Partnerské weby, technika, kultura, informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Exilový prezident, Američané, Kladno, Olympijští vítězové, NHL, Upálen, AIDS, Hejtmani, Avangard Omsk, Ministr, První republika, Pedagog, Voják, Životopis, Žhavé výstřely, Mluvčí, Vojevůdce, Žijící, Country, Faraon, Olympiáda, Mim, Politik, Starověký Egypt, Sebevražda, Hokejisté, Český slavík, Ital, Zpěvačka, Architekt, Miliardáři, Philadelphia Flyers, Kněz, Podnikatel, Maršál, Komunista apod.

Pozadí na plochu PC - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Pozadí na plochu PC. vhodné pro phablet, ultrabook, smartphone, mobilní telefon, počítač, notebook, obrazovka počítače, tablet, PC, mobil, monitor a pro operační systémy Windows 98, Chrome OS, Windows XP, Lubuntu, SUSE Linux, Microsoft Windows 8, Windows 10, Windows NT, Windows 7, Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: adventní a vánoční tapety, hudební tapety, motorky, motocykly, voda a bubliny, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, rostliny, wallpapery, noční města, Roztomilá zvířátka, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, zvířata, 3D a Abstraktní. Dostupné rozměry 1152x864, 360x640, 800x1280, 1600x900, 1280x800, 854x480, 800x600, 1920x1080 Full HD, 1280x768, 768x1024, 1440x2560, 1536x2560, 360x760, 640x480, 2560x2048, 375x812 atd.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Informace, technika, kultura, informace

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Nebraska, Kansas, Severní Karolína, Arizona, Virginie, Vermont, Arkansas, Illinois, Havaj, Iowa, New Jersey, New Hampshire, Minnesota, Michigan, Maryland, Washington, Missouri, Texas, Georgie, Alabama, Louisiana, Delaware, Mississippi, Pensylvánie, Kentucky, Rhode Island atd.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Myšlenky, motta, rčení, bonmoty, úsloví, výroky, přísloví

Slavné citáty, Myšlenky, motta, rčení, bonmoty, úsloví, výroky, přísloví, z kategorií citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o zlu, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o zdraví, citáty o odvaze, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o manželství, citáty o bohu, citáty o smutku, citáty o přátelství, citáty o víře od různých známých osobností.

Klíčová slova: Tapety na PC zdarma ke stažení, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, webové stránky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Vánoční pozadí na plochu PC, mobilu a tabletu zdarma ke stažení, multimédia, M, školství, Sněhulák, počítače, hyperlinky, humor, Skvělé hry online zdarma

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Staré hry online

Zkuste staré hry online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Pro dívky, Strategie, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Sportovní hry, Postřehové hry, Animace, Závody aut, Bojové hry, Logické hry, Střílečky, Relaxační hry, Adventury, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako mapy, láska, halloween, hmyz, nápoje, auta, stavby, muži, zelenina, květiny, ženy a dívky, jídlo a nápoje, věda, Vánoce a Advent, sport, zvířata, symboly, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, ptáci, hudba, dopravní prostředky, rostliny atd.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Keywords:zábava, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, pro děti, F, Vše pro kolo, Pozadí na plochu PC, Super online kvízy, volný čas, Tipy na romantické vánoční filmy, zdroje informací, výukové pomůcky, Nejlepší hry pro dívky

Online adventní magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Štědrý den, Strom, Adventní věnec, Mrazík, Vánoční ozdoby, Svíčky, Vídeň, LED svíčky, Monitor, Kapr, K Tisku, Lego, Obrazovka, Recepty, Kavkazská jedle, Francouzsky, Wallpaper, Smrk, Třásně, Nový rok, Láska nebeská, Brambořík, Písnička, Televize, Václavské náměstí, Adventní trhy, Jídlo, K Vytisknutí, Vánoční svícen, Keramika, Santa Claus apod.

