Partnerské weby, cestování, hry a informace

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: ostrůvky Oceánie, země Afriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země střední Asie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země východní Asie apod.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Náš tip, cestování, hry a informace

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Klasické, Oddechové, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Karetní, Pro dívky, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Logické, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy a podobně.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, Stručný encyklopedický slovník, weby, webové stránky, Sexy Isla Fisher, Tapety na PC, Nejlepší zeměpisné kvízy, R, Puzzle online, odkaz, Online adventní magazín, F, Seznam zemí světa a jejich vlajky

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Webové html5 hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové html5 hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Akční hry, Logické hry, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Adventury, Závody aut, Stolní a deskové hry, Animace, Karetní hry, Bojové hry, Střílečky, Hry pro děti, Strategie a tak dále.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak exportovat, čím zobrazit, kterak editovat, jak otevřít, jak převést, jak přehrát, jak vytvořit, v čem upravit, jak importovat, jak spustit soubory z následujících kategorií: grafiku, dokumenty, spustitelné soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, hudební audio soubory, internet a web, video soubory, konfigurační soubory, komprimace dat, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Federace USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států New York, Ohio, Missouri, Nebraska, Alabama, Indiana, Wyoming, Minnesota, New Jersey, Oregon, Pensylvánie, Západní Virginie, Massachusetts, Tennessee, Mississippi, Texas, Virginie, Kentucky, Iowa, Arkansas, Michigan, Jižní Dakota, Illinois, Maine, Kansas, Jižní Karolína atd.

Superhry a hry online zdarma

Zkuste superhry a hry online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové, Akční hry, Závodní moto hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Logické, Bojové gamesy, Sportovní a tak podobně.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Keywords:Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, doporučujeme, Stručný encyklopedický slovník, Wallpapers na PC, Nelly Furtado, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Prapory regionů a království, Přehled přípon a koncovek souborů, Celebrita Gwen Stefani, F, R, Ilustrační obrázky

Rčení, motta, úsloví, moudrosti, aforismy, myšlenky, moudra

Citáty slavných, Rčení, motta, úsloví, moudrosti, aforismy, myšlenky, moudra, . Naleznete zde přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o odvaze, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o životě, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o rozumu, citáty o přátelství, citáty o zdraví, citáty o bohu od různých známých osobností.

Ftipy, anekdoty, fóry, vtipné texty, vtípky, černý humor

Potřebujete se uvolnit? Ftipy, anekdoty, fóry, vtipné texty, vtípky, černý humor. vás dostanou. Vtipy z kategorií O ženách, O Němcích, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O zvířátkách, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, O manželství, Vtipy o Bohu, O důchodcích apod.

Onlinovky zdarma

Běžte na onlinovky zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Akční hry, Strategie, strategické hry, Logické, Karetní hry, Sportovní a tak podobně.

Informace, cestování, hry a informace

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak otevřít, jak konvertovat, kterak editovat, jak přehrát, čím prohlížet, jak převést, jak vytvořit, v čem spustit, jak exportovat, v čem upravit následující typy souborů: systémové soubory, konfigurační soubory, spustitelné soubory, dokumenty, grafiku, koncovky souborů, šablony dokumentů, hudební audio soubory, video soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat apod.

Klíčová slova: zajímavosti, Vánoční magazín, odkazy, Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zadarmo, Obrázky vlajek měst ČR, Biografie Nikki Cox, URL, pro děti, PC pozadí pro Windows, Přehled souborových přípon

Skvělé hry online zdarma

Vyzkoušejte skvělé hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, online html5 hry, Deskovky, Oblíkačky, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Omalovánky apod.

Životopisy osobností - biografie známých osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, herci a herečky, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Podnikatelé, Pedagog, Zpěvačky, Československo, Dabérka, Závodník, Továrník, Maršál, Novinář, Antropolog, Generalissimus, Český slavík, Rakousko-Uhersko, Architekt, Komunisté, Svatý, Fotograf, Hokej, Sci-fi, Romantismus, Vrah, KSČ, Habsburkové, Komik, Němci, Orlík, Renesance, Archivář, Miliardář, První republika, Hudba, Francie, Malíř, Pop, New York Rangers, Sochař apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy usa, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, okresy České republiky, politické strany a hnutí, týmy NHL, vojenské hodnosti, země EU, internetové domény 1. řádu, geocaching, mezinárodní organizace, obecné zkratky, měny, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly apod.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Fóry, anekdoty, černý humor, ftipy, vtipy, frky

Zkuste vypnout! Fóry, anekdoty, černý humor, ftipy, vtipy, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, černý humor, vtipy o facebooku, kameňáky, frky o zvířatech, vtipné citáty, anekdoty o politice, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu apod.

Onlinovky zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste onlinovky zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Adventury, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Oblíkačky, Arkády a plošinovky, Deskovky, Strategické onlinovky, Logické hry, Hannah Montana, Hry s koňmi, Akční gamesky, Auta a závodní, Oddechové hry apod.

