Partnerské weby, technika, kultura, informace

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Vše o Vánocích - adventní magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom navštivte Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií vánoční filmy, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční přání, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vykrajovátka, Dárky, Stromeček, Alkoholový kalendář, Přání, Recepty, Plzeň, Vánoční dekorace, Vánoční trhy, Strom, Řetězy, Vídeň, Popelka, Vánoční ozdoby, Korálky, SMS, Tapeta, Jmelí, Jarmark, Vánoční světýlka, Advent, Vánoční koledy, K Vytisknutí, Vánoční kaktus, Mrazík, Adventní neděle, Santa Claus, Tisk, Samolepky, Filmy, Windows apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Informace, technika, kultura, informace

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Klíčová slova: URL, tipy, výukové pomůcky, Obrázky zdarma, Obrázek Santy s dárky, Hry pro kluky, cestování, Slovník pojmů Co je to?, FC Bayern Munich, zdarma, Biografie známých osobností, humor, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Vtípky, kameňáky, fórky, anekdoty, vtipné texty, fóry

Chcete se pobavit? Vtípky, kameňáky, fórky, anekdoty, vtipné texty, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, židovské anekdoty, frky o zvířatech, murphyho zákony, kameňáky, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku apod.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Náš tip, technika, kultura, informace

Wallpapers na plochu počítače - full HD tapety na PC

Také doporučujeme: Wallpapers na plochu počítače. doporučujeme pro počítač, mobilní telefon, smartphone, obrazovka počítače, phablet, displej, tablet, mobil, notebook, ultrabook, PC a pro operační systémy Windows Me, OSX, Mac, Java ME, Slackware, Windows 7, Microsoft Windows Vista, Windows 10, Microsoft Windows 8, Windows 95, Linux Xubuntu. Pozadí na PC zdarma ke stažení z kategorií zvířata, tenisté a tenistky, flóra, stromy, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, free wallpapers, hmyz a pavouci, fantasy, oceán, moře, pláže, fraktály, motorky, vesmír, kosmos, nature - příroda. Vyberte si rozměr z 360x760, 800x600, 2560x1920, 393x786, 1080x1800, 1280x720, 1280x1024, 1440x2560, 2560x2048, 750x1334, 1600x1200, 1366x768, 1152x864, 320x568, 1600x900, 1536x2560 atd.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, týmy NHL, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, geocaching, mezinárodní organizace, okresy České republiky, země EU, internetové domény 1. řádu, měny, úřady a ministerstva, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Keywords:Americké federální vlajky, Přehled přípon a koncovek souborů, školství, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Amy Weber, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Obrázky na plochu počítače, Online vánoční webzine, Sportovní pozadí na plochu Windows, weby, zdroje informací, Přehled souborových přípon

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom zkuste Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Romantismus, Scénárista, Filozof, Komunisté, Herec, Kněz, Pedagog, Ekonom, Avangard Omsk, Fotograf, Husité, Upálen, Podnikatel, ČSSD, Češi, Herečka, Trenérka, Kladno, Historik, Továrník, Manýrismus, Country, Spisovatel, Poprava, AIDS, Ministr zahraničí, Křesťanství, Vojáci, Habsburkové, Esejista, Olympiáda, Textař, Antropolog, Olympijský vítěz, Pop, Prezidenti ČR apod.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy atd.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií hanlivé až sprosté přezdívky, politici, lékařství, filozofie, záliby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, věda, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, národnost, zločin a právo, žurnalisté a novináři, historie, fikce a fantasy, vlastnosti, sport, školství, profese a zaměstnání, poruchy, herectví, herci a herečky, rodinné vztahy, podnikání a podnikatelé, přezdívky atd.

