Zajímavé odkazy, cestování, zábava i hry

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako hmyz, auta, symboly, věda, Vánoce a Advent, ptáci, náboženství, láska, sport, rostliny, nástroje a přístroje, mapy, halloween, ovoce, muži, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, nápoje, hudba, ženy a dívky, květiny, jídlo a nápoje atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, obecné zkratky, státy usa, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, země EU, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, měny, hudební zkratky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, geocaching, týmy NHL, úřady a ministerstva apod.

Klíčová slova: weby, B, Vlajky spojených států amerických, Slovník pojmů Co je to?, Sobi k vybarvení, internet, Skvělé hry online zdarma, Životopisy slavných osobností, Zastave svetovnih držav, odkazy, č, kuriozity, Online adventní magazín

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země Afriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země jižní Asie apod.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Online vánoční magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Svíčky, Adventní neděle, Linecká kolečka, Vánoční stromeček, Filmy, Vánoční ozdoby, Adventní kalendář, Dárky, Košíčky, Papírový vánoční stromek, Vánoční prostírání, Samolepky, Brno, Štóla, Vánoční stromek, Drážďany, Slámový adventní věnec, Staroměstské náměstí, Francouzsky, Rostliny, Zdraví, Rumové řezy, Anděl, Lindt, Hostina, Atmosféra, Nový rok, Smrk, Santa, Sněhulák, Patchwork apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Keywords:cestování, linky, Počítačové tapety pro Windows, Super free web games zdarma, Online obrázky k vybarvení, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Online hry zdarma, volný čas, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., školství, Stručný encyklopedický slovník, Státní prapory států světa

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Obrázky na plochu počítače - obrázky na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na plochu počítače. doporučujeme pro mobilní telefon, smartphone, PC, obrazovka počítače, mobil, displej, phablet, notebook, tablet, počítač, monitor a pro operační systémy Linux Ubuntu, Windows 98, Windows 10, Windows 7, Slackware, Windows 2000, Windows NT, OSX, Microsoft Windows Vista, Windows 95, Windows 10 Mobile. PC pozadí pro Windows z kategorií motorky, fraktály, sportovní a závodní auta, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, free wallpapers, oceán, moře, pláže, nature - příroda, sportovní wallpapery, fantasy, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, květiny, ptáci. Dostupná rozlišení jsou 1920x1440, 1600x1200, 375x667, 1920x1080 Full HD, 1280x800, 1280x720, 1280x854, 1536x2560, 360x760, 1800x1440, 375x812, 1280x768, 2560x1440, 1200x1920, 393x786, 1024x768 atd.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Kameňáky, vtípky, černý humor, ftipy, fórky, anekdoty

Chcete se uvolnit? Kameňáky, vtípky, černý humor, ftipy, fórky, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, O škole, O důchodcích, Vtipné hádanky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, O zvířátkách, O manželství, O Němcích, O Slovácích, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, Vtipy o cikánech, O Windows, O mužích apod.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Klíčová slova: počítače, humor, Seznam zkratek a akronymů, Poker en ligne online sur Internet, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zábava, výukové pomůcky, Úspory a spoření, K, Hry pro kluky, Online hry zdarma, Ilustrační obrázky

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Bonmoty, moudrosti, úsloví, přísloví, rčení, myšlenky, motta

Slavné citáty, Bonmoty, moudrosti, úsloví, přísloví, rčení, myšlenky, motta, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o rozumu, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Síť, cestování, zábava i hry

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Full HD tapety na PC zdarma - wallpapers na plochu počítače

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD tapety na PC zdarma. doporučujeme pro displej, monitor, mobil, mobilní telefon, phablet, tablet, notebook, ultrabook, obrazovka počítače, počítač, PC a pro operační systémy Android, Apple iOS (iPhone), Linux Mint, Chrome OS, OSX, Slackware, Windows 2000, Windows NT, Windows 7, SUSE Linux, Java ME. Počítačové tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: příroda, krajina, zvířata, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, letadla, voda a bubliny, noční města, wallpapery, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, 3D a Abstraktní, motorky, motocykly, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, operační systémy, Windows. Stahujte ve velikostech 1280x960, 1024x768, 854x480, 1366x1024, 1920x1280, 393x786, 1280x854, 2560x2048, 1024x600, 1680x1050, 1600x2560, 1200x1920, 1152x1920, 320x568, 360x720, 750x1334 atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako školství, psychologie, materiály, zkratky, nemoce, lékařství a medicína, bankovnictví, účetnictví, věda, internet, náboženství a křesťanství, příroda, latina, počítače, fyzika, rostliny, ekonomie a ekonomika, technika, kultura, chemie, cestování, software, hardware, zločin a právo atd.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Klíčová slova: zdarma, doporučujeme, webové stránky, Omalovánky - dinosauři, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, pro dospělé, Livre de coloriage, Životopisy osobností, Databáze osobností Kdo je to?, Vlajky měst a obcí České republiky

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Bonmoty, moudrosti, úsloví, přísloví, rčení, myšlenky, motta

Slavné citáty, Bonmoty, moudrosti, úsloví, přísloví, rčení, myšlenky, motta, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o rozumu, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o svobodě od různých známých osobností.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, zahraniční značky, informativní provozní značení apod.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Klíčová slova: Obrázky a kliparty zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, Vlajky zemí světa, info, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Přání k jmeninám, sms ke svátku, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Dopravní značky, multimédia, zajímavosti, zeměpis, hyperlinky, Monaco,

Několik fórů na závěr. Vtip Pes: Jde blondýnka se psem, zastaví se a čte noviny. Příjde k ní brunetka a ptá se: "To je krásnej pejsek, co stojí?" "Já taky nevím, proč si ten blbec nesedne."

Chcete vydělávat díky Facebooku? Jděte do Účet -> Nastavení účtu -> Deaktivace účtu. A začněte, dop*dele, konečně pracovat!

Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.

Další odkazy:

Partnerské weby
Countries and flags
Doporučené odkazy
Cristiano Ronaldo
Tipy na zajímavé weby
Tapety na plochu zbraně
Zajímavé internetové odkazy
Andrés Iniesta
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.