Partnerské weby, počítače a internet

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, týmy NHL, geocaching, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, obecné zkratky, hudební zkratky, měny apod.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Informace, počítače a internet

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, info, Pozadí na plochu PC, Nejhranější hry online, Východní Asie, Seznam souborových přípon, Státní prapory zemí světa, Stručný encyklopedický slovník, Wallpapers na plochu auta, volný čas, zábava, zdroje informací, odkaz

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Florida Panthers, Miliardář, Francie, New York Rangers, Poprava, Romantismus, Česká královna, Překladatel, Trenérka, Boston Bruins, Sochař, Starověký Egypt, Máj, Rakušan, Právník, Obchodník, Angličané, Faraon, Prezident USA, Pop, Antropolog, Protektorát, Philadelphia Flyers, Prezidenti ČR, NHL, Slovák, Ministr, Komik, Generalissimus, New Jersey Devils, Poslanci, Egypt, Američan, Slováci, Diplomat, Skladatel apod.

Nejhranější hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejhranější hry online. V této jedinečné sbírce naleznete Závodní moto hry, Logické, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Sportovní, Akční hry, Postřehové a tak podobně.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Internet, síť, počítače a internet

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Tapety na PC - obrázky ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na PC. doporučujeme pro monitor, počítač, obrazovka počítače, displej, phablet, smartphone, ultrabook, mobilní telefon, mobil, PC, tablet a pro operační systémy Windows 98, Windows XP, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora, Chrome OS, SUSE Linux, Lubuntu, Windows 95, Java ME, FreeBSD, Linux Xubuntu. Pozadí na PC ke stažení z kategorií oceán, moře, pláže, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, free wallpapers, Formule 1, armáda, válka, zbraně, zvířata, květiny, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, hmyz a pavouci, nature - příroda, sportovní a závodní auta, ptáci, fraktály, Rally, závody aut, vesmír, kosmos. Zvolit si můžete z velikostí 1280x800, 2560x1440, 640x480, 1024x600, 1536x2560, 3200x1200, 1800x1440, 1600x2560, 375x667, 412x846, 1600x900, 4800x1200, 1536x2048, 1366x1024, 375x812, 1920x1200 atd.

Keywords:Seznam zkratek a akronymů, webové stránky, Online vánoční magazín, Online testy zdarma bez registrace, Macedonia, Biografie slavných osobností, V, Vlajky států světa, Přání ke kulatému výročí, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, internetové stránky, počítače

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Síť, počítače a internet

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Klíčová slova: Tapety na PC zdarma ke stažení, Přehled vlajek USA, výukové pomůcky, World countries and flags, kuriozity, multimédia, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Tipy na vánoční dárky pro děti i dospělé, hyperlinky, doporučujeme, humor, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Vánoční web - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak se podívejte Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Silvestr, Brambořík, Desktop, Betlém, Pro děti, Strom, Skleněné ozdoby, Ježíšek, Sám doma, K Vytisknutí, Obrazovka, Vánoční punč, Osvětlení do oken, Schleich, bezlepkové cukroví, Vánoční svícen, Křesťanství, Přání, Korálky, Vánoční koule, Osvětlení, Sněhulák, Wallpaper, Neviňátko, Patchwork, Vánoční ozdoby, Vykrajovátka, Milka, Borovice, Atmosféra, Drážďany apod.

Vtípky, vtipy, ftipy, fóry, anekdoty, kameňáky

Chcete se pobavit? Vtípky, vtipy, ftipy, fóry, anekdoty, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O gayích a homosexuálech, O ženách, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, O důchodcích, O škole, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, O Somálcích, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, O manželství apod.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Klíčová slova: internet, odkazy, zdarma, Wayne Rooney, Seznam vlajek amerických států, pro děti, pro dospělé, Romantické zamilované sms vzkazy, URL, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, webovky

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Vánoční web - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak se podívejte Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Silvestr, Brambořík, Desktop, Betlém, Pro děti, Strom, Skleněné ozdoby, Ježíšek, Sám doma, K Vytisknutí, Obrazovka, Vánoční punč, Osvětlení do oken, Schleich, bezlepkové cukroví, Vánoční svícen, Křesťanství, Přání, Korálky, Vánoční koule, Osvětlení, Sněhulák, Wallpaper, Neviňátko, Patchwork, Vánoční ozdoby, Vykrajovátka, Milka, Borovice, Atmosféra, Drážďany apod.

Vtípky, vtipy, ftipy, fóry, anekdoty, kameňáky

Chcete se pobavit? Vtípky, vtipy, ftipy, fóry, anekdoty, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O gayích a homosexuálech, O ženách, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, O důchodcích, O škole, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, O Somálcích, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, O manželství apod.

Náš tip, počítače a internet

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií nadpřirozené osoby, státní správa, přezdívky, herectví, herci a herečky, sport, podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání, školství, psychologie, záliby, politika, osobnosti, křesťanství, historie, lékařství, mytologie, hanlivé až sprosté přezdívky, fikce a fantasy, politici, rodinné vztahy, zločin a právo, filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři atd.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Hlášky, bonmoty, rčení, motta, aforismy, přísloví, výroky

Slavné citáty, Hlášky, bonmoty, rčení, motta, aforismy, přísloví, výroky, . Naleznete zde přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o víře, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o lásce, citáty o ženách, citáty o dobru, citáty o smrti, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o bohu, citáty o zlu od různých známých osobností.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Auta a závodní, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, Oddechové hry, Logické hry, Oblíkačky, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Letecké simulátory, online html5 hry, Adventury, Vzdělávací a výukové hry apod.

Klíčová slova: Dopravní značení, Vlajky měst a obcí České republiky, zajímavosti, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Databáze osobností Kdo je to?, Lionel Messi, Prapory českých měst, Onlinovky zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Webové online testy zdarma, tipy, Dopravní značky, Cameroon,

Jeden fór na závěr. Vtip Vejtahové: Jdou tři chlapi do hospody a přou se, kdo ho má delšího. Jeden povídá: „To já mám co dělat, abych ho nasoukal do manželky.” A vytáhne ho na stůl. Ten druhý: „To nic není. To já ho tam nenasoukám vůbec.” A vytáhne ho na stůl. A ten třetí: „Břídilové. Tak to tudle moje manželka myslela, že se jí v posteli plazí anakonda.” A vytáhne ho na stůl. A pak tam přijde buzerant a povídá: „No ne, švédský stoly, to já nejradši.”

Další odkazy:

Naše tipy
Přání k narozeninám
Partnerské weby
Obrázková přání k svátku podle jmen
Doporučené odkazy
Online omalovánky Sport pro děti
Tipy na zajímavé weby
Přání a přáníčka
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.