Partnerské weby, zábava, důležité informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Závodní moto hry, Postřehové, Akční hry, Bojové gamesy, Karetní hry, Logické, Relaxační onlinovky, Sportovní, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Hry pro dívky online

Doporučujeme hry pro dívky online Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Adventury, Sportovní hry, Logické hry, Postřehové hry, Bojové hry, Hry pro děti, Karetní hry, Závody aut, Hry pro dva hráče, Střílečky, Strategie, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Síť, zábava, důležité informace

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Akční hry, Karetní hry, Logické, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Sportovní, Postřehové a tak podobně.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Klíčová slova: Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, zábava, Online hry zdarma, zajímavosti, Netradiční dárek k Vánocům, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Online hry zdarma, pro děti, Obrázky na plochu města, Super online kvízy, Stručný slovník pojmů a termínů, URL, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako země EU, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, hudební zkratky, měny, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, obecné zkratky, vojenské hodnosti, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, státy usa apod.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Náš tip, zábava, důležité informace

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Keywords:odkazy, multimédia, Online vánoční webzine, K, Lap Dance, linky, internetové stránky, Slovník pojmů Co je to?, Online obrázky k vybarvení, weby, zadarmo, zdarma

Hlášky, přísloví, výroky, rčení, myšlenky, moudrosti, moudra

Citáty slavných osobností, Hlášky, přísloví, výroky, rčení, myšlenky, moudrosti, moudra, z kategorií citáty o kráse, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o lásce, citáty o rozumu, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o víře, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: okresy České republiky, obecné zkratky, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, země EU, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, měny, geocaching, týmy NHL, státy usa, firmy a společnosti apod.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Státní prapory všech zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech zemí. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země střední Asie apod.

Klíčová slova: Ilustrační obrázky, internet, počítače, Přání k narozeninám, Online geografické testy zdarma bez registrace, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Databáze osobností Kdo je to?, El Arsenal Football England, školství, Seznam vlajek amerických států, Dopravní značení, humor

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Vánoční magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak se podívejte Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční zábava, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Ostrava, Rostliny, Vánoční stromek, Windows, Jedle, Stromeček, Pastýř, Keramika, Lego, Betlém, Anglicky, Keramický adventní věnec, Lindt, Květiny, Zima, Borovice, Osvětlení do oken, Sněhulák, Santa, Linux, Tiskárna, K Vytištění, bezlepkové cukroví, Adventní věnec, Štědrý den, Papírové ozdoby, Striezelmarkt, Dárky, Skleněné ozdoby, Vánoční ozdoby, Pozadí apod.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční zábava atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Lindt, Vánoční hvězda, Bůh, Vánoční svícen, Perníčky, Bramborový salát, Filmy, Pro děti, Rumové řezy, Kinder, Staroměstské náměstí, Papírový vánoční stromek, Špalda, Vánoční světýlka, Jmenovka, Píseň, Jídlo, Zima, Vánoční koledy, Přáníčko, Brambořík, Wallpaper, Korálky, SMS, Štědrý den, Svíčky, Windows, Keramický adventní věnec, PF, Adventní kalendář, Plocha apod.