Nejhranější online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejhranější online hry zdarma Vybírejte z kategorií Akční hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Závody aut, Střílečky, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Pro dívky, Karetní hry, Logické hry, Strategie, Bojové hry, Animace, Adventury, Sportovní hry a tak dále.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Náš tip, technika, kultura, informace

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Klíčová slova: Státní prapory všech zemí, Dopravní značení, Nejhranější online hry zdarma, Sněhulák patří k bílým Vánocům, internetové stránky, odkaz, Super online kvízy, Texty vánočních koled, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Nej hry online, kuriozity, pro dospělé

Wallpapers na plochu PC - wallpapers na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na plochu PC. můžete využít v ultrabook, displej, obrazovka počítače, mobil, počítač, tablet, monitor, notebook, phablet, PC, smartphone a pro operační systémy Windows 2000, Windows 95, Linux Ubuntu, macOS, OSX, Mac, Microsoft Windows Vista, Windows 10, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, SUSE Linux. Wallpapery na tablet jsou rozdělené kategorií: vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, fantasy, Formule 1, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, ptáci, Rally, závody aut, free wallpapers, sportovní wallpapery, nature - příroda, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, motorky, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety. Mnoho verzí a velikostí jako 1080x1920, 1920x1080 Full HD, 375x667, 3200x1200, 1920x1200, 393x786, 640x480, 800x600, 1280x800, 2560x1600, 2048x1536, 2560x1440, 1600x1200, 1152x1920, 1280x960, 800x1280 atd.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, země východní Asie, země Severní Ameriky, země jižní Asie, Antarktidy, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení apod.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Matematické testy, online IQ testy zdarma atd.

Klíčová slova: V, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, cestování, Online omalovánky Sport pro děti, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Přehled formátů souborů, Přehled formátů souborů, Vlajky států střední Ameriky, Online biografie, životopisy osobností, webovky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Wallpapers na plochu PC - wallpapers na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na plochu PC. můžete využít v ultrabook, displej, obrazovka počítače, mobil, počítač, tablet, monitor, notebook, phablet, PC, smartphone a pro operační systémy Windows 2000, Windows 95, Linux Ubuntu, macOS, OSX, Mac, Microsoft Windows Vista, Windows 10, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, SUSE Linux. Wallpapery na tablet jsou rozdělené kategorií: vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, fantasy, Formule 1, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, ptáci, Rally, závody aut, free wallpapers, sportovní wallpapery, nature - příroda, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, motorky, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety. Mnoho verzí a velikostí jako 1080x1920, 1920x1080 Full HD, 375x667, 3200x1200, 1920x1200, 393x786, 640x480, 800x600, 1280x800, 2560x1600, 2048x1536, 2560x1440, 1600x1200, 1152x1920, 1280x960, 800x1280 atd.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, země východní Asie, země Severní Ameriky, země jižní Asie, Antarktidy, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Nejlepší hry pro dívky

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší hry pro dívky . V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Akční gamesky, Omalovánky, Logické hry, Deskovky, Oddechové hry, Vaření a smažení, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Hannah Montana, Auta a závodní, Střílecí hry apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení apod.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Tapety na PC zdarma ke stažení - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na PC zdarma ke stažení. lze použít v smartphone, mobil, PC, notebook, obrazovka počítače, monitor, displej, ultrabook, počítač, tablet, phablet a pro operační systémy Windows NT, Linux Xubuntu, Microsoft Windows 8, Java ME, Mac, Windows 10, Chrome OS, Lubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, Formule 1, motorky, nature - příroda, fraktály, zvířata, sportovní wallpapery, fantasy, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, květiny, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers. Dostupné velikosti jsou 1280x960, 2560x1600, 2560x1440, 1200x1920, 1366x1024, 375x667, 1152x768, 2048x1536, 1280x1024, HD 1280x720, 1152x864, 320x568, 1536x2048, 1080x1920, 3200x1800, 1600x900 atd.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zajímavosti, Webové online testy zdarma, linky, tipy, Vánoční svícen jako oblíbená dekorace, Slovník pojmů Co je to?, zadarmo, Životopisy osobností, Obrázky vlajek měst ČR, zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Cestovatelské stránky,

Jeden fór na závěr. Vtip Ve vězení: Chlap se dostane do basy. Spoluvězeň se ptá: "Máš rád tenis?" "No to víš, že jo, však jsem to hrál závodně, tak proč bych neměl rád tenis, že?" "Tak to se ti tu budou líbit pondělky." "Pondělky? A proč?" "To tady hrajeme celej den tenis." "Aha, to je super, a co úterky?" "No tak to hrajeme šachy. Máš rád šachy?" "Ale to víš, že jo, přímo je zbožňuju." "Tak to se ti tady bude líbit. A jsi homosexuál?" "Tak to prr, homouš nejsem!" "Hmm, tak to se ti tady nebudou líbit středy."

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Nejznámější vánoční trhy
Partnerské weby
Grunge rock music
Naše tipy
Tipy na vánoční výzdobu
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční štóla
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.