Partnerské weby, informace, cestování, volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom zkuste Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako významné osobnosti, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Francie, KSČ, Olympijský vítěz, Zpěvák, Dabérka, Právník, Prezidenti, Druhá světová válka, Kladno, Rakušan, Philadelphia Flyers, Exilový prezident, Ital, Básník, Lord, Textař, Kněz, Vojáci, Komik, Režisér, KHL, Zpěvačka, Politik, Hejtman, HIV pozitivní, Obchodník, Producent, Egypt, AIDS, Pedagog, Washington Capitals, Olympiáda, Císař, Historik, Olympijští vítězové, Náboženství apod.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Superhry a hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme superhry a hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Pro dívky, Vánoční online hry, Střílečky, Velikonoční hry, Závodní, Strategie, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Karetní, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Klasické, Stolní hry a deskovky a podobně.

Klíčová slova: zajímavosti, Super online kvízy, tipy, pro dospělé, Tipy na vánoční dárky, Státní prapory zemí světa, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, F, Vlajky afrických států, multimédia, Online web Hry zdarma bez registrace, humor, Nejhranější hry online

Vlajky měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Síť, informace, cestování, volný čas

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako osobnosti a lidé, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, ovoce, hudba, přístroje, symboly, hmyz, květiny, ptáci, stavby, láska, halloween, auta, rostliny, věda, náboženství, muži, zvířata, jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, nápoje, zelenina atd.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, zahraniční značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Keywords:odkazy, Obrázky na plochu počítače, Dopravní značení, odkaz, Vánoční koleda, výukové pomůcky, zábava, V, Vlajky měst Kraje Vysočina, info, webové stránky, Seznam zkratek a akronymů

Online web Hry zdarma bez registrace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online web Hry zdarma bez registrace . Mj. na webu naleznete Hry pro děti, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Animace, Adventury, Pro dívky, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Střílečky, Logické hry, Strategie, Relaxační hry a tak dále.

Wallpapery na plochu PC - pC tapety pro Windows

Dále vám doporučujeme: Wallpapery na plochu PC. jsou vhodná pro ultrabook, počítač, smartphone, tablet, phablet, mobilní telefon, monitor, notebook, displej, mobil, PC a pro operační systémy Linux Mint, FreeBSD, Windows 10 Mobile, Linux Xubuntu, Windows 98, Android, Windows 2000, Lubuntu, SUSE Linux, macOS, Chrome OS. Pozadí na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, fraktály, motorky, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, nature - příroda, Rally, závody aut, flóra, stromy, Formule 1, zvířata, free wallpapers, květiny, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, ptáci. Dostupné velikosti jsou 854x480, 1920x1440, 2048x1536, 412x846, 1536x2048, 800x1280, 1024x768, 1920x1200, 2560x1920, 3200x1800, 3200x1200, 393x786, 1080x1920, 1152x1920, 2048x1080, 1280x1024 atd.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, politika, národnost, panovníci, prezidenti, králové a círaři, sportovci a sportovkyně, zločin a právo, umělci a umění, poruchy, lékařství, historie, psychologie, mytologie, záliby a hobby, školství a vzdělávání, podnikání a podnikatelé, přezdívky, žurnalisté a novináři, státní správa, věda, herectví, herci a herečky, rodinné a příbuzenské vztahy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, křesťanství atd.

Kameňáky, vtípky, fóry, frky, anekdoty, černý humor

Zkuste vypnout! Kameňáky, vtípky, fóry, frky, anekdoty, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: poslední věty před smrtí, vtipné citáty, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, černý humor, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipy o facebooku apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak exportovat, čím zobrazit, v čem upravit, kterak editovat, jak otevřít, jak konvertovat, jak převést, v čem spustit, jak importovat, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, písma, fonty, internet a web, spustitelné soubory, grafiku, koncovky souborů, hudební audio soubory, obrazy disků, systémové soubory, komprimace dat apod.

Klíčová slova: Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, linky, počítače, Celebrita Hilary Duff, internet, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, URL, Přání k narozeninám, ke svátku, k svatbě, kuriozity, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zdroje informací, Dopravní značky

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Výroky, přísloví, rčení, úsloví, bonmoty, moudrosti, hlášky

