Partnerské weby, cestování, zábava i hry

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Výroky, moudra, motta, přísloví, bonmoty, aforismy, úsloví

Slavné citáty, Výroky, moudra, motta, přísloví, bonmoty, aforismy, úsloví, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o lásce, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o kráse, citáty o bohu, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, citáty o ženách, citáty o zdraví, citáty o svobodě, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o životě, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o dobru od různých známých osobností.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Síť, cestování, zábava i hry

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak převést, v čem upravit, jak importovat, čím zobrazit, čím prohlížet, jak přehrát, v čem spustit, jak konvertovat, jak spustit, kterak editovat, jak vytvořit soubory následujících typů: systémové soubory, spustitelné soubory, dokumenty, konfigurační soubory, hudební audio soubory, internet a web, komprimace dat, video soubory, šablony dokumentů, grafiku, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Klíčová slova: Státní prapory, Vlajky měst České republiky, Obrázky na plochu počítače, Vlajky měst České republiky, Vánoční rostliny a květiny, Obrázky, kliparty, Nejlepší hry pro dívky, ú, Jmenovky na dárky k vytištění, webové stránky, humor, linky, Tapety na PC zdarma ke stažení

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Sportovní, Logické, Hry na vaření a smažení, Karetní, Střílečky, Oddechové, Strategie, Klasické, Pro dívky, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Závodní, Stolní hry a deskovky a podobně.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak vytvořit, čím prohlížet, jak otevřít, jak spustit, jak konvertovat, jak převést, v čem upravit, jak importovat, jak přehrát, v čem spustit soubory z následujících kategorií: šablony dokumentů, obrazy disků, písma, fonty, komprimace dat, systémové soubory, dokumenty, internet a web, konfigurační soubory, video soubory, grafiku, koncovky souborů, hudební audio soubory apod.

Informace, cestování, zábava i hry

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Počítačové tapety pro Windows - tapety do mobilu

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Počítačové tapety pro Windows. lze použít v phablet, mobilní telefon, mobil, obrazovka počítače, ultrabook, monitor, notebook, smartphone, displej, počítač, PC a pro operační systémy Red Hat Linux, OSX, Chrome OS, Windows 95, Windows 10, FreeBSD, Windows 2000, Windows NT, Windows XP, Windows Me, Windows Server 2012. Tapety na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, Roztomilá zvířátka, rostliny, květiny, kytky, letadla, 3D a Abstraktní, zvířata, noční města, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, wallpapery, příroda, krajina, auta, psi a štěňátka. Zvolte si z rozměrů 1920x1440, 1280x854, 1680x1050, 1366x1024, 1536x2048, 1800x1440, 375x812, 360x720, 1440x2560, 320x568, 360x760, 800x600, 2560x1440, 1600x1200, 1200x1920, 1600x2560 atd.

Wallpapers na PC ke stažení - wallpapery na plochu PC

Dále vám doporučujeme: Wallpapers na PC ke stažení. vhodné pro mobilní telefon, ultrabook, PC, displej, mobil, obrazovka počítače, smartphone, monitor, notebook, tablet, phablet a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows 98, Linux Mint, SUSE Linux, Windows 10, Windows Server 2012, Windows 95, Microsoft Windows Vista, Slackware, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux. Počítačové tapety pro Windows z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, Formule 1, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, flóra, stromy, motorky, fantasy, nature - příroda, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, ptáci, sportovní wallpapery, fraktály, květiny. Dostupná rozlišení jsou 1152x864, 2560x1440, 360x760, 1536x2048, 1200x1920, 375x812, širokoúhlé 1366x768, 360x720, 1366x768, 375x667, 1280x720, 2048x1536, 412x846, 1920x1280, 854x480, 2560x2048 atd.

