Partnerské weby pro děti i dospělé

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Seznam vlajek amerických států

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Connecticut, Washington, Louisiana, Nevada, Vermont, Texas, Havaj, Nebraska, Tennessee, Wisconsin, Severní Karolína, Minnesota, Michigan, Aljaška, Ohio, Maryland, Utah, Wyoming, Massachusetts, Arizona, Jižní Dakota, Virginie, Alabama, Kalifornie, Illinois, Indiana atd.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Super free web games zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super free web games zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Závodní, Stolní hry a deskovky, Karetní, Logické, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Klasické, Pro dívky, Oddechové, Sportovní, parkování - parkovačky a podobně.

Informace pro děti i dospělé

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, halloween, mapy, rostliny, ptáci, přístroje, láska, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, zvířata, jídlo a nápoje, sport, hmyz, zelenina, ženy a dívky, Vánoce a Advent, hudba, dopravní prostředky, náboženství, květiny atd.

Klíčová slova: Online vánoční magazín, multimédia, Životopisy slavných osobností, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Póquer juego de apuestas, Pozadí na PC ke stažení, pro dospělé, Skvělé hry online zdarma, Obrázková přání k svátku podle jmen, Databáze osobností Kdo je to?, volný čas, školství, Kliparty pro Office

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj apod.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, fyzikální jednotky, okresy České republiky, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, země EU, hudební zkratky, státy usa, politické strany a hnutí, geocaching, měny apod.

Náš tip pro děti i dospělé

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - full HD wallpapers na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. doporučujeme pro obrazovka počítače, počítač, tablet, mobilní telefon, ultrabook, monitor, phablet, PC, notebook, mobil, displej a pro operační systémy Windows 98, Windows 2000, macOS, Windows NT, Linux Xubuntu, SUSE Linux, Java ME, Windows Server 2012, Android, OSX, Chrome OS. Wallpapery na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní wallpapery, Formule 1, sportovní a závodní auta, fantasy, armáda, válka, zbraně, motorky, fraktály, hmyz a pavouci, zvířata, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, květiny, nature - příroda, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos. Stahujte ve velikostech 360x760, 1080x1800, 640x480, 1920x1080, 1920x1280, 1366x768, 854x480, 1280x960, 1280x800, 2560x2048, 1024x768, 1680x1050, 1152x864, 1440x900, 2048x1536, 1152x1920 atd.

Skvělé hry online zdarma

Doporučujeme skvělé hry online zdarma Vybírejte z kategorií Letecké simulátory, Auta a závodní, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Střílecí hry, online html5 hry, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Vaření a smažení, Oddechové hry, Strategické onlinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, Deskovky, Logické hry, Hannah Montana apod.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Keywords:zábava, Vlajky zemí světa, Nejlepší online hry zdarma, doporučujeme, Modelo de Camara web, info, humor, zdarma, Hot sexy blondes girls teens women naked images, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

PC pozadí pro Windows - pC tapety pro Windows

Dále vám doporučujeme: PC pozadí pro Windows. lze použít v notebook, monitor, displej, smartphone, mobilní telefon, PC, obrazovka počítače, mobil, ultrabook, phablet, počítač a pro operační systémy Windows Me, Slackware, Linux Mint, Windows 98, Java ME, Lubuntu, Windows XP, Microsoft Windows Vista, Mac, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile. Wallpapers na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, květiny, kytky, příroda, krajina, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, motorky, motocykly, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka, hry a herní wallpapery, rostliny, dopravní prostředky, hudební tapety, zvířata, letadla, moře, oceány, pláže. Zvolit si můžete z velikostí 1600x900, 768x1024, 1440x900, 360x720, 750x1334, 1200x1920, 1920x1280, 1920x1200, 2560x1440, 1280x800, 1024x600, 1280x1024, 2048x1080, 412x846, 320x568, 1600x1200 atd.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako láska, náboženství, zvířata, květiny, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, ovoce, ženy a dívky, věda, rostliny, sport, přístroje, nápoje, nástroje a přístroje, stavby, muži, zelenina, symboly, hudba, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony atd.

Životopisy slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Životopisy slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Rakušan, Podnikatelé, Spisovatel, Romantismus, Sci-fi, Filozof, Antropolog, Country, Voják, Scénárista, Sochař, Textař, Boston Bruins, Normalizace, Skladatel, Brno, Diplomat, Trenérka, Český slavík, Herec, Textařka, Politik, Svatý, Prezidenti USA, Imitátor, AIDS, Závodník, Češi, Hokej, HIV pozitivní, Američané, Komunisté, Fotograf, Kladno, Prezident USA, Charta 77 apod.

