál, když najednou: „Jejda, je mi to moc líto, ale já jsem vám vytrhla další vlas.“ Pán na to: „No, tak to nechte rozpuštěný.“

Víte, jak se pozná homosexuál? Že má poklopec i na zadní straně kalhot!

Další odkazy:

Klipart velikonoční kočičky
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Pozadí na plochu rostliny
Zajímavé webové stránky
Velikonoční blahopřání, sms texty ke stažení
Tipy na užitečné weby
Co je to mazanec?
Doporučené odkazy
Obrázek čokoládové vajíčko
Tipy na Partnerské weby
Textová velikonoční blahopřání

Děkujeme vám za vaši návštěvu.