Keywords:internet, Onlinovky zdarma, školství, Online adventní magazín, Adventní věnec, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, č, webovky, Vlajky organizací, Online vánoční webzine, Online životopisy, biografie, Super online kvízy

Free game online hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste free game online hry. Mj. na webu naleznete Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Logické, Relaxační onlinovky, Sportovní, Postřehové, Akční hry a tak podobně.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Všem hráčům doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma Vybírejte z kategorií Skákačky a hopsačky, Závody aut, Logické hry, Pro dívky, Strategie, Karetní hry, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Střílečky, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Akční hry, Adventury, Relaxační hry a tak dále.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Klíčová slova: Wallpapers na PC ke stažení, Online životopisy, biografie slavných osobností, doporučujeme, Vánoční dárky, multimédia, Seznam zkratek a akronymů, odkaz, Omalovánka Santy Klause, pro dospělé, Počítačové tapety pro Windows, Seznam vlajek amerických států, internetové stránky

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zelenina, sport, osobnosti a lidé, věda, nápoje, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, symboly, květiny, láska, jídlo a nápoje, zvířata, nástroje a přístroje, ovoce, hudba, halloween, dopravní prostředky, ženy a dívky, stavby, muži, mapy, auta atd.

úsloví, bonmoty, moudra, výroky, rčení, přísloví, hlášky

Slavné citáty, úsloví, bonmoty, moudra, výroky, rčení, přísloví, hlášky, . Naleznete zde citáty o člověku, citáty o životě, citáty o zlu, citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o kráse, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o dobru, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o smutku, citáty o manželství od různých známých osobností.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Producent, AIDS, Žijící, Královna, Poprava, Vůdce, Komik, Prezident USA, Starověký Egypt, Mluvčí, Rakousko-Uhersko, Avangard Omsk, Češi, Normalizace, KHL, Druhá světová válka, Vojáci, Romantismus, Hejtmani, Válka, Sochař, Slovák, Poslanec, Máj, Spisovatel, Ministr, Životopis, Kancléř, Američan, Husité, Faraon, Zpěvák, Státník, Ministr zahraničí, Manýrismus, Prezidenti apod.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Webové online hry zdarma

Běžte na webové online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Adventury, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Auta a závodní, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Střílecí hry, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: hanlivé až sprosté přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání, státní správa, záliby, historie, přezdívky, vlastnosti, psychologie, fikce a fantasy, osobnosti, politika, žurnalisté a novináři, rodinné vztahy, herectví, herci a herečky, školství, poruchy, politici, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, křesťanství, lékařství, sport, filozofie atd.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

černý humor, vtipy, ftipy, fórky, vtipné texty, kameňáky

Potřebujete se naladit? černý humor, vtipy, ftipy, fórky, vtipné texty, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky o tchýních, O Němcích, Vtipy o policajtech, O ženách, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O manželství, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, O škole, Vtipné hádanky, O důchodcích apod.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší děti online zdarma, zábava, Americké federální vlajky, Five-card draw, F, A, kuriozity, Poland, Nejlepší školní testy a kvízy, Hry pro nejmenší děti online zdarma, odkazy

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zelenina, sport, osobnosti a lidé, věda, nápoje, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, symboly, květiny, láska, jídlo a nápoje, zvířata, nástroje a přístroje, ovoce, hudba, halloween, dopravní prostředky, ženy a dívky, stavby, muži, mapy, auta atd.

úsloví, bonmoty, moudra, výroky, rčení, přísloví, hlášky

Slavné citáty, úsloví, bonmoty, moudra, výroky, rčení, přísloví, hlášky, . Naleznete zde citáty o člověku, citáty o životě, citáty o zlu, citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o kráse, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o dobru, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o smutku, citáty o manželství od různých známých osobností.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Producent, AIDS, Žijící, Královna, Poprava, Vůdce, Komik, Prezident USA, Starověký Egypt, Mluvčí, Rakousko-Uhersko, Avangard Omsk, Češi, Normalizace, KHL, Druhá světová válka, Vojáci, Romantismus, Hejtmani, Válka, Sochař, Slovák, Poslanec, Máj, Spisovatel, Ministr, Životopis, Kancléř, Američan, Husité, Faraon, Zpěvák, Státník, Ministr zahraničí, Manýrismus, Prezidenti apod.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Seznam vlajek amerických států

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Havaj, Jižní Karolína, Nebraska, Georgie, Kalifornie, Missouri, Iowa, Ohio, Massachusetts, Nevada, Vermont, Utah, New Jersey, Kentucky, Washington, Wyoming, Texas, Nové Mexiko, Oregon, Severní Karolína, Montana, Minnesota, Michigan, Arizona, New Hampshire, Louisiana atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní moto hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Bojové gamesy, Akční hry, Postřehové, Logické a tak podobně.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky apod.