Síť pro děti i dospělé

Vlajky zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země střední Asie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země východní Asie, Antarktidy, země jižní Asie apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií vodorovné značení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky apod.

Klíčová slova: Členské země americké federace, K, zeměpis, Lionel Messi, P, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zadarmo, Portugal, weby, pro děti, F, Biografie slavných osobností

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na cizí jazyky, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Kameňáky, vtípky, fórky, frky, vtipné texty, fóry

Zkuste vypnout! Kameňáky, vtípky, fórky, frky, vtipné texty, fóry. vás dostanou. Vtipy z kategorií Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, O Němcích, O škole, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, O Windows, O ženách, O Somálcích, O zvířátkách, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, O manželství apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, regionů Francie, krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Internet, síť pro děti i dospělé

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: fikce a fantasy, záliby, sport, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, hanlivé až sprosté přezdívky, mytologie, státní správa, poruchy, politici, národnost, věda, žurnalisté a novináři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, křesťanství, umělci, vlastnosti, historie, školství atd.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Mj. na webu naleznete zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online testy a kvízy atd.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako osobnosti, věda, národnost, historie, psychologie, umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politika, fikce a fantasy, školství, zločin a právo, sport, politici, profese a zaměstnání, rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, křesťanství, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, přezdívky, státní správa, vlastnosti, filozofie atd.

Klíčová slova: odkaz, Staré hry online, Nejhranější online testy a kvízy, Lady Gaga, Stručný encyklopedický slovník, ú, V, Bayern München football club, Nejlepší zeměpisné kvízy, internet, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na cizí jazyky, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Kameňáky, vtípky, fórky, frky, vtipné texty, fóry

Zkuste vypnout! Kameňáky, vtípky, fórky, frky, vtipné texty, fóry. vás dostanou. Vtipy z kategorií Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, O Němcích, O škole, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, O Windows, O ženách, O Somálcích, O zvířátkách, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, O manželství apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, regionů Francie, krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Vlajky států obrázků

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států obrázků. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, země střední Asie, evropské země a státy, země jižní Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Afriky, země východní Asie apod.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Běžte na online web Hry zdarma bez registrace . Naleznete zde Závodní, Sportovní, Oddechové, Strategie, Pro dívky, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Klasické, Střílečky, Bojové online gamesy a podobně.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, Dopravní značky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, zdroje informací, Nejhranější online hry zdarma, Descarga de música, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, URL, V, Online hry pro děti zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, Vánoční web, Svobodný software,

Několik fórů na závěr. Vtip To nic, jenom hoří kuchyň...: Jeden teplouš sedí ve vaně a vtom slyší zaťukání na dveře a hlas svého spolubydlícího: „Karle, můžuu?” „Jasně, prosím těee!” Pak vstoupí druhý teplouš, nabere vodu z vany na lžičku a odejde. Za chvíli zase: „Karle, můžuuu?” „No jasně, pojď seeem!” Tak se to opakuje aspoň pětkrát, až to ten ve vaně nevydrží a zeptá se: „Hele Vašíku, tak tu rovnou zůstaň se mnou, jestli se chceš koupat, ne?” „Ale to ne, ona totiž hoří kuchyň, ale já jsem tě nechtěl rušit.”

Hele, jak se iránsky řekne "Mohamed je teplouš"?

Syn se vrací domů a volá ode dveří na otce: - Tati, už jsem doma! Otec sedí za počítačem a prohlíží si facebook, ani nezdvihne hlavu od monitoru a odpovídá: - Fajn. A kde si vlastně byl? - Na vojně.

Další odkazy:

Partnerské weby
Co je to omalovánka?
Tipy na zajímavé weby
Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání
Naše tipy
Antistresové omalovánky
Doporučené odkazy
Qatar
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut k vytisknutí
Obrázky staveb a budov
Hudební omalovánky k vytištění
Obrázky jídel a pokrmů
Omalovánky květin k tisku
Omalovánky osob a lidí ke stažení
Obrázky oblečení a oděvů pro děti
Obrázky ovoce pro děti k vybarvení
Obrázky z pohádek zdarma ke stažení
Omalovánky ptáků
Sportovní omalovánky zdarma
Vánoční omalovánky pro děti
Omalovánky Vesmír pro nejmenší
Omalovánky pro kluky a holky
Obrázky znaků, čísel a písmen pro předškoláky
Omalovánky zvířat k vytisknutí

Dále doporučujeme:

Doporučené odkazy na zajímavé weby
Naše tipy na zajímavé stránky
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Tipy na zajímavé weby
Zajímavé linky na nejrůznější weby