Partnerské weby, volný čas a zábava

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Fórky, kameňáky, ftipy, černý humor, fóry, vtipné texty

Zkuste vypnout! Fórky, kameňáky, ftipy, černý humor, fóry, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o metanolu, černý humor, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipné básničky, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí apod.

Pozadí na PC - wallpapers na plochu počítače

Také doporučujeme: Pozadí na PC. vhodné pro mobil, displej, smartphone, phablet, monitor, počítač, obrazovka počítače, ultrabook, notebook, tablet, PC a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, macOS, Windows 98, Windows 10, Apple iOS (iPhone), Red Hat Linux, Android, Windows Me, Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile, Windows NT. Obrázky na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, ptáci, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, Formule 1, hmyz a pavouci, fantasy, sportovní wallpapery, flóra, stromy, free wallpapers, nature - příroda, sportovní a závodní auta, fraktály, květiny, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, motorky. Zvolit si můžete z velikostí 854x480, 1440x2560, HD 1280x720, 1024x600, 2560x2048, 800x600, 1152x1920, 320x568, 800x1280, 1920x1080 Full HD, 2160x3840, 1440x900, 3200x1200, 1920x1200, 3200x1800, 1280x1024 atd.

Internet, síť, volný čas a zábava

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Klíčová slova: weby, volný čas, F, Skvělé hry online zdarma, Ježíš Kristus a Vánoce, Tapety na PC zdarma ke stažení, linky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Zlatan Ibrahimović, Stručný slovník pojmů a termínů, internetové stránky, Přehled státních vlajek států světa, Pozadí na plochu PC

Hry pro dívky online

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro dívky online . Mj. na webu naleznete Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Adventury, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Barbie hry, Farmářské hry, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Hannah Montana, Deskovky, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry apod.

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční přání atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční prostírání, Linecká kolečka, Anděl, Husarské knoflíky, Hostina, Bramborový salát, Ohňostroj, Silvestr, Košíčky, Koleda, Sněhulák, PF, K Tisku, Vánoční pozadí, Borovice, Láska nebeská, Plzeň, Sám doma, Vánoční koule, Dárky, Vánoční stromek, Rumové řezy, Kavkazská jedle, Televize, Kameňák, Brambořík, Wallpaper, Písnička, Adventní svícen, Jmenovky, Šišky apod.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Keywords:Obrázky zdarma, zeměpis, Seznam vlajek měst České republiky, V, Vánoční vystřihovánka pro děti zdarma ke stažení, Státní prapory zemí světa, Hry pro dívky online, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Tapety, wallpapery na plochu PC, Seznam vlajek měst České republiky, Dopravní značení, Vánoční magazín

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Fóry, kameňáky, černý humor, anekdoty, frky, vtipy

Zkuste vypnout! Fóry, kameňáky, černý humor, anekdoty, frky, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií Vtipy o cikánech, O důchodcích, O Slovácích, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, O škole, O mužích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O Somálcích, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, O ženách, O zvířátkách apod.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Síť, volný čas a zábava

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Střední Ameriky, země východní Asie, země Afriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země jižní Asie, státy jižní Ameriky apod.

Klíčová slova: doporučujeme, Životopisy osobností, cestování, Recept na vánoční husarské knoflíky, ú, Obrázky zdarma, Seznam souborových přípon, Nejlepší vánoční cukroví klasické i netradiční, M, zadarmo, pro děti, odkazy

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Náš tip, volný čas a zábava

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako hmyz, ptáci, halloween, náboženství, auta, nástroje a přístroje, muži, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, ženy a dívky, přístroje, rostliny, květiny, smajlíci a emotikony, stavby, symboly, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, nápoje, mapy, sport, zelenina atd.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma atd.

Klíčová slova: Přehled vlajek USA, Onlinovky zdarma, Online hry zdarma, Zimní krajina, Vánoční magazín, webovky, Nejhranější online testy a kvízy, Vánoční stromek, odkaz, Nejhranější online testy a kvízy, webové stránky

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Webové html5 hry zdarma

Běžte na webové html5 hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Bojové gamesy, Sportovní, Karetní hry, Logické, Postřehové, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Free game online hry

Doporučujeme free game online hry Vybírejte z kategorií Relaxační hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Stolní a deskové hry, Animace, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Sportovní hry, Karetní hry, Strategie, Střílečky, Pro dívky, Hry pro děti, Adventury, Akční hry a tak dále.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak konvertovat, jak přehrát, v čem upravit, v čem spustit, jak převést, čím zobrazit, jak spustit, jak exportovat, čím prohlížet, jak vytvořit soubory těchto typů: hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, komprimace dat, šablony dokumentů, systémové soubory, písma, fonty, internet a web, koncovky souborů, obrazy disků, dokumenty, video soubory apod.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Klíčová slova: Free game online hry, Online geografické testy zdarma bez registrace, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, kuriozity, Seznam zkratek a akronymů, Santu s dárky, multimédia, zábava, zajímavosti, tipy, hyperlinky, zdroje informací, Vánoční dekorace a doplňky,

Několik fórů na závěr. Vtip Všechny znásilnit!: Indiáni přepadli dostavník a starý náčelník vykřikl: „Všechny ženy povraždit a muže znásilnit!” „Ale náčelníku,” ozve se jeden z Komančů. „Nepopletl jste to trochu?” Jeden z přepadených, v růžové košilce, praví medovým hláskem: „Božínku, co ty do toho kecáš? Jsi snad náčelník?!”

Maruška přijde s pláčem za otcem, že je v tom. A s význačnou osobou. Otec se zhrozi, snad ne s mistrem? "Ne," říká Maruška, "mistr se mu, když ho uvidí, slušně pokloní." "Tak snad ne s vedoucim odděleni?" "Ne, vedouci se mu také hluboce klaní." "Holka nešťastná, snad ne s ředitelem? Anebo, proboha, s nějakým ministrem?" " Ne, tatinku, ten se mu také každý rok hluboce klaní." "Tak s kým??? S prezidentem?" "Ale ne, ten se mu také chodí často poklonit! S neznámým vojínem."

Stojí dítě před úřadem vlády a volá: "Máme ale blbou vládu, zdražili nám čokoládu!" Z okna vykoukne poslanec a zvolá: "Ty jsi ale blbé děcko, zdražili jsme přeci všecko!""

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Silvestrovská zábavní pyrotechnika na obrázku
Naše tipy
Warez
Partnerské weby
Přáníčko k Velikonocům
Zajímavé internetové odkazy
Co je to Betlém?
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.