Partnerské weby, volný čas a zábava

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako český jazyk, příroda, účetnictví, filozofie, různé, cestování, literatura, psychologie, rostliny, politika, věda, latina, bankovnictví, počítače, kultura, nápoje, školství, hardware, technika, materiály, zkratky, chemie, sport, matematika atd.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Internet, síť, volný čas a zábava

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Klíčová slova: Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, zábava, Americké federální vlajky, Nejlepší zeměpisné kvízy, Cristiano Ronaldo football, R, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, F, Flag of Australia, Vánoční magazín, weby, Wallpapery na tablet, pro dospělé

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Síť, volný čas a zábava

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: sport, věda, rodinné vztahy, státní správa, herectví, herci a herečky, politika, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, profese a zaměstnání, politici, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, filozofie, vlastnosti, poruchy, školství, osobnosti, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, křesťanství, národnost, umělci, mytologie atd.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Keywords:Super free web games zdarma, Státní prapory všech států, info, zadarmo, Úspory a spoření, zajímavosti, multimédia, Online testy zdarma bez registrace, Omalovánky k vybarvení zdarma, Dopravní značení, Nejlepší online hry zdarma, Obrázky na plochu PC

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj apod.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, V, Online hry zdarma, Obrázky k svátku, obrázková přání, Vlajky měst a obcí České republiky, pro děti, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, linky, Online vánoční webzine, zeměpis, kuriozity

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - wallpapers na PC

Také doporučujeme: Nejlepší obrázky na plochu zdarma. můžete využít v PC, obrazovka počítače, smartphone, notebook, tablet, počítač, phablet, monitor, mobil, displej, ultrabook a pro operační systémy Slackware, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), Linux Xubuntu, Linux Fedora, Red Hat Linux, Android, Linux Mint, Windows Server 2012, Java ME. Full HD pozadí na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, kytky, psi a štěňátka, zvířata, voda a bubliny, budovy a stavby, wallpapery, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, auta, příroda, krajina, sportovní pozadí, letadla, noční města. Zvolit si můžete z velikostí 1600x1200, 1440x960, 320x568, 1024x768, HD 1280x720, 360x760, 360x720, 1200x1920, 1920x1080 Full HD, 1024x600, 1280x960, 1152x1920, 1280x1024, 800x1280, 1920x1200, 2048x1080 atd.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Blízkého východu, evropské země a státy, země Afriky, Antarktidy, země střední Asie, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky apod.

Americké federální vlajky

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Michigan, Maryland, Jižní Karolína, Utah, Aljaška, Idaho, Pensylvánie, Oklahoma, Florida, Maine, Ohio, Washington, Minnesota, Indiana, Iowa, Illinois, Vermont, Rhode Island, Oregon, Texas, Nové Mexiko, Wyoming, Havaj, Jižní Dakota, Virginie, Kalifornie atd.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Online vánoční webzine - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Online vánoční webzine. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční dekorace, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční koledy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Atmosféra, Adventní neděle, Televize, Tisk, Vánoční koule, Vánoční tapety, Vídeň, Samolepky, Linux, Plocha, Sněhulák, Skleněné ozdoby, Pastýř, Pro děti, Umělý vánoční stromek, Dárky, Vánoční svařák, Láska nebeská, Milka, Blahopřání, Zdraví, Striezelmarkt, Strom, Neviňátko, Lindt, Šišky, Vánoční stromek, Vánoční svícen, Santa, Kapr, K Tisku apod.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Klíčová slova: internet, V, volný čas, MP3 Music download, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, V, výukové pomůcky, Online obrázky k vybarvení, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, odkazy, Kliparty pro dokumenty

