Zajímavé odkazy, technika, kultura, informace

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Moudra, hlášky, úsloví, přísloví, moudrosti, myšlenky, rčení

Slavné citáty, Moudra, hlášky, úsloví, přísloví, moudrosti, myšlenky, rčení, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o přátelství, citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o smrti, hlášky o alkoholu, citáty o smutku, citáty o svobodě, citáty o nenávisti, citáty o zlu, citáty o dobru, citáty o člověku, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o odvaze, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o neštěstí, citáty o kráse od různých známých osobností.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Náš tip, technika, kultura, informace

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Liberecký kraj apod.

Klíčová slova: info, internetové stránky, Online zeměpisné testy zdarma, pro dospělé, Lap Dance, Vlajky spojených států amerických, volný čas, Full HD pozadí ke stažení, Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení, Biografie slavných osobností, Full HD pozadí ke stažení, výukové pomůcky, kuriozity

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Wallpapers na plochu PC - obrázky na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na plochu PC. doporučujeme pro displej, tablet, ultrabook, počítač, PC, phablet, notebook, monitor, mobilní telefon, mobil, obrazovka počítače a pro operační systémy Linux Xubuntu, Linux Mint, Slackware, Microsoft Windows Vista, Windows 2000, BlackBerry OS, macOS, FreeBSD, Windows XP, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux. Wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: voda a bubliny, sportovní pozadí, auta, noční města, wallpapery, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby, hudební tapety, jídlo a nápoje, letadla, zvířata, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže. Stahujte v rozlišení 1920x1280, 750x1334, 1536x2560, 1920x1200, 1440x960, 2560x1440, 2048x1080, 320x568, 1152x768, 1280x960, 1200x1920, 1280x768, 768x1024, 854x480, 1280x1024, 1536x2048 atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zapařte si hry pro nejmenší děti online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Letecké simulátory, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Logické hry, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana, Akční gamesky, Adventury, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Strategické onlinovky apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, výstražné značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky apod.

Keywords:Seznam vlajek měst České republiky, zdarma, zajímavosti, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Holly Valance, cestování, Stručný slovník pojmů a termínů, multimédia, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, internet, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, humor

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: nápoje, ekonomie a ekonomika, zkratky, filozofie, účetnictví, materiály, kultura, bankovnictví, chemie, český jazyk, cestování, nástroje, různé, rostliny, hardware, věda, internet, jídlo, příroda, náboženství a křesťanství, školství, matematika, fyzika, latina atd.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako významné osobnosti, křesťané a svatí, herci a herečky, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Čech, Gymnasté, Spisovatel, Zpěvačky, Závodník, Voják, Faraon, Dabérka, Generalissimus, Florida Panthers, Pedagog, Druhá světová válka, Fotograf, Miliardář, KHL, Prezidenti USA, Angličané, Nobelova cena, Orlík, Antropolog, Maršál, Američan, Komik, Husité, Žijící, Prezidenti, Překladatel, Královna, Masový vrah, Mim, Olympijští vítězové, Textařka, Poprava, Slovenští prezidenti, Imitátor, Kněz apod.

Síť, technika, kultura, informace

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Kameňáky, vtípky, fóry, anekdoty, černý humor, vtipné texty

Zkuste vypnout! Kameňáky, vtípky, fóry, anekdoty, černý humor, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, černý humor, kameňáky, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku apod.

Klíčová slova: Dopravní značení, M, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Selena Gomez, hyperlinky, Online hry zdarma, zdroje informací, Athletic Bilbao, Nej hry online, odkazy, Dopravní značky, zadarmo

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Informace, technika, kultura, informace

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, výstražné značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Klíčová slova: Ilustrace, obrázky, webovky, Vlajky spojených států amerických, Sexy Isla Fisher, Hry pro kluky, Wallpapers na plochu PC, K, Úspory a spoření, linky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, M

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Online hry pro děti zdarma

Doporučujeme online hry pro děti zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Akční hry, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Logické a tak podobně.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Naleznete zde Hry pro děti, Adventury, Akční hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Logické hry, Bojové hry, Sportovní hry, Relaxační hry, Postřehové hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Animace, Hry pro dva hráče, Strategie a tak dále.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, zvířata, květiny, přístroje, stavby, hmyz, láska, zelenina, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, sport, náboženství, ptáci, halloween, mapy, muži, ženy a dívky, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, nápoje atd.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako mapy, smajlíci a emotikony, ptáci, láska, hudba, zelenina, stavby, rostliny, auta, hmyz, zvířata, náboženství, věda, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, ženy a dívky, přístroje, halloween, dopravní prostředky, osobnosti a lidé, květiny, muži, Vánoce a Advent atd.

Klíčová slova: Životopisy slavných osobností, Online geografické testy zdarma bez registrace, zeměpis, Prapory všech zemí světa, weby, Wayne Rooney, Přehled zkratek a akronymů, URL, Seznam vlajek měst České republiky, školství, F, tipy, Vlajky měst Libereckého kraje, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Březněvovo hobby: Brežněv se chlubí: - "Mám nového koníčka, sbírám politické vtipy o sobě." - "A kolik jich už máte?" - "Zatím jen dva a půl lágru."

Chlapík smrdící jako lihovar se těžce svalil na sedadlo v metru vedle jednoho kněze. Měl flekatou kravatu, stopy jasně červené rtěnky po tvářích a z půlky plnou láhev ginu čouhající v kapse. Vytáhl značně zmuchlané noviny a chvilku v nich četl. Pak se ptá kněze: "Otče, nevíte, co způsobuje artritidu?" "No, myslím, že nadměrná konzumace alkoholu a nevázaný sexuální život." Opilec se s divným výrazem vrátil k novinám a mumlal si něco o nepochopitelných věcech a osudu. Kněz chvilku přemýšlí o tom, co řekl, a pak se opilcovi omlouvá: "Víte, nechtěl jsem být tak tvrdý. Jak dlouho máte artritidu?" "Já ji nemám, ale tady píšou, že ji má papež."

Zákon vyplývající ze života: Život je řada průšvihů po sobě nepravidelně jdoucích.

Další odkazy:

Sharon Stone
Tipy na zajímavé weby
Kristin Kreuk
Odkazy na partnerské weby
New York city
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Kam na výlet?
Partnerské internetové stránky
Smuteční kondolence
Odkazy na užitečné webové stránky
Ireland

Děkujeme vám za vaši návštěvu.