Informace, zábava, důležité informace

Obrázky na plochu počítače - pozadí na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na plochu počítače. lze použít v tablet, notebook, phablet, mobilní telefon, ultrabook, displej, smartphone, monitor, obrazovka počítače, počítač, PC a pro operační systémy BlackBerry OS, Red Hat Linux, Windows Me, OSX, Windows Server 2012, macOS, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Windows 2000, FreeBSD, Java ME. Nejlepší pozadí na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, zvířata, noční města, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, Roztomilá zvířátka, auta, voda a bubliny, jídlo a nápoje, rostliny, hudební tapety, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, příroda, krajina, dopravní prostředky. Stahujte ve velikostech 360x720, Full HD 1080x1920, 1280x960, 1600x1200, 2560x1600, širokoúhlé 1366x768, 320x568, 854x480, 2048x1080, 412x846, 1152x1920, HD 1280x720, 1600x2560, hi res 2560x1920, 360x640, 1024x600 atd.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ženy a dívky, věda, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, láska, rostliny, stavby, zvířata, mapy, symboly, jídlo a nápoje, osobnosti a lidé, hmyz, přístroje, zelenina, ovoce, halloween, ptáci, hudba, auta, nástroje a přístroje atd.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - full HD wallpapery ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. doporučujeme pro phablet, počítač, mobilní telefon, PC, obrazovka počítače, notebook, smartphone, displej, tablet, mobil, monitor a pro operační systémy Linux Ubuntu, Java ME, SUSE Linux, Windows 7, macOS, Windows Me, Windows XP, Linux Fedora, Windows NT, Windows 10, Windows 2000. Obrázky ke stažení z kategorií sportovní a závodní auta, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, motorky, free wallpapers, Formule 1, nature - příroda, zvířata, fantasy, vesmír, kosmos, květiny, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery. Zvolte si z rozměrů 1366x768, 2560x1440, 1920x1200, 1920x1080, 1200x1920, 2160x3840, 360x760, 1024x600, 1280x800, 412x846, 360x720, 1152x768, 1600x2560, 1920x1080 Full HD, 1366x1024, 1080x1920 atd.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Klíčová slova: zdroje informací, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Přehled souborových přípon, Státní vlajky amerických států, cestování, č, Online hry zdarma, Hazard games, Státní prapory všech zemí, Skvělé hry online zdarma, pro dospělé

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Vánoční magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak se podívejte Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční zábava, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Ostrava, Rostliny, Vánoční stromek, Windows, Jedle, Stromeček, Pastýř, Keramika, Lego, Betlém, Anglicky, Keramický adventní věnec, Lindt, Květiny, Zima, Borovice, Osvětlení do oken, Sněhulák, Santa, Linux, Tiskárna, K Vytištění, bezlepkové cukroví, Adventní věnec, Štědrý den, Papírové ozdoby, Striezelmarkt, Dárky, Skleněné ozdoby, Vánoční ozdoby, Pozadí apod.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční zábava atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Lindt, Vánoční hvězda, Bůh, Vánoční svícen, Perníčky, Bramborový salát, Filmy, Pro děti, Rumové řezy, Kinder, Staroměstské náměstí, Papírový vánoční stromek, Špalda, Vánoční světýlka, Jmenovka, Píseň, Jídlo, Zima, Vánoční koledy, Přáníčko, Brambořík, Wallpaper, Korálky, SMS, Štědrý den, Svíčky, Windows, Keramický adventní věnec, PF, Adventní kalendář, Plocha apod.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj apod.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako křesťanství, přezdívky, fikce a fantasy, psychologie, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, národnost, sport, herectví, herci a herečky, věda, profese a zaměstnání, rodinné vztahy, umělci, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, žurnalisté a novináři, poruchy, státní správa, záliby, osobnosti, zločin a právo, nadpřirozené osoby, lékařství atd.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj apod.

Klíčová slova: výukové pomůcky, V, Seznam zkratek a akronymů, Full HD pozadí na PC, webové stránky, Manchester United club, Hry pro dívky online, Seznam vlajek měst České republiky, F, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, H, Obrázky na PC ke stažení, Vlajka Palestiny,

Několik fórů na závěr. Vtip Úžasný kluk: Dívka v nové škole potká úžasného kluka, do kterého se okamžitě zamiluje. Je krásný, chytrý, zábavný a velmi milý. Po dvou měsících vzdychání už to nevydrží, jde za ním a zeptá se: „Co bych musela podstoupit, aby sis se mnou dal rande?” Mladík ji sjede od hlavy až k patě pohledem a pak odpoví: „Hormonální terapii a plastickou operaci.”

Lidé, kteří pracují s počítači, se nechovají tak, jak počítač vyžaduje, aby se chovali.

Povídají si dvě blondýnky: "Hele, při vaření mi zbyla horká voda. Nevíš, co s ní?" . Druhá povídá: "Tak ji dej do mrazáku, teplá voda se vždycky hodí..."

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Flagi państw świata
Partnerské weby
Obrázky k vybarvení
Naše tipy
Poker en ligne online sur Internet
Zajímavé internetové odkazy
AC Milán
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.