Zajímavé odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: chemie, školství, psychologie, náboženství a křesťanství, rostliny, zkratky, cestování, latina, internet, ekonomie a ekonomika, kultura, stavebnictví, matematika, nemoce, literatura, materiály, bankovnictví, fyzika, nástroje, účetnictví, český jazyk, politika, filozofie, zločin a právo atd.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Motta, aforismy, moudrosti, bonmoty, hlášky, výroky, rčení

Slavné citáty, Motta, aforismy, moudrosti, bonmoty, hlášky, výroky, rčení, z kategorií přísloví o naději, citáty o svobodě, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o dobru, citáty o člověku, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o odvaze, citáty o zdraví, citáty o smutku od různých známých osobností.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Vybírejte z kategorií Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Klíčová slova: weby, F, Seznam zkratek a akronymů, zeměpis, Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení, Hry pro nejmenší online, počítače, webovky, Biblické omalovánky k tisku, internetové stránky, F, odkazy, pro dospělé

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země Afriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země východní Asie apod.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií značky upravující přednost, výstražné značky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení apod.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako politika, věda, národnost, rodinné vztahy, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, školství, mytologie, podnikání a podnikatelé, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, umělci, sport, žurnalisté a novináři, poruchy, politici, fikce a fantasy, vlastnosti, křesťanství, státní správa, profese a zaměstnání, záliby, herectví, herci a herečky atd.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak vytvořit, jak konvertovat, kterak editovat, jak přehrát, v čem spustit, jak importovat, jak převést, v čem upravit, jak otevřít, jak spustit následující typy souborů: konfigurační soubory, internet a web, písma, fonty, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, video soubory, dokumenty, koncovky souborů, systémové soubory, hudební audio soubory, obrazy disků apod.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Keywords:Přehled států světa a jejich vlajek, Online hry zdarma, M, multimédia, Přání k narozeninám, zajímavosti, internet, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Charlize Theron, Superhry a hry online zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Free game online hry

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, zelenina, stavby, dopravní prostředky, osobnosti a lidé, věda, hmyz, muži, květiny, rostliny, přístroje, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, ovoce, halloween, sport, smajlíci a emotikony, ptáci, zvířata, jídlo a nápoje, láska, hudba atd.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této jedinečné sbírce naleznete Animace, Logické hry, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Pro dívky, Závody aut, Střílečky, Karetní hry, Hry pro děti, Strategie, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Bojové hry a tak dále.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Klíčová slova: Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, pro děti, Stručný slovník pojmů a termínů, Tapety na plochu psi, Přehled státních vlajek států světa, Skvělé hry online zdarma, výukové pomůcky, Rwanda, Přehled formátů souborů, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Kliparty zdarma, Webové online hry zdarma

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Vtípky, fórky, ftipy, fóry, kameňáky, černý humor

Chcete se uvolnit? Vtípky, fórky, ftipy, fóry, kameňáky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií Vtipy o policajtech, O ženách, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, O škole, O Somálcích, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O Windows, O zvířátkách, O Němcích apod.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Vybírejte z kategorií výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak vytvořit, jak spustit, jak exportovat, jak převést, jak konvertovat, jak otevřít, kterak editovat, jak přehrát, v čem spustit, čím zobrazit soubory následujících typů: šablony dokumentů, komprimace dat, systémové soubory, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, internet a web, písma, fonty, hudební audio soubory, koncovky souborů, video soubory, obrazy disků apod.

Vše o Vánocích - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Dárky, Filmy, Santa Claus, Zdraví, Brno, Vánoční prostírání, Hostina, Linecká kolečka, Omalovánky, Jedle, Francouzsky, Vánoční ozdoby, Přáníčko, Jmenovky, Láska nebeská, Atmosféra, Jesličky, Smrk, Vánoční svařák, Vánoční filmy, Drážďany, Třásně, K Vytištění, Koleda, Květiny, Lego, bezlepkové cukroví, Vykrajovátka, Kavkazská jedle, Desktop, Vinná klobása apod.

Webové online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní, Bojové gamesy, Akční hry, Relaxační onlinovky, Logické, Karetní hry, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako obecné zkratky, hudební zkratky, mezinárodní organizace, geocaching, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, politické strany a hnutí, měny, státy usa, firmy a společnosti, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií přezdívky, historie, sport, křesťanství, státní správa, fikce a fantasy, psychologie, osobnosti, poruchy, profese a zaměstnání, lékařství, vlastnosti, umělci, herectví, herci a herečky, filozofie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, školství, zločin a právo, rodinné vztahy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politika, národnost, žurnalisté a novináři, politici atd.

Klíčová slova: odkaz, Vlajky amerických států USA, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Tinder, Přehled formátů souborů, Životopisy osobností, zdarma, Státní vlajky, humor, Super online kvízy, V

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Vtípky, fórky, ftipy, fóry, kameňáky, černý humor

Chcete se uvolnit? Vtípky, fórky, ftipy, fóry, kameňáky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií Vtipy o policajtech, O ženách, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, O škole, O Somálcích, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O Windows, O zvířátkách, O Němcích apod.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Vybírejte z kategorií výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma . Naleznete zde Karetní hry, Relaxační hry, Bojové hry, Adventury, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Logické hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Animace, Hry pro děti, Střílečky, Sportovní hry, Akční hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Klíčová slova: Vše o Vánocích, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Seznam zkratek a akronymů, hyperlinky, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Pozadí se zvířátky na PC, Seznam vlajek amerických států, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, zadarmo, linky, zdroje informací, Dopravní značky, Obrázky ke stažení na plochu,

Jeden fór na závěr. Vtip Špindíra: Sotva se hokejista vrátí ze zápasu, manželka na něj spustí: „Taková ostuda! To ses před tím zápasem nemohl lépe umýt?!” „O čem to mluvíš?” diví se sportovec. „Jen nedělej andílka - já dobře vím, co se stalo! Ty si myslíš, že jde přehlédnout, že tě rozhodčí předčasně poslal do sprch?!”

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Omalovánky k vytisknutí
Tipy na zajímavé weby
Pakistan
Partnerské weby
Kraje ČR
Zajímavé internetové odkazy
Přání a přáníčka
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.