PC pozadí pro Windows - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste PC pozadí pro Windows. lze použít v obrazovka počítače, monitor, ultrabook, displej, phablet, smartphone, mobil, mobilní telefon, počítač, tablet, notebook a pro operační systémy SUSE Linux, Lubuntu, OSX, Windows 2000, Microsoft Windows 8, Windows 10, Slackware, Windows NT, Red Hat Linux, Microsoft Windows Vista, macOS. Pozadí na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako nature - příroda, sportovní wallpapery, free wallpapers, květiny, flóra, stromy, zvířata, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, fantasy, motorky, velkoměsta a noční život, fraktály, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci. Zvolit si můžete z velikostí širokoúhlé 1366x768, 1680x1050, 800x600, 360x640, 393x786, 750x1334, 1600x900, 1152x1920, 1600x1200, 1024x600, Full HD 1080x1920, 1280x768, 1600x2560, 1920x1080, 1920x1280, 1536x2048 atd.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Klíčová slova: hyperlinky, Dopravní značení, Životopisy osobností, Texas hold’em poker Online, pravidlá, stávkovanie, hra, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, č, internet, Celebrity Jennifer Lawrence, Webové html5 hry zdarma, Nejlepší zeměpisné kvízy, internetové stránky

Skvělé hry online zdarma

Vyzkoušejte skvělé hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, online html5 hry, Deskovky, Oblíkačky, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Omalovánky apod.

Životopisy osobností - biografie známých osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, herci a herečky, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Podnikatelé, Pedagog, Zpěvačky, Československo, Dabérka, Závodník, Továrník, Maršál, Novinář, Antropolog, Generalissimus, Český slavík, Rakousko-Uhersko, Architekt, Komunisté, Svatý, Fotograf, Hokej, Sci-fi, Romantismus, Vrah, KSČ, Habsburkové, Komik, Němci, Orlík, Renesance, Archivář, Miliardář, První republika, Hudba, Francie, Malíř, Pop, New York Rangers, Sochař apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy usa, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, okresy České republiky, politické strany a hnutí, týmy NHL, vojenské hodnosti, země EU, internetové domény 1. řádu, geocaching, mezinárodní organizace, obecné zkratky, měny, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, měny, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, geocaching, týmy NHL, okresy České republiky, obecné zkratky, hudební zkratky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí apod.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Klíčová slova: počítače, info, linky, výukové pomůcky, školství, Lechtivé fotky Rachel Stevens, pro dospělé, Super online hry zdarma, Federace USA, Biografie známých osobností, multimédia, zdroje informací, Obrázková přání k svátku podle jmen, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Vejtaha: Můj penis ve skutečnosti už jednou v Guinnessově knize rekordu byl. Bohužel to opravdu nakrklo knihovnici, která mě z knihovny hned vyhodila.

Televize Prima oznámila, že díky velkému zájmu soutěžících se bude příští díl pořadu Rande naslepo vysílat z Havířova.

Jestliže jde vše podle plánu, stala se někde chyba.

Další odkazy:

Pizza, ingredience, druhy, recepty
Zajímavé webové stránky
Taylor Swift
Doporučené internetové odkazy
Isla Fisher celebrity
Tipy na užitečné weby
Gratulace a přání
Naše tipy na užitečné weby
Jak spořit a vytvářet úspory?
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Texas Hold’em Poker Online, Regeln, Wetten, Spielen

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut a autíček zdarma
Obrázky budov a staveb online k vybarvení
Online omalovánky dinosauři
Online omalovánky dopravních prostředků
Obrázky koní online k vybarvení pro děti
Počítačové, internetové online omalovánky
Pohádkové postavy online k vybarvení
Obrázky povolání a zaměstnání lidí k vybarvení
Online omalovánky princezny k vybarvení
Příroda - obrázky k vybarvení na počítači
Omalovánky psi pro děti online k vybarvení
Online omalovánky roztomilých zvířatek
Vánoční, adventní online omalovánky zdarma
Velikonoční online omalovánky pro děti zdarma
Online omalovánky, obrázky vlaků k vybarvení

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut k vytisknutí
Obrázky staveb a budov
Obrázky dopravních prostředků
Hudební omalovánky k vytištění
Obrázky jídel a pokrmů
Omalovánky květin k tisku
Omalovánky osob a lidí ke stažení
Obrázky oblečení a oděvů pro děti
Obrázky ovoce pro děti k vybarvení
Obrázky z pohádek zdarma ke stažení
Omalovánky ptáků
Sportovní omalovánky zdarma
Vánoční omalovánky pro děti
Omalovánky Vesmír pro nejmenší
Omalovánky pro kluky a holky
Obrázky znaků, čísel a písmen pro předškoláky

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut
Online omalovánky dopravních prostředků
Online omalovánky krajin a přírody
Online obrázky letadel k vybarvení
Online obrázky postav z pohádek k vybarvení
Online omalovánky pro nejmenší
Sportovní obrázky k vybarvení pro nejmenší
Obrázky Advent, Vánoce online k vybarvení
Obrázky s velikonočními motivy k vybarvení
Omalovánky s vláčky pro děti
Omalovánky zaměstnání, povolání, profese

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut a autíček
Omalovánky s dopravními prostředky
Omalovánky zdarma ke stažení
Kosmické omalovánky Vesmíru
Omalovánky květiny a kytičky
Obrázky nábytku pro děti k vybarvení
Omalovánky nástrojů a přístrojů
Obrázky oděvů a oblečení k vybarvení
Osoby, lidé, profese a zaměstnání
Písmena abecedy k vybarvení
Obrázky jídla a pokrmů pro nejmenší
Omalovánky s ptáky a ptáčky
Šachové omalovánky pro děti zdarma
Omalovánky spojovačky
Omalovánky staveb a budov
Vánoce, Velikonoce, Halloween
Omalovánky se zvířátky