Klíčová slova: multimédia, Životopisy slavných osobností, Online hry pro děti zdarma, Omalovánky a vymalovánky, Hry pro dívky online, Stručný slovník pojmů a termínů, volný čas, Přání a blahopřání, Super online kvízy, Dopravní značky, zadarmo, Členské země americké federace

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Americké federální vlajky

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Alabama, Nebraska, Tennessee, Nevada, Arizona, Jižní Dakota, Montana, Aljaška, Kentucky, Florida, Vermont, Delaware, Nové Mexiko, Missouri, Iowa, Ohio, Texas, Kansas, Washington, Colorado, Severní Karolína, Západní Virginie, Massachusetts, Minnesota, Pensylvánie, Wisconsin atd.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Nej hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nej hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční gamesky, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Omalovánky, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Logické hry, Oblíkačky, Deskovky, Auta a závodní, Adventury, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Oddechové hry, Strategické onlinovky, online html5 hry apod.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Klíčová slova: Dopravní značky, linky, internetové stránky, Canada, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Hry pro kluky, pro děti, Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení, Obrázky na plochu počítače, V, PC tapety pro Windows

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Americké federální vlajky

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Alabama, Nebraska, Tennessee, Nevada, Arizona, Jižní Dakota, Montana, Aljaška, Kentucky, Florida, Vermont, Delaware, Nové Mexiko, Missouri, Iowa, Ohio, Texas, Kansas, Washington, Colorado, Severní Karolína, Západní Virginie, Massachusetts, Minnesota, Pensylvánie, Wisconsin atd.

Síť, technika, kultura, informace

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha apod.

Členské země americké federace

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Vermont, New Hampshire, Arizona, Idaho, Maryland, Nebraska, Texas, Delaware, Havaj, Arkansas, Západní Virginie, Kalifornie, New Jersey, Georgie, Mississippi, Jižní Dakota, Wisconsin, Severní Dakota, Aljaška, Wyoming, Colorado, Pensylvánie, Jižní Karolína, Kansas, Kentucky, Montana atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Klíčová slova: Online testy a kvízy zdarma, info, odkaz, zajímavosti, hyperlinky, Flags of the World states and countries, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Nejlepší online hry zdarma, Super online flash hry, zeměpis, pro dospělé, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, South Africa, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Paradox:

Ze školy:Včera byla smaženice, samé divné hřiby. dneska jdeme do márnice, za těmi co chybí...

Jak se balí teplouši? „Zahrajem si na honěnou?”

Další odkazy:

Iraq
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Online hry zadarmo
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Wayne Rooney
Naše tipy na zajímavé stránky
Přáníčka k výročí svatby
Zajímavé internetové odkazy
Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám
Tipy na zajímavé weby
Tipy na Štědrý den

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut a autíček zdarma
Obrázky budov a staveb online k vybarvení
Online omalovánky dinosauři
Online omalovánky dopravních prostředků
Obrázky koní online k vybarvení pro děti
Počítačové, internetové online omalovánky
Pohádkové postavy online k vybarvení
Obrázky povolání a zaměstnání lidí k vybarvení
Online omalovánky princezny k vybarvení
Příroda - obrázky k vybarvení na počítači
Omalovánky psi pro děti online k vybarvení
Online omalovánky roztomilých zvířatek
Vánoční, adventní online omalovánky zdarma
Velikonoční online omalovánky pro děti zdarma
Online omalovánky, obrázky vlaků k vybarvení

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut
Online omalovánky dopravních prostředků
Online omalovánky krajin a přírody
Online obrázky letadel k vybarvení
Online obrázky postav z pohádek k vybarvení
Online omalovánky pro nejmenší
Sportovní obrázky k vybarvení pro nejmenší
Obrázky Advent, Vánoce online k vybarvení
Obrázky s velikonočními motivy k vybarvení
Omalovánky s vláčky pro děti
Omalovánky zaměstnání, povolání, profese

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut a autíček
Omalovánky s dopravními prostředky
Omalovánky zdarma ke stažení
Kosmické omalovánky Vesmíru
Omalovánky květiny a kytičky
Obrázky nábytku pro děti k vybarvení
Omalovánky nástrojů a přístrojů
Obrázky oděvů a oblečení k vybarvení
Osoby, lidé, profese a zaměstnání
Písmena abecedy k vybarvení
Obrázky jídla a pokrmů pro nejmenší
Omalovánky s ptáky a ptáčky
Šachové omalovánky pro děti zdarma
Omalovánky spojovačky
Omalovánky staveb a budov
Vánoce, Velikonoce, Halloween
Omalovánky se zvířátky