Citáty slavných, Výroky, přísloví, rčení, úsloví, bonmoty, moudrosti, hlášky, z kategorií citáty o nenávisti, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o zdraví, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o smutku, citáty o životě, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o zlu, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o manželství od různých známých osobností.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Pak zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií křesťané a svatí, významné osobnosti, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Čeští králové, ČSSD, New York Rangers, AIDS, Producent, Fotograf, Pedagog, Mim, Němci, Zpěvačka, Trenérka, Dramatik, Husité, Dallas Stars, Básník, Mluvčí, Zpěvák, Olympiáda, Nobelova cena, Nežijící, Architekt, Válka, Charta 77, Rakušan, Orlík, Teolog, Křesťanství, Boston Bruins, Druhá světová válka, Vojevůdce, Zpěvačky, Rock ‚n‘ Roll, Komunista, Sochař, Generalissimus, Američané apod.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země Afriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: nadpřirozené osoby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, lékařství, psychologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, Spisovatelé a básníci, profese a zaměstnání, věda, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, záliby a hobby, poruchy, mytologie, křesťanství, přezdívky, filozofie, umělci a umění, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, státní správa, vlastnosti, politika, žurnalisté a novináři atd.

Klíčová slova: zeměpis, Vánoční magazín, volný čas, Vtipy, Federace USA, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, V, Slova vánoční koledy Půjdem spolu do Betléma, školství, Nejlepší školní testy a kvízy, webovky

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Výroky, přísloví, rčení, úsloví, bonmoty, moudrosti, hlášky

Citáty slavných, Výroky, přísloví, rčení, úsloví, bonmoty, moudrosti, hlášky, z kategorií citáty o nenávisti, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o zdraví, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, citáty o smutku, citáty o životě, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o zlu, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o manželství od různých známých osobností.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií příroda, rostliny, psychologie, nástroje, internet, různé, software, zločin a právo, materiály, matematika, počítače, fyzika, sport, školství, lékařství a medicína, bankovnictví, technika, ekonomie a ekonomika, politika, cestování, stavebnictví, chemie, český jazyk, nápoje atd.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Free game online hry

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme free game online hry . Naleznete zde Klasické, Oddechové, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Sportovní, Karetní, Stolní hry a deskovky, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Pro dívky, Strategie, parkování - parkovačky, Střílečky, Hry na vaření a smažení a podobně.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší děti online zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, internetové stránky, zdarma, Textová přáníčka a obrázky k svátku, weby, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, doporučujeme, Slovník pojmů Co je to?, hyperlinky, Free hry, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Jak vařit slepici: Novomanžel se ptá sve ženy: "Proč už půl hodiny držíš tu slepici za krk?" "Vařim!" "A to takhle ? "No, vždyt tady se píše: Slepici půl hodiny mírně dusíme."

Víte, jak se pozná homosexuál? Že má poklopec i na zadní straně kalhot!

Přijde blondýna do knihkupectví a ptá se prodavače: "Prosim Vás, je tahle kniha s titulkama?"

Další odkazy:

Nicole Kidman
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Karl Marx, Adam Smith
Linky na partnerské weby
Rolet kasino dan judi
Tipy na užitečné weby
Celebrity Catherine Bell
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Plzeň - památky, atrakce, plzeňské pivo
Tipy na Partnerské weby
Tipy na vánoční dárky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut a autíček zdarma
Obrázky budov a staveb online k vybarvení
Online omalovánky dinosauři
Online omalovánky dopravních prostředků
Obrázky koní online k vybarvení pro děti
Počítačové, internetové online omalovánky
Pohádkové postavy online k vybarvení
Obrázky povolání a zaměstnání lidí k vybarvení
Online omalovánky princezny k vybarvení
Příroda - obrázky k vybarvení na počítači
Omalovánky psi pro děti online k vybarvení
Online omalovánky roztomilých zvířatek
Vánoční, adventní online omalovánky zdarma
Velikonoční online omalovánky pro děti zdarma
Online omalovánky, obrázky vlaků k vybarvení

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut k vytisknutí
Obrázky staveb a budov
Obrázky dopravních prostředků
Hudební omalovánky k vytištění
Obrázky jídel a pokrmů
Omalovánky květin k tisku
Omalovánky osob a lidí ke stažení
Obrázky oblečení a oděvů pro děti
Obrázky ovoce pro děti k vybarvení
Obrázky z pohádek zdarma ke stažení
Omalovánky ptáků
Sportovní omalovánky zdarma
Vánoční omalovánky pro děti
Omalovánky Vesmír pro nejmenší
Omalovánky pro kluky a holky
Obrázky znaků, čísel a písmen pro předškoláky

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut
Online omalovánky dopravních prostředků
Online omalovánky krajin a přírody
Online obrázky letadel k vybarvení
Online obrázky postav z pohádek k vybarvení
Online omalovánky pro nejmenší
Sportovní obrázky k vybarvení pro nejmenší
Obrázky Advent, Vánoce online k vybarvení
Obrázky s velikonočními motivy k vybarvení
Omalovánky s vláčky pro děti
Omalovánky zaměstnání, povolání, profese