Partnerské weby pro děti i dospělé

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Online hry pro děti zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry pro děti zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, online html5 hry, Farmářské hry, Omalovánky, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Logické hry, Oblíkačky, Auta a závodní, Adventury, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Akční gamesky, Oddechové hry, Arkády a plošinovky apod.

Síť pro děti i dospělé

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Fórky, fóry, frky, černý humor, ftipy, kameňáky

Potřebujete se uvolnit? Fórky, fóry, frky, černý humor, ftipy, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, O Windows, O Němcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O Somálcích, O ženách, O Chucku Norrisovi, O škole, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, O manželství, O ekonomech, Vtipy o Bohu apod.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Vánoce a Advent, květiny, osobnosti a lidé, hmyz, hudba, nápoje, jídlo a nápoje, přístroje, mapy, dopravní prostředky, zvířata, věda, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, halloween, láska, ptáci, rostliny, sport, ženy a dívky, auta, náboženství atd.

Klíčová slova: počítače, odkazy, M, Stručný encyklopedický slovník, Proxy server, Přehled souborových přípon, Státní vlaječky, prapory, Životopisy osobností, Omalovánky k vytištění pro děti, Vánoční magazín, zajímavosti, Státní prapory, zábava

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Vlajky jednotlivých států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Massachusetts, Jižní Dakota, Tennessee, Severní Dakota, Texas, Arkansas, Severní Karolína, Wyoming, Ohio, Michigan, Indiana, Georgie, Florida, Maryland, Kentucky, Nové Mexiko, Rhode Island, Idaho, Colorado, Oklahoma, Jižní Karolína, Connecticut, Alabama, Havaj, Washington, Pensylvánie atd.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Informace pro děti i dospělé

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Pozadí na plochu počítače - pozadí na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na plochu počítače. doporučujeme pro ultrabook, počítač, mobilní telefon, tablet, phablet, displej, mobil, notebook, monitor, PC, smartphone a pro operační systémy OSX, Linux Xubuntu, Windows 7, Android, macOS, Chrome OS, Mac, BlackBerry OS, Microsoft Windows Vista, Windows 98, FreeBSD. Počítačové tapety pro Windows z kategorií vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, fraktály, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, květiny, motorky, fantasy, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta. Dostupné velikosti jsou 1280x800, 360x640, 640x480, 1440x900, 4800x1200, 768x1024, 1600x900, 393x786, 412x846, 2560x1440, 1280x720, 2560x1920, 800x600, 1920x1280, 320x568, 854x480 atd.

Keywords:volný čas, Dopravní značení, kuriozity, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Countries and flags, výukové pomůcky, zdarma, Hry pro nejmenší online, Obrázek fialové vajíčko, Super online kvízy, zadarmo, humor

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Super free web games zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super free web games zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové gamesy, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Logické, Závodní moto hry, Karetní hry, Akční hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. K Vytisknutí, Jídlo, Svíčky, Dia, Vánoční kaktus, Stromeček, Keramický adventní věnec, Jmenovka, Text, Vánoční koule, Jezulátko, Historické ozdoby, Jedle, Kapr, Zdraví, Ohňostroj, Rostliny, Vánoční stromeček, Koleda, Šišky, Mrazík, Schleich, Kuba, Vídeň, Televize, Štěstí, Tablet, Silvestr, Štědrý den, Tapeta, Přání apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, hyperlinky, webové stránky, Athletic Bilbao, Hry pro kluky, Online testy zdarma, zeměpis, Omalovánky vlajek, internet, tipy, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Vlajky měst a obcí České republiky

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Režisér, Rakušan, Hokej, Česká královna, Básník, Angličané, Archivář, Zpěvák, Češi, Normalizace, Překladatel, Pedagog, Prezidenti USA, Hudba, Český slavík, Olympijští vítězové, Zlatý slavík, Hudebnice, Slovenští prezidenti, Prezidenti, Washington Capitals, Teolog, Čeští králové, Ministři, Kancléř, Československo, Atentát, Francouz, Upálen, Žhavé výstřely, Čech, Husité, Poprava, Nežijící, Habsburkové, Vrah apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako filozofie, vlastnosti, sport, záliby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři, osobnosti, lékařství, poruchy, fikce a fantasy, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, školství, psychologie, národnost, politika, politici, mytologie, umělci, zločin a právo, profese a zaměstnání atd.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Frky, černý humor, vtípky, kameňáky, ftipy, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Frky, černý humor, vtípky, kameňáky, ftipy, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: kameňáky, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, frky o zvířatech, černý humor, vtipné básničky, murphyho zákony apod.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Klíčová slova: Nejhranější hry online, doporučujeme, Vlajky měst a obcí České republiky, European Union, Nejlepší zeměpisné kvízy, internetové stránky, zdroje informací, Obrázky krásných sexy žen., pro dospělé, Dopravní značky, č

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Režisér, Rakušan, Hokej, Česká královna, Básník, Angličané, Archivář, Zpěvák, Češi, Normalizace, Překladatel, Pedagog, Prezidenti USA, Hudba, Český slavík, Olympijští vítězové, Zlatý slavík, Hudebnice, Slovenští prezidenti, Prezidenti, Washington Capitals, Teolog, Čeští králové, Ministři, Kancléř, Československo, Atentát, Francouz, Upálen, Žhavé výstřely, Čech, Husité, Poprava, Nežijící, Habsburkové, Vrah apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako filozofie, vlastnosti, sport, záliby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři, osobnosti, lékařství, poruchy, fikce a fantasy, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, školství, psychologie, národnost, politika, politici, mytologie, umělci, zločin a právo, profese a zaměstnání atd.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Internet, síť pro děti i dospělé

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako sport, auta, smajlíci a emotikony, hmyz, jídlo a nápoje, symboly, květiny, Vánoce a Advent, ženy a dívky, mapy, zelenina, náboženství, zvířata, přístroje, nástroje a přístroje, ptáci, láska, věda, rostliny, stavby, muži, ovoce, dopravní prostředky atd.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Online hry pro děti zdarma

Zahrajte si online hry pro děti zdarma Vybírejte z kategorií Stolní a deskové hry, Bojové hry, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Hry pro děti, Strategie, Relaxační hry, Sportovní hry, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Adventury, Karetní hry, Animace, Závody aut a tak dále.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, URL, pro děti, Stručný encyklopedický slovník, H, Obrázek hnědé vejce, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, cestování, Wallpapery do mobilu, Pozadí na plochu PC, linky, Velikonoční přání: Běží malý zajíček, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Závislost: Pacient se ptá v léčebně doktora: - Pane doktore, jak mě vyléčíte ze závislosti na Facebooku? - Nerušte, píšu status

Mirek jezdil po zábradlí, nevšiml si hřebíku, teďka mluví tenkým hláskem, chybí mu kus pytlíku.

22. června - Pátek, 23. června - Pátek, 24. června - Pátek. Co je to? Erotický deník Robinsona Crusoa.

Další odkazy:

Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám
Odkazy na partnerské weby
Veselé velikonoční přání Roztomilý zajíček
Zajímavé internetové odkazy
Blahopřání k MDŽ
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázek vejce kačenka
Odkazy na užitečné webové stránky
Topmodelky a celebrity
Partnerské internetové stránky
Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce

Děkujeme vám za vaši návštěvu.