Klíčová slova: Seznam souborových přípon, výukové pomůcky, zeměpis, cestování, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Tipy na dárky k Vánocům, k Ježíškovi, zajímavosti, Stručný encyklopedický slovník, zdroje informací, Stručný encyklopedický slovník, hyperlinky, Nejlepší školní testy a kvízy, Santa Claus, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Zkušenost: Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval

Paroubek srazí dva chodce na přechodu. I ptá se ministra vnitra, jaký trest se dá očekávat. Ten mu vysvětluje: "Ten, cos ho nabral tak, že ti rozbil přední sklo, dostane tři roky za vloupání a ten, co po nárazu odletěl dvacet metrů, dostane čtyři roky za útěk z místa nehody..."

"Otče, přišel notář, prý chceš sepsat poslední vůli." "Ano, ale neříkej to tak nahlas, maminka by zase jako posledně začala nehorázně utrácet za černé šaty."

Další odkazy:

Vánoční sobi
Odkazy na užitečné webové stránky
Santa na skůtru
Naše tipy na zajímavé stránky
Sexy Nikki Cox
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Tipy na vánoční dárky pro vášnivé cestovatele
Partnerské internetové stránky
Stahujte zdarma adventní obrázky a kliparty
Zajímavé webové stránky
Vánoční jmenovky na dárky s s motivem Santa Clause ke stažení a vytištění

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut a autíček zdarma
Obrázky budov a staveb online k vybarvení
Online omalovánky dinosauři
Online omalovánky dopravních prostředků
Obrázky koní online k vybarvení pro děti
Počítačové, internetové online omalovánky
Pohádkové postavy online k vybarvení
Obrázky povolání a zaměstnání lidí k vybarvení
Online omalovánky princezny k vybarvení
Příroda - obrázky k vybarvení na počítači
Omalovánky psi pro děti online k vybarvení
Online omalovánky roztomilých zvířatek
Vánoční, adventní online omalovánky zdarma
Velikonoční online omalovánky pro děti zdarma
Online omalovánky, obrázky vlaků k vybarvení

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut k vytisknutí
Obrázky staveb a budov
Obrázky dopravních prostředků
Hudební omalovánky k vytištění
Obrázky jídel a pokrmů
Omalovánky květin k tisku
Omalovánky osob a lidí ke stažení
Obrázky oblečení a oděvů pro děti
Obrázky ovoce pro děti k vybarvení
Obrázky z pohádek zdarma ke stažení
Omalovánky ptáků
Sportovní omalovánky zdarma
Vánoční omalovánky pro děti
Omalovánky Vesmír pro nejmenší
Omalovánky pro kluky a holky
Obrázky znaků, čísel a písmen pro předškoláky

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut
Online omalovánky dopravních prostředků
Online omalovánky krajin a přírody
Online obrázky letadel k vybarvení
Online obrázky postav z pohádek k vybarvení
Online omalovánky pro nejmenší
Sportovní obrázky k vybarvení pro nejmenší
Obrázky Advent, Vánoce online k vybarvení
Obrázky s velikonočními motivy k vybarvení
Omalovánky s vláčky pro děti
Omalovánky zaměstnání, povolání, profese

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut a autíček
Omalovánky s dopravními prostředky
Omalovánky zdarma ke stažení
Kosmické omalovánky Vesmíru
Omalovánky květiny a kytičky
Obrázky nábytku pro děti k vybarvení
Omalovánky nástrojů a přístrojů
Obrázky oděvů a oblečení k vybarvení
Osoby, lidé, profese a zaměstnání
Písmena abecedy k vybarvení
Obrázky jídla a pokrmů pro nejmenší
Omalovánky s ptáky a ptáčky
Šachové omalovánky pro děti zdarma
Omalovánky spojovačky
Omalovánky staveb a budov
Vánoce, Velikonoce, Halloween
Omalovánky se zvířátky