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - wallpapers na PC

Také doporučujeme: Nejlepší obrázky na plochu zdarma. můžete využít v PC, obrazovka počítače, smartphone, notebook, tablet, počítač, phablet, monitor, mobil, displej, ultrabook a pro operační systémy Slackware, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), Linux Xubuntu, Linux Fedora, Red Hat Linux, Android, Linux Mint, Windows Server 2012, Java ME. Full HD pozadí na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, kytky, psi a štěňátka, zvířata, voda a bubliny, budovy a stavby, wallpapery, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, auta, příroda, krajina, sportovní pozadí, letadla, noční města. Zvolit si můžete z velikostí 1600x1200, 1440x960, 320x568, 1024x768, HD 1280x720, 360x760, 360x720, 1200x1920, 1920x1080 Full HD, 1024x600, 1280x960, 1152x1920, 1280x1024, 800x1280, 1920x1200, 2048x1080 atd.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Náš tip, volný čas a zábava

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Wallpapery na tablet - pC tapety pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapery na tablet. lze použít v notebook, mobilní telefon, obrazovka počítače, smartphone, tablet, PC, displej, mobil, počítač, monitor, phablet a pro operační systémy Windows 95, Windows XP, Lubuntu, FreeBSD, Android, OSX, Windows NT, Linux Ubuntu, Java ME, Windows 7, Red Hat Linux. PC pozadí pro Windows jsou rozdělené kategorií: tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, Formule 1, hmyz a pavouci, zvířata, free wallpapers, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, květiny, flóra, stromy, fraktály, sportovní wallpapery, ptáci. Zvolit si můžete rozměry 2560x2048, 1280x720, 1920x1080 Full HD, 1600x1200, 3200x1800, 1280x800, 1920x1280, 2048x1536, 1800x1440, 375x667, 1366x1024, 1440x900, Full HD 1080x1920, 1600x900, 1152x864, HD 1280x720 atd.

Rčení, aforismy, výroky, moudrosti, přísloví, myšlenky, bonmoty

Slavné citáty, Rčení, aforismy, výroky, moudrosti, přísloví, myšlenky, bonmoty, z kategorií citáty o rozumu, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o lži, citáty o zlu, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o manželství, citáty o smutku od různých známých osobností.

Pozadí na PC ke stažení - wallpapers na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na PC ke stažení. vhodné pro monitor, ultrabook, tablet, phablet, obrazovka počítače, počítač, displej, mobil, smartphone, PC, notebook a pro operační systémy Linux Mint, Microsoft Windows Vista, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows Me, macOS, Java ME, Windows 98, Windows 95, Mac, Windows 10 Mobile. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, motorky, flóra, stromy, free wallpapers, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, fantasy, květiny, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, ptáci, nature - příroda, Rally, závody aut, fraktály, vesmír, kosmos. Mnoho verzí a velikostí jako 393x786, 1536x2560, Full HD 1080x1920, 360x640, 1024x600, 1920x1080 Full HD, 1600x2560, 360x720, 360x760, 2560x1440, 1536x2048, 2560x2048, širokoúhlé 1366x768, 1080x1920, 320x568, 3200x1200 atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Klíčová slova: školství, tipy, Super online kvízy, humor, Online hry zdarma, Modelky a celebrity, Hry pro dívky online, doporučujeme, Seznam zkratek a akronymů, M, internetové stránky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Pejsci na plochu PC ke stažení,

Několik fórů na závěr. Vtip Nekecej!!!: Dělají to spolu dva homosexuálové, když tu náhle jeden řekne, že se jde na chvilku upravit do koupelny. Za chvíli se vrátí a pokračují v sexu. Když je za nějakou dobu vyprovázen svým přítelem z bytu, tak se přítel podívá do koupelny a zděsí se. Všude je sperma. Sperma na stěně, sperma na umyvadle, sperma na pračce…prostě všude. "Ty sis ho tu honil!" "Né, nehonil." "Ale honil, podívej se, jak to tu vypadá!" "Říkám, že nehonil. Jenom jsem si trochu prdnul…"

Poslanec příjde do restaurace a říká číšníkovi: "Chtěl bych něco, co v parlamentu nemáme." Číšník odpovídá: "Mozeček může být?"

Novomanžel se ptá sve ženy: "Proč už půl hodiny držíš tu slepici za krk?" "Vařim!" "A to takhle ? "No, vždyt tady se píše: Slepici půl hodiny mírně dusíme."

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Grenada
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky zdarma ke stažení
Doporučené odkazy
Libro da colorare
Partnerské weby
Online hry omalovánky
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.