Zajímavé odkazy, inspirace pro volný čas

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií okresy České republiky, týmy NHL, politické strany a hnutí, země EU, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, měny, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, státy usa, hudební zkratky, úřady a ministerstva apod.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Informace, inspirace pro volný čas

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, ptáci, Vánoce a Advent, sport, ovoce, květiny, nástroje a přístroje, rostliny, zelenina, náboženství, stavby, nápoje, auta, věda, symboly, halloween, přístroje, jídlo a nápoje, muži, dopravní prostředky, mapy, smajlíci a emotikony atd.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Seznam zemí světa a jejich vlajky, webovky, Omalovánky, domalovánky k vybarvení nejen pro malé děti, ale i pro dospělé, humor, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, M, Visit New York city, volný čas, cestování, Webové html5 hry zdarma, zábava

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: hudební zkratky, měny, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, geocaching, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, státy usa, země EU, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky apod.

Vtipné texty, ftipy, vtípky, černý humor, frky, fóry

Chcete se pobavit? Vtipné texty, ftipy, vtípky, černý humor, frky, fóry. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, černý humor, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, vtipné citáty apod.

Síť, inspirace pro volný čas

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako český jazyk, školství, zločin a právo, stavebnictví, náboženství a křesťanství, kultura, literatura, lékařství a medicína, chemie, nástroje, ekonomie a ekonomika, fyzika, politika, technika, filozofie, internet, matematika, jídlo, sport, počítače, cestování, nápoje, latina, psychologie atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií sportovci a sportovkyně, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky, vlastnosti, nadpřirozené osoby, křesťanství, profese a zaměstnání, věda, Spisovatelé a básníci, filozofie, politici, umělci a umění, státní správa, národnost, rodinné a příbuzenské vztahy, poruchy, lékařství, podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, záliby a hobby, psychologie, žurnalisté a novináři, historie, zločin a právo atd.

Keywords:kuriozity, V, zdroje informací, Vánoční web, Free computer wallpapers, Online testy zdarma bez registrace, Seznam vlajek měst České republiky, Nejlepší hry pro dívky, Celebrita Hilary Duff, Ilustrace, obrázky, Online web Hry zdarma bez registrace, info

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Náš tip, inspirace pro volný čas

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Full HD pozadí na PC - full HD wallpapers na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD pozadí na PC. jsou vhodná pro phablet, tablet, obrazovka počítače, monitor, displej, mobil, počítač, smartphone, mobilní telefon, notebook, PC a pro operační systémy Red Hat Linux, macOS, Linux Mint, SUSE Linux, Android, Linux Ubuntu, Windows 2000, Microsoft Windows 8, Windows NT, Windows 98, Linux Fedora. PC pozadí pro Windows z kategorií auta, letadla, hry a herní wallpapery, 3D a Abstraktní, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, příroda, krajina, noční města, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, budovy a stavby, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, květiny, kytky, wallpapery, jídlo a nápoje, psi a štěňátka. Stahujte v rozlišení 1152x864, 1152x1920, 1280x800, 2560x1440, 1280x768, 1440x2560, 1024x600, HD 1280x720, 320x568, 768x1024, 1600x2560, 1680x1050, 800x1280, 360x640, 393x786, 1536x2560 atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Slovník pojmů Co je to?, pro dospělé, Hanoj, V, Nejhranější hry online, Vše o Vánocích, Křesťanské omalovánky k tisku, internetové stránky, V, weby, Full HD pozadí na PC

Super online flash hry

Všem hráčům doporučujeme super online flash hry Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové online gamesy, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Střílečky, Oddechové, Závodní, Klasické, Velikonoční hry, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Karetní, parkování - parkovačky a podobně.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií Postřehové, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Sportovní, Logické a tak podobně.

Výroky, hlášky, moudrosti, úsloví, moudra, rčení, aforismy

Slavné citáty, Výroky, hlášky, moudrosti, úsloví, moudra, rčení, aforismy, . Naleznete zde přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o víře, citáty o rozumu, citáty o zlu, citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o smutku, citáty o štěstí, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o odvaze, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zahraniční značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky apod.

Online životopisy, biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Online životopisy, biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, herci a herečky, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Gymnasté, Washington Capitals, Imitátor, ČSSD, Slováci, Stoletá válka, Prezidenti, Florida Panthers, Pittsburgh Penguins, Nežijící, Husité, Diplomat, Závodník, Voják, Atentát, Poslanec, Renesance, Režisér, Brno, Máj, Křesťanství, Podnikatel, Habsburkové, Kladno, Fotograf, Prezident USA, Malíř, Exilový prezident, KSČ, Olympiáda, Orlík, Komik, Normalizace, Pop, Zavražděn, Rétorika apod.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, Online biografie, životopisy osobností, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava, odkazy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, doporučujeme, Přáníčka k svátku, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, internet, počítače

Super online flash hry

Všem hráčům doporučujeme super online flash hry Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové online gamesy, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Střílečky, Oddechové, Závodní, Klasické, Velikonoční hry, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Karetní, parkování - parkovačky a podobně.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií Postřehové, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Sportovní, Logické a tak podobně.

