Zajímavé odkazy, zábava, důležité informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Full HD pozadí na PC - počítačové tapety pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD pozadí na PC. doporučujeme pro počítač, notebook, phablet, mobil, smartphone, PC, tablet, displej, mobilní telefon, ultrabook, monitor a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Lubuntu, BlackBerry OS, Windows 10 Mobile, Windows 2000, SUSE Linux, Windows 98, macOS, Linux Fedora, Slackware, Java ME. Wallpapers na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, nature - příroda, hmyz a pavouci, zvířata, tenisté a tenistky, flóra, stromy, květiny, oceán, moře, pláže, ptáci, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen. Dostupné rozměry 1080x1920, 1280x854, 1920x1080 Full HD, 1152x864, 1536x2048, širokoúhlé 1366x768, 360x760, 1024x600, 1600x900, 1280x960, 1600x2560, 2560x2048, 1280x720, 1280x800, 375x667, 1600x900 atd.

Fórky, frky, kameňáky, vtipy, fóry, anekdoty

Chcete se uvolnit? Fórky, frky, kameňáky, vtipy, fóry, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Chucku Norrisovi, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, O manželství, O Slovácích, Vtipy o doktorech, O mužích, O Somálcích, O škole, Frky ze života, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako příroda, český jazyk, nemoce, nápoje, chemie, různé, ekonomie a ekonomika, jídlo, internet, kultura, filozofie, věda, stavebnictví, politika, technika, fyzika, materiály, lékařství a medicína, literatura, nástroje, bankovnictví, rostliny, zločin a právo, cestování atd.

Klíčová slova: hyperlinky, info, URL, Online hry pro děti zdarma, Omalovánky k vytisknutí, Kliparty zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, linky, Antistresové omalovánky, Členské země americké federace, Online geografické testy zdarma bez registrace, F, pro dospělé

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom zkuste Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Tisk, Milka, Jarmark, Kinder, Historické ozdoby, Vánoční kaktus, Silvestr, Láska nebeská, Papírové ozdoby, Jingle Bells, Písnička, K Tisku, Koleda, Jezulátko, Blahopřání, PF, Pokrmy, Hostina, Husarské knoflíky, Strom, Plocha, Třásně, Koledy, Dárky, Perníčky, Smrk, Keramika, Vinná klobása, Plzeň, Pastýř, Popelka apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak spustit, v čem upravit, jak vytvořit, jak přehrát, kterak editovat, jak exportovat, v čem spustit, jak importovat, jak konvertovat, jak otevřít soubory následujících typů: hudební audio soubory, spustitelné soubory, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, dokumenty, internet a web, koncovky souborů, grafiku, písma, fonty, šablony dokumentů, systémové soubory apod.

Informace, zábava, důležité informace

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: věda, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, umělci, politici, osobnosti, filozofie, národnost, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství, herectví, herci a herečky, žurnalisté a novináři, lékařství, přezdívky, vlastnosti, poruchy, zločin a právo, mytologie, rodinné vztahy, státní správa, sport, psychologie atd.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Moudra, hlášky, aforismy, přísloví, motta, moudrosti, rčení

Citáty slavných osobností, Moudra, hlášky, aforismy, přísloví, motta, moudrosti, rčení, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o penězích, citáty o rozumu, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o smutku, citáty o svobodě, citáty o kráse, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o člověku od různých známých osobností.

Keywords:Webové html5 hry zdarma, zajímavosti, multimédia, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Natalie Portman, kuriozity, Biografie slavných osobností, Online adventní magazín, Omalovánky pro děti, Dopravní značky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, humor

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: obecné zkratky, politické strany a hnutí, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, měny, hudební zkratky, firmy a společnosti, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, hudební zkratky, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, země EU, mezinárodní organizace, měny, okresy České republiky, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching apod.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Super free web games zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super free web games zdarma . Naleznete zde Bojové hry, Stolní a deskové hry, Akční hry, Hry pro děti, Závody aut, Karetní hry, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Střílečky, Pro dívky, Strategie, Animace a tak dále.

Hry pro dívky online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro dívky online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, Klasické, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Pro dívky, Střílečky, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Sportovní, Karetní, Logické, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry a podobně.

Seznam vlajek amerických států

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Wisconsin, Kentucky, Havaj, Nebraska, New York, Kalifornie, Oregon, Arkansas, Rhode Island, Oklahoma, New Hampshire, New Jersey, Mississippi, Pensylvánie, Ohio, Severní Dakota, Kansas, Louisiana, Maryland, Iowa, Massachusetts, Jižní Karolína, Nevada, Montana, Utah, Illinois atd.

Klíčová slova: Dopravní značky, zábava, Slovník pojmů Co je to?, Mexico, doporučujeme, zeměpis, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Recepty na vánoční pokrmy, školství, pro děti, webové stránky, odkazy

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, auta, ženy a dívky, sport, zelenina, osobnosti a lidé, rostliny, nástroje a přístroje, přístroje, Vánoce a Advent, náboženství, symboly, hudba, stavby, věda, nápoje, mapy, láska, ptáci, smajlíci a emotikony, hmyz, halloween, muži atd.

Síť, zábava, důležité informace

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: zahraniční značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Online hry pro děti zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry pro děti zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Deskovky, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Hannah Montana, Vaření a smažení, Omalovánky, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Strategické onlinovky apod.

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, volný čas, weby, Vánoce symbol klidu, míru a pohody, Webové html5 hry zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Slovník pojmů Co je to?, Vánoce, Seznam vlajek amerických států, Obrázky vlajek měst ČR, Přehled souborových přípon

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, auta, ženy a dívky, sport, zelenina, osobnosti a lidé, rostliny, nástroje a přístroje, přístroje, Vánoce a Advent, náboženství, symboly, hudba, stavby, věda, nápoje, mapy, láska, ptáci, smajlíci a emotikony, hmyz, halloween, muži atd.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom navštivte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční koledy, vánoční stromeček, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční zábava atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Milka, Tablet, Kameňák, Šišky, Osvětlení, Vánoční pozadí, Pozadí, Popelka, Papírový vánoční stromek, Tapeta, Vánoční svíčky, Recepty, Smrk, Slámový adventní věnec, Advent, K Tisku, Láska nebeská, Vánoční filmy, Ostrava, Přáníčko, Pastýř, Ježíš Kristus, Plocha, Vídeňský punč, Wallpaper, Mrazík, LED svíčky, Sněhová vločka, Tiskárna, Omalovánky, Vánoční dekorace apod.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako láska, muži, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, ženy a dívky, Vánoce a Advent, sport, rostliny, květiny, zelenina, ptáci, věda, přístroje, hudba, náboženství, stavby, zvířata, hmyz, jídlo a nápoje, mapy, osobnosti a lidé atd.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj apod.

Klíčová slova: Seznam vlajek měst České republiky, Online testy a kvízy zdarma, Hry pro dívky online, Super free web games zdarma, Nej hry online, Vánoční pokrmy nejen na Štědrý den, H, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zdroje informací, Vlajky států a zemí světa, zadarmo, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Santa Claus jako symbol amerických Vánoc,

Jeden fór na závěr. Vtip Indián: Brankář přijede k trenérovi a stěžuje si mu na indiánského spoluhráče: „Já nejsem žádný rasista, trenére, ale opravdu už se to s ním nedá vydržet - začal po mně střílet puky lukem!”

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Nejoblíbenější vánoční koledy
Doporučené odkazy
Vánoční omalovánky k vytisknutí
Partnerské weby
Texty přání k vánocům
Naše tipy
Adventní svícen a jeho symbolika
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.