Zajímavé odkazy pro děti i dospělé

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak vytvořit, kterak editovat, v čem spustit, v čem upravit, jak importovat, jak konvertovat, jak přehrát, jak exportovat, čím prohlížet, jak převést následující typy souborů: spustitelné soubory, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, obrazy disků, konfigurační soubory, komprimace dat, hudební audio soubory, koncovky souborů, grafiku, písma, fonty, systémové soubory apod.

Náš tip pro děti i dospělé

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Klíčová slova: webovky, Full HD wallpapers na PC, Stručný encyklopedický slovník, zeměpis, Tipy na vánoční dekorace, Webové online hry zdarma, odkaz, Ilustrační obrázky, Přání k svátku podle jmen, Státní prapory států světa, zajímavosti, Vánoční magazín, weby

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Skvělé hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste skvělé hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Strategie, Karetní, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Závodní, Logické, Velikonoční hry a podobně.

Informace pro děti i dospělé

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Vyzkoušejte nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Vybírejte z kategorií testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Fóry, vtipné texty, anekdoty, vtípky, fórky, kameňáky

Zkuste vypnout! Fóry, vtipné texty, anekdoty, vtípky, fórky, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o metanolu, kameňáky, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech apod.

Keywords:humor, Super free web games zdarma, Vlajky měst České republiky, internetové stránky, Tipy na romantické vánoční filmy, Skvělé hry online zdarma, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Seznam zkratek a akronymů, Obrázky ke stažení, hyperlinky, Nejhranější online hry zdarma, pro děti

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, zahraniční značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, vodorovné značení apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma Vybírejte z kategorií Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Omalovánky, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry, Oddechové hry, Střílecí hry, Barbie hry, Farmářské hry, Auta a závodní, online html5 hry, Adventury, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry apod.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států New Hampshire, Severní Karolína, Colorado, Connecticut, Kalifornie, Západní Virginie, Pensylvánie, Maryland, Iowa, Michigan, Havaj, Minnesota, Louisiana, Kentucky, Texas, Rhode Island, Indiana, Wyoming, Florida, Kansas, Severní Dakota, Maine, Ohio, Alabama, Vermont, Oklahoma atd.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Klíčová slova: Obrázky na plochu PC, Biografie slavných osobností, Stručný slovník pojmů a termínů, Vánoční koledy, Dopravní značky, F, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Obrázky se zvířaty na monitor, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Nejlepší hry pro dívky, Hry pro nejmenší online, zábava

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, zločinci a vrazi atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vražedkyně, Herec, Country, Archivář, Hejtmani, Boston Bruins, Esejista, Rakousko-Uhersko, Češi, Vrah, Zpěvačka, Továrník, Sci-fi, Máj, Prezident USA, Vojáci, Lord, Fotograf, Pittsburgh Penguins, Básník, Komunisté, Washington Capitals, Ministr zahraničí, Romantismus, Slovák, Nobelova cena, Čech, Sochař, Prezident, Vůdce, Závodník, Historik, Orlík, Textař, Zavražděn, Vládce apod.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha apod.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií fyzikální jednotky, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, země EU, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, měny, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky apod.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Hlášky, motta, myšlenky, moudrosti, úsloví, přísloví, bonmoty

Citáty slavných, Hlášky, motta, myšlenky, moudrosti, úsloví, přísloví, bonmoty, rozdělené kategorií: citáty o smutku, citáty o nenávisti, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o dobru, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Klíčová slova: Super online kvízy, URL, tipy, Wallpapers na plochu květiny, Full HD pozadí na PC, Wallpapers na plochu počítače, Přehled zkratek a akronymů, Advent, ú, školství, K

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, zločinci a vrazi atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vražedkyně, Herec, Country, Archivář, Hejtmani, Boston Bruins, Esejista, Rakousko-Uhersko, Češi, Vrah, Zpěvačka, Továrník, Sci-fi, Máj, Prezident USA, Vojáci, Lord, Fotograf, Pittsburgh Penguins, Básník, Komunisté, Washington Capitals, Ministr zahraničí, Romantismus, Slovák, Nobelova cena, Čech, Sochař, Prezident, Vůdce, Závodník, Historik, Orlík, Textař, Zavražděn, Vládce apod.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Internet, síť pro děti i dospělé

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Fórky, černý humor, ftipy, frky, kameňáky, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, černý humor, ftipy, frky, kameňáky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, O důchodcích, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, O ženách, O manželství, O Chucku Norrisovi, O škole, Vtipy o policajtech, O mužích, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií historie, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, filozofie, školství, zločin a právo, poruchy, sport, psychologie, věda, podnikání a podnikatelé, rodinné vztahy, osobnosti, fikce a fantasy, přezdívky, politici, umělci, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, vlastnosti, křesťanství, mytologie, nadpřirozené osoby atd.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Klíčová slova: zadarmo, webové stránky, info, H, pro dospělé, Vlajky, flags, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Webové online testy zdarma, Životopisy slavných osobností, Online adventní magazín, Státní vlajky států světa, linky, Cristiano Ronaldo football,

Jeden fór na závěr. Vtip Nespravedlnost: Hokejista se vrátí domů ze zápasu a zuří: „Dal jsem gól a ještě mě za to vyloučili do konce utkání!” „To snad není možné!” spráskne ruce žena. „A proč tě vůbec vyloučili?” „Protože jsem ten gól dal helmou rozhodčího, kterou jsem mu před tím shodou okolností hokejkou sestřelil s hlavy!”

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Italy
Naše tipy
Cesmína a Vánoce
Doporučené odkazy
Texty nejznámějších vánočních koled
Partnerské weby
Přáníčka k svátku
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.