Výroky, hlášky, moudrosti, úsloví, moudra, rčení, aforismy

Slavné citáty, Výroky, hlášky, moudrosti, úsloví, moudra, rčení, aforismy, . Naleznete zde přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o víře, citáty o rozumu, citáty o zlu, citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o smutku, citáty o štěstí, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o odvaze, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Obrázky ke stažení - obrázky na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky ke stažení. jsou vhodná pro phablet, displej, ultrabook, smartphone, monitor, mobil, notebook, PC, počítač, obrazovka počítače, tablet a pro operační systémy Windows 10, macOS, Windows Me, Microsoft Windows 8, Windows 2000, Chrome OS, Android, OSX, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, Lubuntu. Full HD tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: motorky, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, Formule 1, květiny, fraktály, free wallpapers, tenisté a tenistky, ptáci, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, nature - příroda, vesmír, kosmos, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety. Dostupné velikosti jsou 375x667, 1200x1920, 1440x900, HD 1280x720, 800x1280, 854x480, 393x786, 1280x960, širokoúhlé 1366x768, 2560x1600, 640x480, 1024x768, 1440x960, 1920x1200, 1080x1800, 3200x1800 atd.

Klíčová slova: zajímavosti, Dopravní značky, školství, V, zdarma, Lionel Messi fotbalista, Přehled přípon a koncovek souborů, URL, Hry pro kluky, hyperlinky, multimédia, výukové pomůcky, Biblické omalovánky k tisku, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Silný led: Tady je tlustý led, tady to přejdeme.

Brežněv se chlubí: - "Mám nového koníčka, sbírám politické vtipy o sobě." - "A kolik jich už máte?" - "Zatím jen dva a půl lágru."

Neboj, není nabitá!

Další odkazy:

Sharon Stone
Odkazy na zajímavé weby
Obázek Sevíka
Naše tipy na užitečné weby
Vlajka Pitcairnových ostrovů
Partnerské internetové stránky
Vlajky, flags
Tipy na Partnerské weby
Free computer wallpapers
Zajímavé internetové odkazy
Cestování po Evropě

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut a autíček zdarma
Obrázky budov a staveb online k vybarvení
Online omalovánky dinosauři
Online omalovánky dopravních prostředků
Obrázky koní online k vybarvení pro děti
Počítačové, internetové online omalovánky
Pohádkové postavy online k vybarvení
Obrázky povolání a zaměstnání lidí k vybarvení
Online omalovánky princezny k vybarvení
Příroda - obrázky k vybarvení na počítači
Omalovánky psi pro děti online k vybarvení
Online omalovánky roztomilých zvířatek
Vánoční, adventní online omalovánky zdarma
Velikonoční online omalovánky pro děti zdarma
Online omalovánky, obrázky vlaků k vybarvení

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut k vytisknutí
Obrázky staveb a budov
Obrázky dopravních prostředků
Hudební omalovánky k vytištění
Obrázky jídel a pokrmů
Omalovánky květin k tisku
Omalovánky osob a lidí ke stažení
Obrázky oblečení a oděvů pro děti
Obrázky ovoce pro děti k vybarvení
Obrázky z pohádek zdarma ke stažení
Omalovánky ptáků
Sportovní omalovánky zdarma
Vánoční omalovánky pro děti
Omalovánky Vesmír pro nejmenší
Omalovánky pro kluky a holky
Obrázky znaků, čísel a písmen pro předškoláky

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut
Online omalovánky dopravních prostředků
Online omalovánky krajin a přírody
Online obrázky letadel k vybarvení
Online obrázky postav z pohádek k vybarvení
Online omalovánky pro nejmenší
Sportovní obrázky k vybarvení pro nejmenší
Obrázky Advent, Vánoce online k vybarvení
Obrázky s velikonočními motivy k vybarvení
Omalovánky s vláčky pro děti
Omalovánky zaměstnání, povolání, profese

Omalovánky pro děti:

Omalovánky aut a autíček
Omalovánky s dopravními prostředky
Omalovánky zdarma ke stažení
Kosmické omalovánky Vesmíru
Omalovánky květiny a kytičky
Obrázky nábytku pro děti k vybarvení
Omalovánky nástrojů a přístrojů
Obrázky oděvů a oblečení k vybarvení
Osoby, lidé, profese a zaměstnání
Písmena abecedy k vybarvení
Obrázky jídla a pokrmů pro nejmenší
Omalovánky s ptáky a ptáčky
Šachové omalovánky pro děti zdarma
Omalovánky spojovačky
Omalovánky staveb a budov
Vánoce, Velikonoce, Halloween
Omalovánky se zvířátky