Zajímavé odkazy, počítače a internet

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Super online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Postřehové, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Logické, Sportovní, Závodní moto hry, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Klíčová slova: Dopravní značky, Super online kvízy, Webové online hry zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přáníčka k svátku a jmeninám, Online hry zdarma, internet, Online testy zdarma bez registrace, Tapety se zvířaty na plochu PC, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, doporučujeme, humor, Obrázky zdarma

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Náš tip, počítače a internet

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Fórky, anekdoty, černý humor, frky, ftipy, fóry

Chcete se pobavit? Fórky, anekdoty, černý humor, frky, ftipy, fóry. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné citáty, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, kameňáky, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji apod.

Keywords:info, F, H, internetové stránky, Wayne Rooney, Nejhranější online hry zdarma, zdarma, odkazy, Jak hrát ruletu online?, Americké federální vlajky, Online adventní magazín, F

Webové online hry zdarma

Zahrajte si webové online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Karetní, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Strategie, Střílečky, Klasické, Oddechové, Sportovní, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Závodní, Velikonoční hry, Logické a podobně.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Naleznete zde výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Matematické testy atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: poruchy, vlastnosti, křesťanství, politika, mytologie, přezdívky, herectví, herci a herečky, zločin a právo, psychologie, státní správa, národnost, nadpřirozené osoby, profese a zaměstnání, školství, rodinné vztahy, věda, záliby, lékařství, fikce a fantasy, politici, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, žurnalisté a novináři, osobnosti, umělci atd.

Síť, počítače a internet

Full HD tapety ke stažení - pozadí na PC zdarma ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD tapety ke stažení. lze použít v monitor, PC, displej, ultrabook, obrazovka počítače, mobil, notebook, tablet, phablet, mobilní telefon, smartphone a pro operační systémy FreeBSD, Windows 2000, Windows NT, Apple iOS (iPhone), Android, Windows XP, Windows Me, Windows 10, Windows Server 2012, Red Hat Linux, BlackBerry OS. Obrázky na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako příroda, krajina, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, letadla, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, psi a štěňátka, zvířata, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, auta, rostliny, vesmír, planety, galaxie. Dostupná rozlišení jsou 1536x2048, 1600x2560, 750x1334, 2560x2048, 1152x768, 412x846, 1200x1920, 1600x1200, 320x568, 1440x960, 1280x960, 375x667, 375x812, 1024x768, 768x1024, 1280x854 atd.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Online životopisy, biografie - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Česká královna, Kněz, NHL, Zpěvačky, Manýrismus, Producent, Poprava, Hejtman, Miliardáři, Hudebnice, Dabérka, Angličané, Básníci, Prezident, Císař, Němci, Křesťanství, Podnikatelé, Scénárista, Pittsburgh Penguins, Podnikatel, Sochař, Vojáci, KHL, Teolog, Avangard Omsk, Sci-fi, Normalizace, Režisér, Zavražděn, Hokej, Brno, Esejista, Spisovatel, Zlatý slavík, Máj apod.

Klíčová slova: Ilustrace, obrázky, hyperlinky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení, webovky, zeměpis, zajímavosti, Nejlepší web stránka, F, Full HD tapety na PC zdarma, Nejhranější online testy a kvízy, Full HD tapety ke stažení

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční svícen, Recepty, Vánoční tapety, Rumové řezy, Tapeta, Jmelí, Advent, Santa Claus, Nový rok, Historické ozdoby, Skleněné ozdoby, Windows, Jarmark, Vánoční filmy, Štědrý den, Adventní kalendář, Sám doma, Bramborový salát, Linux, Brno, LED svíčky, Košíčky, Lindt, Text, Linecká kolečka, Koleda, Vánoční kaktus, Mrazík, Vánoční stromek, Kuba, Vosí hnízda apod.

Seznam státních vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam státních vlajek. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: internet, nemoce, technika, latina, bankovnictví, stavebnictví, fyzika, lékařství a medicína, různé, sport, nápoje, český jazyk, materiály, psychologie, školství, chemie, rostliny, politika, literatura, kultura, náboženství a křesťanství, cestování, zločin a právo, nástroje atd.

