Zajímavé odkazy, technika, kultura, volný čas

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

černý humor, ftipy, fórky, vtípky, vtipy, fóry

Chcete se pobavit? černý humor, ftipy, fórky, vtípky, vtipy, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky, vtipy, vtípky, O ženách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, O manželství, O Windows, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, O ekonomech, O Němcích, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, O škole, Frky ze života, Vtipy o doktorech, O mužích, O Somálcích, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Vtípky, frky, anekdoty, vtipné texty, ftipy, fórky

Zkuste vypnout! Vtípky, frky, anekdoty, vtipné texty, ftipy, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií kameňáky, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, vtipy o metanolu, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, frky o zvířatech apod.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Klíčová slova: Dopravní značení, kuriozity, Obrázky vlajek měst ČR, M, Modelky a celebrity, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Stručný slovník pojmů a termínů, F, Křesťanství a Vánoce, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Wallpapery do mobilu, Super free web games zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Super free web games zdarma

Zkuste super free web games zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Oblíkačky, Auta a závodní, Farmářské hry, Adventury, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Strategické onlinovky, Vaření a smažení, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Akční gamesky, Střílecí hry apod.

Nejhranější online hry zdarma

Doporučujeme nejhranější online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Oddechové, Sportovní, Střílečky, Velikonoční hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Závodní, parkování - parkovačky, Strategie, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Vánoční online hry, Pro dívky a podobně.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Keywords:Nejhranější hry online, Dopravní značení, linky, Superhry a hry online zdarma, Vlajky zemí Německa, školství, zdarma, č, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, doporučujeme, výukové pomůcky, Přehled souborových přípon

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy atd.

Superhry a hry online zdarma

Zahrajte si superhry a hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické hry, Sportovní hry, Střílečky, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Akční hry, Strategie, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Adventury, Závody aut, Pro dívky a tak dále.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, materiály ke stažení, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Tisk, Kinder, Omalovánky, Vánoční světýlka, Vánoční dekorace, Keramický adventní věnec, Svíčky, Filmy, Brno, Řetězy, Santa, Třásně, K Tisku, Adventní trhy, Linecká kolečka, Vykrajovátka, Sám doma, Jídlo, Špalda, Tiskárna, Vídeňský punč, Jmenovka, Lego, Vinná klobása, Německy, Skleněné ozdoby, Perníčky, Anglicky, Ježíš Kristus, Recepty, Cesmína apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako státní správa, historie, psychologie, křesťanství, žurnalisté a novináři, národnost, přezdívky, rodinné vztahy, politici, mytologie, filozofie, vlastnosti, podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání, lékařství, věda, osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, umělci atd.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Naleznete zde testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Matematické testy atd.

Klíčová slova: M, Vánoční magazín, Online adventní magazín, Jak ozdobit vánoční stromeček?, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, pro dospělé, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Tipy na vánoční dárky, Životopisy slavných osobností, Kliparty pro dokumenty, Hry pro dívky online, Databáze osobností Kdo je to?

Vlajky spojených států amerických

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Jižní Dakota, Havaj, Kansas, Západní Virginie, Mississippi, Connecticut, Utah, Montana, Ohio, Tennessee, Oregon, Virginie, New Hampshire, Alabama, Maine, Rhode Island, Kentucky, Massachusetts, Wisconsin, Missouri, Iowa, Wyoming, Nebraska, Severní Dakota, New Jersey, Georgie atd.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Informace, technika, kultura, volný čas

Myšlenky, hlášky, bonmoty, motta, aforismy, přísloví, úsloví

Slavné citáty, Myšlenky, hlášky, bonmoty, motta, aforismy, přísloví, úsloví, rozdělené kategorií: citáty o člověku, přísloví o naději, citáty o kráse, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, citáty o dobru, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o nenávisti, citáty o víře od různých známých osobností.

Nejhranější hry online

Všem hráčům doporučujeme nejhranější hry online Vybírejte z kategorií Hannah Montana, Střílecí hry, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Adventury, Barbie hry, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Oblíkačky, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Logické hry, Deskovky apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, hudební zkratky, okresy České republiky, měny, fyzikální jednotky, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky apod.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Státní vlajky zemí, PF2018, volný čas, Kliparty pro dokumenty, info, Sweden, Webové online hry zdarma, zadarmo, Pozadí na PC ke stažení

Vlajky spojených států amerických

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Jižní Dakota, Havaj, Kansas, Západní Virginie, Mississippi, Connecticut, Utah, Montana, Ohio, Tennessee, Oregon, Virginie, New Hampshire, Alabama, Maine, Rhode Island, Kentucky, Massachusetts, Wisconsin, Missouri, Iowa, Wyoming, Nebraska, Severní Dakota, New Jersey, Georgie atd.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Milka, Linecká kolečka, Slámový adventní věnec, Tablet, Strom, Kavkazská jedle, Dia, Václavské náměstí, Lego, Koleda, Papírový vánoční stromek, Ohňostroj, Nový rok, Jezulátko, Vánoční tapety, Tapeta, Německy, Cesmína, Hostina, Drážďany, Vánoční ozdoby, Vánoční stromeček, Štědrý den, Sněhulák, Písnička, Vánoční svařák, Vánoční prostírání, Keramický adventní věnec, Film, Pozadí, Plocha apod.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Pozadí na PC ke stažení - wallpapers na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na PC ke stažení. jsou vhodná pro tablet, phablet, monitor, počítač, PC, notebook, mobil, displej, ultrabook, mobilní telefon, obrazovka počítače a pro operační systémy OSX, Windows XP, Linux Ubuntu, Windows 2000, Windows 95, Windows Me, Windows 98, Microsoft Windows 8, SUSE Linux, Red Hat Linux, Windows Server 2012. Obrázky na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, kytky, motorky, motocykly, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, noční města, voda a bubliny, wallpapery, zvířata, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, dopravní prostředky, adventní a vánoční tapety, rostliny, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, letadla. Zvolte si z rozměrů 375x667, hi res 2560x1920, 1536x864, 360x760, 412x846, 1536x2048, 854x480, 2048x1536, 1920x1080 Full HD, 1600x2560, 2560x1600, 1024x600, 375x812, 1680x1050, 1280x768, Full HD 1080x1920 atd.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Klíčová slova: odkazy, Online testy zdarma, zajímavosti, počítače, Vlajky spojených států amerických, Obrázek vánočního zvonečku, Nejhranější online hry zdarma, Super free web games zdarma, odkaz, cestování, URL, pro děti, Tichá noc,

Několik fórů na závěr. Vtip V baru: Přijdou do baru hokejista a fotbalista.Hokejista praví: -"Whisky a led." Fotbalista se na něho podívá a říká: -"Whisky a trávu."

Pán má na hlavě jen tři vlasy, přijde do kadeřnictví a chce uplést cop. Kadeřnici se to sice moc nezdá, ale dá se do pletení copu. Najednou ale povídá: „Ježiš, hrozně se omlouvám, já jsem vám omylem vytrhla jeden vlas.“ Pán na to: „To nevadí, upleťte to teda z těch dvou.“ Kadeřnice plete dál, když najednou: „Jejda, je mi to moc líto, ale já jsem vám vytrhla další vlas.“ Pán na to: „No, tak to nechte rozpuštěný.“

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Další odkazy:

Partnerské weby
Obrázek Santy Clause
Naše tipy
Úspory vody, tepla, eletřiny
Doporučené odkazy
Omalovánky s vánočními motivy
Zajímavé internetové odkazy
Ozdobený vánoční stromeček
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.