Internet, síť, počítače a internet

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Klíčová slova: cestování, URL, linky, Vlajky států světa, F, weby, zábava, Paris Saint-Germain Fotbalový klub, P, školství, zadarmo

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční svícen, Recepty, Vánoční tapety, Rumové řezy, Tapeta, Jmelí, Advent, Santa Claus, Nový rok, Historické ozdoby, Skleněné ozdoby, Windows, Jarmark, Vánoční filmy, Štědrý den, Adventní kalendář, Sám doma, Bramborový salát, Linux, Brno, LED svíčky, Košíčky, Lindt, Text, Linecká kolečka, Koleda, Vánoční kaktus, Mrazík, Vánoční stromek, Kuba, Vosí hnízda apod.

Seznam státních vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam státních vlajek. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: internet, nemoce, technika, latina, bankovnictví, stavebnictví, fyzika, lékařství a medicína, různé, sport, nápoje, český jazyk, materiály, psychologie, školství, chemie, rostliny, politika, literatura, kultura, náboženství a křesťanství, cestování, zločin a právo, nástroje atd.

Informace, počítače a internet

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Tapety na PC - full HD wallpapers na PC

Také doporučujeme: Tapety na PC. vhodné pro notebook, monitor, obrazovka počítače, smartphone, PC, tablet, phablet, mobilní telefon, mobil, počítač, displej a pro operační systémy Slackware, Linux Fedora, Linux Mint, OSX, Windows 95, Windows 2000, Mac, Windows 98, Windows 10, Microsoft Windows Vista, Java ME. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení z kategorií letadla, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, auta, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, noční města, 3D a Abstraktní, rostliny, wallpapery. Mnoho verzí a velikostí jako 1024x768, HD 1280x720, 768x1024, 1536x2048, 1200x1920, 1536x2560, 320x568, 640x480, 1920x1440, 1280x800, 2560x1440, 1280x854, 800x1280, 1280x768, 1920x1200, 1536x864 atd.

Klíčová slova: Tapety na PC, Nejlepší hry pro dívky, pro děti, Vlajky států USA, webové stránky, Chelsea Football Club England, Wallpapery na plochu PC, Obrázky vlajek států světa, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Městské a obecní prapory obcí ČR, Onlinovky zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Obrázková přání k svátku podle jmen,

Několik fórů na závěr. Vtip Nadějný hráč: Článek o nadějném mladém hokejistovi: Co ukáže na mistrovství světa? „Nevím, nejsem striptér.”

Sakra bouřka, pojď schováme se pod ten smrk …

Mirek jezdil po zábradlí, nevšiml si hřebíku, teďka mluví tenkým hláskem, chybí mu kus pytlíku.

Další odkazy:

Partnerské weby
Vlajka Americké Samoy
Doporučené odkazy
Pozadí na plochu se psy
Tipy na zajímavé weby
Free software
Naše tipy
Wallpapers na plochu PC zdarma ke stažení
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut a autíček zdarma
Obrázky budov a staveb online k vybarvení
Online omalovánky dinosauři
Online omalovánky dopravních prostředků
Obrázky koní online k vybarvení pro děti
Počítačové, internetové online omalovánky
Pohádkové postavy online k vyarvení
Obrázky povolání a zaměstnání lidí k vybarvení
Online omalovánky princezny k vybarvení
Příroda - obrázky k vybarvení na počítači
Omalovánky psi pro děti online k vybarvení
Online omalovánky roztomilých zvířatek
Vánoční, adventní online omalovánky zdarma
Velikonoční online omalovánky pro děti zdarma
Online omalovánky, obrázky vlaků k vybarvení,
Počítačové omalovánky se zvířaty online k vybarvení

Dále doporučujeme:

Doporučené odkazy na zajímavé weby
Naše tipy na zajímavé stránky
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Tipy na zajímavé weby
Zajímavé linky na nejrůznější weby

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut
Online omalovánky dopravních prostředků
Online omalovánky krajin a přírody
Online obrázky letadel k vybarvení
Online obrázky postav z pohádek k vybarvení
Online omalovánky pro nejmenší
Sportovní obrázky k vybarvení pro nejmenší
Obrázky Advent, Vánoce online k vybarvení
Obrázky s velikonočními motivy k vybarvení
Omalovánky s vláčky pro děti
Omalovánky zaměstnání, povolá, profese
Zvířata - online obrázky k vybarvení